mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 00:29 
Cytuj  
Ciemny napisał(a):
W sumie z tego co czytam warto spróbować. Gdzie kupić? :)


standard - allegro/keye.pl/jak chcesz przepłacić to prosto od funcomu ;p


_________________
"Ludzie, którzy pilnują tęczy, nie lubią takich, którzy zasłaniają słońce" T.P.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 16:21 
Cytuj  
Na moonqq.pl jest w niezłej cenie.
Pudełka to chyba jeszcze do Bolandi nie dojechały.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2012, 23:05 
Cytuj  
sula napisał(a):
[...]

Mało w niej mmo, jak we wszystkich prawie mmorpg-ach ostatnich lat, ale mimo to jest mmorpg-iem i nie pasuje di gier pozostałych.

[...]

Mało mmo? Nie wiesz o czym mówisz.
Pomijając fakt serwerów "które nigdy nie śpią"; pomijając fakt projektowania zon pod content grupowy; pomijając fakt pozytywnego traktowania przypadkowej współpracy; pomijając fakt bardzo sensownego wyważenia itemów - to i tak community i ARG wystarczają.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 11:57 
Cytuj  
Kusi mnie zeby znow dac sie zrobic w konia Funcomowi :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 12:07 
Cytuj  
Szczerze to mnie tez.. wiem ze skonczy sie placzem i failem ale dawno nie bylo MMO z Klimatem (przez duze K) a GW2 jeszcze nie wyszlo... hmmmm....

Najbardziej mnie powstrzymuje to odraza do zastosowanego modelu biznesowego ale i tak pewnie pogram miesiac i w sklepie ani mi sie snie ciuchow wycietych z gery kupowac. Hmmm.... Na allegro gra jest za 100 PLN..... hmmm....

Mam pare pytan i prosze o proste, nie fanbojskie odpowiedzi:

1. Outfity i ubranka sa w sklepie i jest ich jak rozumiem wpiiiizzzddduuuu. OK A ile jest w grze? 10% z tego ? 25? Tyle samo? Wiecej? Bez ISa bede wygladal jak wiesniak ewentualnie jeden outfit prze cale gre i jeden na endgame?

2. Jak duza jest ta gra? Swiat? Ilosc contentu? W porownaniu do innych themeparkow... Na ile starczy? Bedzie choc z miesiac grania? Tak szczerze. Warto grac jesli wazniejsza dla mnie w MMO jest 'podroz' niz 'endgame' i jestem 'exploratorem'? :)

3. Jak wydaljnosc i czy gra ma jakies stwierdzone issues ze straszymi Radeonami (jak GW2 czy SWTOR)?

4. Co z endgame? PvP i raidfest czy wymyslili cos innego? Nie ma leveli nie ma statow na gearze - OK - cool. Zrobie all questy i co? czekam na dodatek?

Thx jak komus sie bedzie chcialo odpowiedziec. Odpowiedzi na te pytania zawaza na tym czy Funcom na mnie zarobi czy nie:)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 12:23 
Cytuj  
PS. Ewentualnie jakby ktos byl taki mily to plz o tego buddy keya na 24h to sobie choc wydajnosc sprawdze.

A mozna gdzies zaczac sciagac gre bez keya? Bo troche zajmuje. :/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 12:27 
Cytuj  
3. Na Radku 48901GB, [email protected], 3GB RAM i Win7 32Bit mialem od 30 do 40FPS w pierwszej lokacji, Kingsmouth. W pomieszczeniach 60FPS. Na 32 bitowych systemach gra pozwala ustawic detale tak na 40% gdzies (suwak na max 2 ustawieniu, a jest ich 5). Natomiast w stostunku do tego jak gra wyglada powinno byc tych FPSow conajmniej 10-15 wiecej :) Czyli optymizacja/wydajnosc silinika na takie szkolne 3.

4. Jest jakas zona z open PvP, co do PvE to nie ma na razoe zadnego rajdu w grze afaik. Gra wlasnie chyba bardziej promuje podroz do niz sam end-game i stawia na fabule. Nowy content ma byc ponoc co miesiac, a pierwszy content patch 31 lipca.

Mnie niestety tez odstrasza model, szkoda mi zwyczajnie kasy na placenie za subskrypcje za ta gre czy za inna, bo bulenie 60zl zeby pograc miesiecznie gora tych kilkanascie godzin = no fucking way. Na bank kupie jak przejda na F2P, bo gra ma dla mnie duzy potencjal, ale nie przy tym zjebanym modelu abonamentowym.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 12:31 
Cytuj  
Ja odpadlem Kabra a gralem we wszystkie mmo funcomu. Grafa na moim sprzecie i w poczatkowych lokacjach jest obrzydliwa, jak zobaczylem jak wyglada combat to sie poddalem...
Moze sprobuje jeszcze raz jak zloze nowego kompa.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 14:42 
Cytuj  
Jesli ktos dysponuje jeszcze tym buddy keyem to chetnie skorzystam. W ostatniej becie gralem w sumie 2h :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 15:19 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Szczerze to mnie tez.. wiem ze skonczy sie placzem i failem ale dawno nie bylo MMO z Klimatem (przez duze K) a GW2 jeszcze nie wyszlo... hmmmm....

Najbardziej mnie powstrzymuje to odraza do zastosowanego modelu biznesowego ale i tak pewnie pogram miesiac i w sklepie ani mi sie snie ciuchow wycietych z gery kupowac. Hmmm.... Na allegro gra jest za 100 PLN..... hmmm....

Mam pare pytan i prosze o proste, nie fanbojskie odpowiedzi:

1. Outfity i ubranka sa w sklepie i jest ich jak rozumiem wpiiiizzzddduuuu. OK A ile jest w grze? 10% z tego ? 25? Tyle samo? Wiecej? Bez ISa bede wygladal jak wiesniak ewentualnie jeden outfit prze cale gre i jeden na endgame?

2. Jak duza jest ta gra? Swiat? Ilosc contentu? W porownaniu do innych themeparkow... Na ile starczy? Bedzie choc z miesiac grania? Tak szczerze. Warto grac jesli wazniejsza dla mnie w MMO jest 'podroz' niz 'endgame' i jestem 'exploratorem'? :)

3. Jak wydaljnosc i czy gra ma jakies stwierdzone issues ze straszymi Radeonami (jak GW2 czy SWTOR)?

4. Co z endgame? PvP i raidfest czy wymyslili cos innego? Nie ma leveli nie ma statow na gearze - OK - cool. Zrobie all questy i co? czekam na dodatek?

Thx jak komus sie bedzie chcialo odpowiedziec. Odpowiedzi na te pytania zawaza na tym czy Funcom na mnie zarobi czy nie:)



Ad1 - na razie w item shopie jest niewiele ubranek i to takie nijak pasujące do klimatu np różowe kapcie z głowami królika. Wiec w sklepie z ubraniami jest tak 2 razy więcej. No i cześć ubrań zdobywa się za questy. Pewnie będą kładli nacisk na itemy z shopu.

Ad2 - Trudno mi odpowiedzieć ponieważ dopiero doszedłem do Egiptu. Na razie zagadki były fajne ale walka z mobami tragedia. Jak moge to skipuje ale czasami jest ciezko i 20 minut bijesz moby zeby dojsc gdzies.

Ad3 - Nie wiem jak jest na radkach ale na nvidiach dziala bardzo plynnie ponad 50 klatek na max detalach (gtx 570)

Ad4 - Każdy quest ma cooldown 24 h chyba. Mozna robić je kilka razy dla punktow do skilli. Na razie przodownicy na serverze maja po 2500 punktow AP (abillity points) i zrobione prawie 1000 questow. Z taka iloscia punktow ma sie ponad 3 złożone decki (proponowane profesje)

PvP to porażka tej gry - nie dosc ze same arenki sa nudne i drętwe [a to dlatego ze combat jest drewniany]. No i ich pewnie prełka - wielka arena pvp z punktami do przejmowania, polega tak jak w Warhamerze jedna grupa przejmuje druga odbija. Nie oplaca sie bronic. Generalnie biegnie sie z zergiem i czyj zerg jest wiekszy Ci wygrywają.


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 16:04 
Cytuj  
devsi streamują swoją grę na twitchu, a przy okazji odpowiadają na pytania z czatu
http://pl.twitch.tv/thesecretworld


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 16:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
1. Outfity i ubranka sa w sklepie i jest ich jak rozumiem wpiiiizzzddduuuu. OK A ile jest w grze? 10% z tego ? 25? Tyle samo? Wiecej? Bez ISa bede wygladal jak wiesniak ewentualnie jeden outfit prze cale gre i jeden na endgame?

z 80% modeli jest dostępna in-game za paxy albo za achivementy. Wybór jest spory, ale pewne modele stroju pojawiają się tylko w Item Store, np. kapelusz stetsona, lustrzanki czy długie płaszcze w sensownym kroju. ceny to 1-3€, ale taki kapelusz jest tylko w outficie za 5€
Cytuj:
2. Jak duza jest ta gra? Swiat? Ilosc contentu? W porownaniu do innych themeparkow... Na ile starczy? Bedzie choc z miesiac grania? Tak szczerze. Warto grac jesli wazniejsza dla mnie w MMO jest 'podroz' niz 'endgame' i jestem 'exploratorem'? :)

playzone jest 9, zrobienie wszystkich misji w zonie to jakieś 20h. do tego 9 dungeonów, po godzince każdy. Można je przechodzić w 3 trybach (normal dostosowany do QL, hard na QL10 i nightmare z nowymi elementami i zdecydowanie trudniejszy) - 24h minimum (nightmare znacznie wydłuży czas moim zdaniem)
Potem pvp -2 battlefieldy po 15min i warzone Fusang nieograniczony czasowo.
Następnie lore - kilkanaście wpisów do dzienniczka w każdej zonie.
Rozwiązywanie misji śledczych - to może zająć kilka godzin.
Cytuj:
3. Jak wydaljnosc i czy gra ma jakies stwierdzone issues ze straszymi Radeonami (jak GW2 czy SWTOR)?

Nie slyszałem o większych problemach. Optymalizacja ok, ale na pralce nie pójdzie.
Cytuj:
4. Co z endgame? PvP i raidfest czy wymyslili cos innego? Nie ma leveli nie ma statow na gearze - OK - cool. Zrobie all questy i co? czekam na dodatek?

Nightmare mode w dungeonach.
Odblokowanie wszystkich abilities. Zebranie odpowiedniego sprzętu (są 3 główne staty i 10 pobocznych. Na jednym elemencie sprzętu jest zazwyczaj 1 główny i 2 poboczne - różne abilities wymagają różnych pobocznych).
Misji jest sporo, jakieś 60/zonę i mają różny cd - kilka godzin albo kilka dni (zależy od ilości XP głównie). Ciągle dodawane są nowe.
PvP jest podobne do WARowego, ale ma lepiej rozwiązane zerg i solo - zerg "robi" facility, a solo poluje na rezpointy i tych co szukają łatwego łupu.
W planach jest kolejny wz, pvp dungeon, kolejne zony.
Kabraxis napisał(a):
PS. Ewentualnie jakby ktos byl taki mily to plz o tego buddy keya na 24h to sobie choc wydajnosc sprawdze.

A mozna gdzies zaczac sciagac gre bez keya? Bo troche zajmuje. :/

Link powinien być na account tsw, a do buddy musisz podać maila. Ja nie mam już, ale tu czy na innych forach o TSW ktoś się może zlituje.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 16:48 
Cytuj  
jak mozna buddykey na tragbo(małpa)gmail.com


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 17:18 
Cytuj  
Również proszę o buddy-key na atherius (małpa) wp.pl
W zamian mogę oddać czyste konto do PoE.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2012, 19:14 
Cytuj  
Cytuj:
W planach jest kolejny wz, pvp dungeon, kolejne zony.

Za rok ? ;s


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 13:06 
Cytuj  
Musze przyznac ze tak zajebistych questow jakie sa w Secret World to nie mialo do tej pory zadne mmo...... gdyby poprawili animacje to ta gierka bylaby rewelacja.

Dlaczego jeszcze nie ma dzialu na forum dla tej gry ???? Jest duzo lepsza od wiekszosci gniotow ktore maja swoje dzialy tutaj

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 13:15 
Cytuj  
Bo to forum od dawna nie jest zainteresowane "progressem" w temacie gier, ostatnia gra gdzie udało się byc w top to było AoC, potem juz tylko pole do popisu troli jak zresztą my wszyscy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 13:16 
Cytuj  
Za malo osob gra zeby robic dzial :) Co do animacji i generalnie combatu, to TSW jest kolejna juz gra Funcomu, w ktorej ten element jest najslabszy i za kazdym razem o tym ludzie/recenzenci pisza. Zadziwiajace jest to, ze Funcom gowno z tym robi zachowujac sie jakby wszystko bylo ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 13:22 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Za malo osob gra zeby robic dzial :) Co do animacji i generalnie combatu, to TSW jest kolejna juz gra Funcomu, w ktorej ten element jest najslabszy i za kazdym razem o tym ludzie/recenzenci pisza. Zadziwiajace jest to, ze Funcom gowno z tym robi zachowujac sie jakby wszystko bylo ok.

Nic z tym nie robi bo to za mała firma która ma zbyt mocno pofragmentowane zadania.
Oczywiscie dałoby sie zrobić wspólne animacje dla wszystkich ich gier, bo i tak korzystają z jednego silnika...
Tylko chyba ludzi im nie starcza ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2012, 13:55 
Cytuj  
Tylko że w AoC po ponad roku animacje wreszcie były dobre, dziwi że nie korzystają z tego w następnej grze i zaczynają wszystko od zera, coś tu nie gra w ich firmie od tej strony, zresztą na starcie AoC też miało animacje lepsze niz w TSW.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.