mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 06:54 
Cytuj  
Chyba nie, już nie pamiętam, ale wyszło dużo taniej niż jakbym kupił w € - przelicznik 1:1 ftw.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 15:45 
Cytuj  
Skończyłem Egipt, dalej mam ochotę w to grać, więc jak dla mnie udana gra.

Interesuje mnie tylko jedno - mały spoiler na koniec storyline Egiptu:

Spoiler:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 20:11 
Cytuj  
Małe review TSW
www.gamebreaker.tv/mmorpg/review-the-secret-world/


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:20 
Cytuj  
Za tydzień pierwszy darmowy weekend. Akt desperacji pod przykrywką "świętujemy pierwszy miesiąc gry na rynku"?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 11:03 
Cytuj  
Az tak zle sie dzieje? :P


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 13:17 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Za tydzień pierwszy darmowy weekend. Akt desperacji pod przykrywką "świętujemy pierwszy miesiąc gry na rynku"?


Oni leca bez zadnej reklamy w mediach, wiec takie darmowe weekendy to pewnie czesc planu

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 13:19 
Cytuj  
Czytałem ostatnio wypowiedź jednego z twórców i oznajmił on, że na razie nie myślą o przejściu na F2P i nie zdarzy się to na pewno w bliskiej przyszłości. Obecny model płatności pozwala im na dużo częstsze wydawanie nowego contentu. ;)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 16:30 
Cytuj  
Jeżeli koszty produkcji i utrzymania serwerów są niewielkie, to poradzą sobie.

A swoją drogą, na razie SW jest na fali wznoszącej, na tyle, ze wymagało to otwarcia dodatkowego serwera RP.


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 01:51 
Cytuj  
Zaliczyłem dzis 2 nightmary, Polaris i Hell raised i jestem zachwycony, w końcu coś cięższego niż zwykłe mmo dla dzieci. graczy gra bardzo dużo, Agatha jest cała zawalona, przy questowaniu tez widać ich całkiem sporo. niebawem wychodzi patch z 2 nowymi Nightmarami

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 17:18 
Cytuj  
Zobaczymy czy wrażenia z gry na retailu w przyszłym tygodniu będą lepsze niż w becie. Kto wie, skoro tyle osób zachwala, może gra nie jest taka zła, ale wolę sprawdzić to osobiście ;).


_________________
Obrazek

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 23:05 
Cytuj  
sam początek może zniechęcić, zwłaszcza jak ma się 3 skille na krzyż, ale im dalej tym możliwości prowadzenia klasy są imponujące, gra można ocenić po pierwszej instancji najwcześniej :)

Co się stało z Huraganem, miał kupić i co ? czyżby tutoriala nie mógł przejść na trialu i odpuścił ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 23:16 
Cytuj  
KUfa co trza zrobic zeby pograc za free? Mial byc darmowy weekend i dupa (u mnie). Mam dwa konta z bety *z dostepem z tej facebookowej gierki) i jedno nowe zalozone przez ten formularz na strnie TSW i nie chce mnie do gry wpuscic. :/ "autentification faiilure" na kazdym koncie.

Robie cos zle czy juz po ptokach jest?

Naczytalem sie tyle o tej gzre dobrego ze zhypowales sie i jestem o krok od kupna, tylko chcialem zobaczyc czy chodzi w miare dobrze. :)

EDIT: Dobra nie bylo pytania... debil jestem. To jest w przyszlym tygodniu :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 lip 2012, 23:27 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 23:27 
Cytuj  
ten darmowy weekend dopiero 3 sierpnia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2012, 23:28 
Cytuj  
No wlasnie doczytalem. Thx.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 01:40 
Cytuj  
Dla mnie obecnie najlepsze mmo jakie jest na rynku. Fakt, animacja postaci czy walki może nie powala (kurde, czemu to jest krok do tyłu w stosunku do Age of Conan), ale reszta > wszystkie inne mmo. Gra na tyle przypadła mi do gustu, że wczoraj zakupiłem life'a, co zdarza mi się pierwszy raz.

Perrin napisał(a):
Za tydzień pierwszy darmowy weekend. Akt desperacji pod przykrywką "świętujemy pierwszy miesiąc gry na rynku"?

Wszystkie dimensiony są na full więc na pewno nie (+ otwieranie nowych). A ta swoją drogą to TSW miał jeden z najlepszych startów.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ


Posty: 11
Dołączył(a): 5.07.2012
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 18:44 
Cytuj  
Cytuj:
Dla mnie obecnie najlepsze mmo jakie jest na rynku. Fakt, animacja postaci czy walki może nie powala (kurde, czemu to jest krok do tyłu w stosunku do Age of Conan), ale reszta > wszystkie inne mmo.
/signed
Brakowało na rynku czegoś z modern settings, czegoś gdzie chociaż czasem trzeba pogłówkować przy questach. Można oczywiście lecieć na spoilerach i rush do high endu, który de facto nie jest bardzo daleko nawet dla casuali takich jak ja. Po ok. tygodniu może zrobiłem pierwszy deck, dalej jest już łatwiej i przyjemniej. Pięknie chłopaki połączyli nasze czasy z mixem teorio-spiskowo-urban legends. Oby nie spieprzyli gry tj. mieli jakiś plan na jej rozwój. off top, spotkanie z npc:
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 19:30 
Cytuj  
Ability Wheel to ciekawe narzędzie. Gotowe decki - mówiąc szczerze - jakieś takie super nie są (no, są w miarę tanie w AP, po max 2 elitki i reszta z paru ścieżek) ale dobrze pokazują zalezności między abi - jak ze słabego skila można zrobić mocną podstawę.
No ale podstawą TSW jest genialna narracja, która nawet z prostackiego questa typu "zabij i przynieś" potrafi zrobić niezłą opowieść. Na końcu wysyłamy raport, a odpowiedź z bazy jest dostosowana do stylu frakcji:
Obrazek
Do tego dochodzą Lore - na świecie porozsiewane są fragmenty raportów dotyczących glównych tematów (Iluminaci, Mgła, Piekielne Wymiary itp.) Ich znalezienie jest dość proste podczas nieco głębszej eksploracji, z pewnymi wyjątkami. Coś jak w Rift puzzle , ale bez udziwnień jak w TOR. Historie są pierwsza klasa, sporo świeżego spojrzenia na "typowe historie z dreszczykiem" choćby na Drakulę.Do tego mnóstwo "zdjęć" znalezionych przedmiotów - dzienników, notatek, odznak policyjnych. Wrażenie niesamowite.
Chciałbym się wreszcie wyspać, a ciągle nie ma czasu


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 20:26 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Obrazek
Chciałbym się wreszcie wyspać, a ciągle nie ma czasu


Zgaduję, że powyższy raport to Iluminaci?


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2012, 22:42 
Cytuj  
No jak nie jak tak :wink:


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2012, 11:56 
Cytuj  
Giev F2P :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.