mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 12:31 
Cytuj  
Właśnie ściagam Rifta, ale pewnie będzie podobnie jak z gw, bo już w to wcześniej grałem.

TSW kusi tym, że wszystko będzie tam nowe ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 17:49 
Cytuj  
Jak na taką grę na raz, na jakiś miesiąc max to może ci się spodobać, jeśli lubisz klimat, ja przez pierwszy miesiąc nieźle się bawiłem zwłaszcza na "zielonych" misjach i w tym całym wesołym miasteczku, no ale po miesiącu już mnie znużyło.

więc jak liczysz na coś na dłużej to nie polecam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 17:51 
Cytuj  
Załatwiłem sobie buddy keya na forum, które ktoś wcześniej postował.
Zobaczymy z czym to się je.

Może akurat w najbliższym czasie jakaś promocja nowa będzie :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 18:54 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Jak na taką grę na raz, na jakiś miesiąc max to może ci się spodobać, jeśli lubisz klimat, ja przez pierwszy miesiąc nieźle się bawiłem zwłaszcza na "zielonych" misjach i w tym całym wesołym miasteczku, no ale po miesiącu już mnie znużyło.

więc jak liczysz na coś na dłużej to nie polecam


To właśnie nie jest gra "na raz".


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 19:19 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Jak na taką grę na raz, na jakiś miesiąc max to może ci się spodobać, jeśli lubisz klimat, ja przez pierwszy miesiąc nieźle się bawiłem zwłaszcza na "zielonych" misjach i w tym całym wesołym miasteczku, no ale po miesiącu już mnie znużyło.

więc jak liczysz na coś na dłużej to nie polecam


To właśnie nie jest gra "na raz".


Dlaczego?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 19:21 
Cytuj  
Bo ma lifetime subscription, hehehe

Edit: w każdym razie z mojej strony - gierka całkiem spoko, najbardziej podobał mi się setting, te zielone queściki, no i całkiem całkiem story, choć mimo sporej ilości cutscenek nasza postać to niemowa, ale to taki denerwujący szczegół.
Instancje czy jak je tam zwał też całkiem sympatyczne, ale jak dla mnie na raz nie więcej - po zrobieniu większości co gra oferowała ja już powiedziałem pass i nie chciało mi się grać (opłacać) jeszcze wtedy na jakiegoś content patcha, pierwszy podczas jeszcze mojej subskrypcji dodawał kilka queścików w tej szkole afair to było spoko bo sobie wróciłem, zajęło mi to może z dzień zrobienie 2 zielonych i powrót.
o PvP nie ma co sie wypowiadac, jak dla mnie szkoda czasu sie w takie cos w TSW bawic, grindowanie tokenikow na ladny sprzet tez nigdy mnie nie interesowalo w MMO wiec jak pisalem po ok. miesiacu dla mnie po grze jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 10:08 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
Szukam czegos do casualowego pykania.
Probowalem wrocic do gw2, ale juz mi sie chyba nie chce od poczatku wszystkiego robic.

Pytanie, czy TSW nadaje sie do grania solo raz na dwa, trzy dni wieczorkiem?
Czy lepiej sie w to nie pchac? :)

Masz ponad 400 misji dostępnych + sporo dungeonów/lairs/ pierdółek do zbierania. Tydzień /played spokojnie zejdzie,a zebranie dobrego sprzętu znacznie dłużej.
Spokojnie można grać każualowo, content jest soloable, ale poziom trudności jest dosyć wysoki i jak się leci na pałę, to może być problem. Idealne do misji jest duo, choć jest dość dużo solo instances.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 22:49 
Cytuj  
Jutro mam wolne, więc zacznę sobie triala.
Może coś z tego będzie ;)

Znajomi raczej zagorzali gracze pvp. Jak to tutaj wygląda?
Jakieś argumenty, żeby ich zachęcić?

Bo z tego, co ktoś wcześniej pisał, to raczej pvp biedne?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2013, 00:21 
Cytuj  
w pvp dwie minigierki. Jedna to dominacja o punkt w środku mapy, druga to CtF. Mapy raczej małe, ginie się dość szybko, bo ludzi sporo.
No i Fusang - zona z kilkoma obiektami, za każdy posiadany obiekt lecą punkciki. Zona dość duża, gra mało ludzi bo bardziej opłaca się robić minigierki.
Sprzęt z PvP odpowiada temu z PvE, nie ma dodatkowych statystyk czy coś. To w sumie najlepszy sposób żeby zdobyć trochę epaxów na samym początku.
Jest matchmaking, więc teoretycznie nie zawsze będzie się wpadać na wypasionych koleżków z mln killi na koncie.
Dostęp do pvp otwiera się po dotarciu na posterunek w Kingsmouth .
Skile działają tak samo w PvP jak i w PvE, ale w PvP lepiej sprawdzają się buildy hybrydowe, 5k HP bardzo przydatne, bardziej liczą się support skile itd. AoE jest wszędzie, zasięgi broni raczej kontaktowe.
A, są 3 strony konfliktu, więc bywa zabawnie z taktyką na krótką metę.
Grupa na TSie ma sporą przewagę, wiadomo.

Jak na PvP w grze PvE, to nie jest źle, nawet całkiem fajnie. Ale to dodatek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 19:49 
Cytuj  
Pograłem 2 godzinki i muszę stwierdzić, że klimatu tej grze nie można odmówić.
Masa przerywników flmowych, ale chce się je oglądać, fabuła fajnie prowadzona (pomijająć to, że nasza postać to niemowa).

Wybrałem na początku młot i gra się raczej bezproblemowo. Przy bossach kończących questy miałem tylko kilka zgonów, ale z pomocą innego gracza jakoś poszło.

Większość questów prowadzi za rączkę, ale na + jest to, że wiele jest również takich, gdzie musimy się czegoś dowiedzieć, znaleźć jakieś znaki itd i wtedy trzeba pokombinować.

Ogólnie jest przyjemnie, mam jeszcze 2 dni na zabawę, więc potestuje, bo na dzień dzisiejszy ciągle nie wiem, czy warto kupować i grać dalej ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 12:40 
Cytuj  
Jak ci klimat podpasował, to warto. TSW to jedna z najlepszych gier ostatnich lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 14:18 
Cytuj  
O, na amazonie za 10$ http://www.amazon.com/Secret-World-Online-Game-Code/dp/B007VTVKG6/ref=sr_1_1_title_0?s=videogames&ie=UTF8&qid=1372598289&sr=1-1&keywords=the+secret+world
Jak to nie jest okazja, to nie wiem co nią jest ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 14:58 
Cytuj  
tylko dla US


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 15:15 
Cytuj  
Z tego co pamietam to kupowalem przy poprzednim promo i nie bylo zadnego problemu.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 15:23 
Cytuj  
kosztuje 10$ w opcji buy and download (przy probie platnosci pisze, ze dostepne tylko dla US). Samo buy to 19$.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 15:30 
Cytuj  
Well, ja do zakupow na amazon.com uzywam konta z wpisanym kodem pocztowym z US ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 15:36 
Cytuj  
no to raczej nic dziwnego, ze nie bylo problemu, nie?:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 16:28 
Cytuj  
No bo każdy wyjadacz tutaj tak kupuje :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 17:08 
Cytuj  
Nowy list
*Od 3 lipca startuje event rocznicowy:
-9 raidowych mobków do ubicia.
-30% obniżki w itemshopie
- gifty
-tygodniowy dostęp dla wszystkich którzy grali w jakąkolwiek grę FC
- bonusy do XP,AP,SP
*Od 8 lipca wchodzi issue #7 A dream to kill, taser

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 17:19 
Cytuj  
Jak wygląda pvp w TSW? Głownie mi chodzi o hi-end pvp, czy jest jakas kontrola terytorium, siege etc ?

Z braku laku się zastanawiam nad zakupem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.