mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 16:54 
Cytuj  
Cytuj:
Podobnie jest z zaimplementowaniem combatu do mmo. Nikt nie zrobi gry jak dark messiah, dark souls + mmo, bo lepiej copy paste z wow czy asian style kupy. Ale tu zwyczajnie jest to trudne, albo sie nie chce albo lepszy szybki zysk.


No, ale to nie problem leniwych twórców, tylko tego, że gracze mmo, którzy jak się okazuje w większości są debilami, potrafią przez 10 lat hajpować identyczne gierki tyle, że w nowych uniwersach.

Wystarczy zobaczyć hajp na Wildstara, który jest WoWem z dwoma/trzema nowymi mało znaczącymi ficzerami i pozostaje tylko /facepalm. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2013, 17:21 
Cytuj  
20k postów najebać to nie trudno jak się z forum robi chata

Co do gry, kolejny słomiany zapał devsów jak i graczy, więc finał był do przewidzenia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 13:29 
Cytuj  
plany na #8 i kolejne
Do TSW będą wprowadzone scenaria. To minidungeony z losowymi elementami i objectivami. Na przykład trzeba przetrwać x czasu w kościele w Kingsmouth i uratować npc od zjedzenia przez zombie. Kilku z npc może być zainfekowanych, może oszaleć itd. Do tego losowo będzie się pojawiał dodatkowy drop i ryzyko faila misji. Scenaria są powiązane z augument system, czyli modyfikowaniem abilities przez dodawanie do nich bonusów.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2013, 01:17 
Cytuj  
Trwa event "The whispering tide" czyli bronimy Agharty przed Filthem który poczyna sobie bardzo śmiało.
Event skierowany raczej do tych co wybierają się do Tokio, do zdobycia typowe nagrody - ciuchy i pet. Można tez buliony wybrać.
Więc...klucze pl klucze en chyba że ktoś z forum ma.
Nigdy nie jest za późno by zagrać w najlepszego mmorpga ostatnich lat 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 22:40 
Cytuj  
Niahu, napisałbyś coś. Kabraxis też. Kurna, jak o jakiś pierdołach, to śmiga wam klawiatura. A jak coś ciekawego - to nic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 22:44 
Cytuj  
Ale o co chodzi? :)

Ja mam kryzys jesli chodzi o MMO. Co mysle zeby jakies sciagnac to mi przechodzi po godzinie, jak cos wlacze to po 15 minutach wylaczam. Chujnia panie. Nic ciekawego nie ma - TSW niby Ok ale 'dla fabuly' to sobie wole dobra ksiazke poczytac a nie 'garbic sie przed monitorem' (tn by mareczek).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 22:56 
Cytuj  
A Niah?
Pytam, bo jestem ciekaw opinii (a masło jest z masla)
Lubię TSW i interesują mnie opinie innych. Przydają się np. podczas dyskusji z innymi ludźmi - mogę przygotować argumenty, opracować plan dyskusji. Ja siedzę w TSW i jestem przez to ślepy,spojrzenie z zewnątrz jest dla mnie ważne.
A Ty Kabra, Niah braliście ostatnio klucze. Macie doświadczenie - stąd ciekawość opinii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 23:02 
Cytuj  
Czy mi się wydaje czy ta gra z ostatnich mmo jakie wyszły w niedalekiej przeszłości ma najmniejszą popularność na forum ? Ja sam staram się sprawdzać większość mmo a przynajmniej tak było do pewnego czasu i jakoś TSW ominąłem i w ogóle się nie interesowałem tematem, ba nawet wurma w pracy zainstalowałem z ciekawości. To jest już f2p czy b2p/abo ? Bo może w tym tkwi problem, wiadomo jakie czasy.


_________________
@polygamia

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 23:04 
Cytuj  
@Isengrim

Przepraszam, ale zapomniałem zagrać na tym trialu. Naprawdę nie miałem kiedy, 24h godziny to dla mnie za mało na kilka godzin na pracy i sen. :/
Do tego jeszcze EU4 i MTG. To trochę jak z EVE zajebisty mmorpg, ale wiem, że nie mam czasu/sił na granie fucking serious :wink:
Jak trial liczy czas spędzony w grze, a nie od momentu stworzenia konta to w środę znajdę czas.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 23:05 
Cytuj  
Ja TSW widziałem tylko zza pleców na monitorze i mi to wystarczyło.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 23:08 
Cytuj  
b2p jest gra + troche DLC jest.

Dla mne gra jest OK bo stawia na najwazniejsze dla mnie rzeczy. Immersje, klimat, lore, feeling, itd... Tego nie ma wiinych modernMMO i tu lezy sila TSW. Kurwa nawet czasem trzeba mozgu uzyc a to juz wogole jest ewenement od czasow Everquesta 2/Vanilla WoW albo i wczesniejszych. Za to szacunek dla tej gry i dla Funcomu. Jednak skandynawia to troche inna mentalnosc i calkiem brainless mialkiego syfu for hamerikans to oni nie zrobia z wlasnej woli. :) CZUC ze to nie jest amerykanska gra.

Ale tak jak mowie mam kryzys (i startego kompa ktory daje jezcze pograc ale nie jest plynnie zawsze co mnie wkurwia i wole odpalic sobie Fallout New Vegas albo inna starsza ale fajna gre albo jakies indie niz klatkowac w MMO jak ludzie przybiegna).
Upgrade bede robil dopiero po nowym roku raczej wiec... kryzys.

Ale gra jest OK. Napewno ciekawsza niz (kolejnosc dowolna) - GW2, Neverwinter, ten Marvel MMO, Defiance, Planetside 2 i cala reszta crapu co wyszla w tym roku. Traktujac te gre jako taka przygodowke z COOPem to napewno mozna sie dlugo swietnie bawic i to nie brainless jak w 99% gier atm. Zreszta Funcom i przygodowki do swietne kombo.. z MMO juz gorzej. :)

BTW. nie wiem czy wiecei ale trwa beta nowego engine'u graficznego (obiecywanego 4 lata?) do Anarchy Online. Nie powiem ze nie czekam. :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, 23:20 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2013, 23:13 
Cytuj  
Ojci3c, nie tutaj, k?
Atherius - na twojej opini mi nie zależy. Jest bezwartościowa.Sorki,to nie ty, to po prostu kwestia doświadczenia i inteligencji oceniającego.
Niah - to weź łaskawie czas znajdź i zagraj. Proszę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2013, 07:26 
Cytuj  
Może jak będzie za free to w pracy z nudów sprawdzę, bo z materiałów na yt jak przeglądam to nie ma kompletnie nic co by mnie zaciekawiło albo zachęciło do gry.
Kabra racja, funcom już po AoC powinien wiedzieć, żeby nie brać się za mmo, bo mam wrażenie że to kolejny niewypał albo co najmniej niszowa gra.


_________________
@polygamia

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2013, 17:39 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Może jak będzie za free to w pracy z nudów sprawdzę, bo z materiałów na yt jak przeglądam to nie ma kompletnie nic co by mnie zaciekawiło albo zachęciło do gry.
Kabra racja, funcom już po AoC powinien wiedzieć, żeby nie brać się za mmo, bo mam wrażenie że to kolejny niewypał albo co najmniej niszowa gra.


Pamiętaj, że niszowa nie znaczy zła! I tak, nie jest to gra mmo dla gimbazy, wowkidsów itp., bo tam często trzeba ruszyć głową i najprostsze zadania sprawiają problemy.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2013, 10:56 
Cytuj  
Opiszę Wam jedenquest który w wczoraj stał się dla mnie numer-uno pod względem zajebistości i przebija wszystkie questy które miałem w mmorpg do tej pory, a doświadczenia mam sporo w tym temacie ;)

Mmam zamiar go opisać dosyć szczegółowo, takich questów jest na pęczki w tej grze - SPOILER ALLERT!

Spoiler:


Tego typu zadań jest sporo, niektóre da się samemu rozwiązać, innych nie. To powyżej, rozwiązaliśmy sami a satysfakcja którą z tego mieliśmy, niesamowita.

Wczoraj kumpel który rzeźbi w tym tytule od dłuższego czasu zabrał nas do pierwszej instancji, mechaniki na bossach, świetne, trzeba pogłówkować, pokombinować a nie pure tank'n'spank. Jak doszliśmy do końcówki to było takie meeeeh... that's all? A potem było mocne jebnięcie i opad kopary.

Ogólnie gra jest świetna, system postaci który bazuje na taliach które sami składamy z 525 umiejętności... Masakra. Pożyjemy, zobaczymy. Gram w to sumując już chyba z tydzień czasu, jestem dalej w pierwszej zonie. Zon na dzień dzisiejszy jest około 6ciu, każda podobno taka duża, Funcom zapowiedział, że doda kolejne dwie. Teraz chyba jedna jest dostępna z DLC które kosztuje ~40zł. Tutaj dochodzimy do sklepiku w którym znajdziemy wszystko to co nie wpływa bezpośrednio na postacie. Czy są itemy które są lepsze od tych któe znajdziemy w dungeons? Tak, tylko takie które wykorzystują lowbies bo to itemy które można wykorzystać na początku gry bo dodają bonusy do expa który zbieramy, nie ma takich kwiatków jak item za 100 euro który mamy od początku do końca.

Szczerze mówiąc dawno nie grałem w tak rozbudowaną grę.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2013, 18:43 
Cytuj  
3dniowe trial keye: http://www.mmorpg.com/giveaways.cfm/off ... eaway.html
Za zrobienie 30 misji dwa dni grania dodatkowo.

Posiadacze gry moga wykorzystac kod i dostaja t-shirt i plaszcz.

Zostalo ~1800 atm


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2013, 01:55 
Cytuj  
I co?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2013, 03:10 
Cytuj  
No i nic. :) Ja tylko daje info.

Ta gra u mnie ciagle czeka na swoje 5 minut. Kiedys one nadejda. W najblizszej przyszlosci jest HnS time.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2013, 03:39 
Cytuj  
wszystko przemija.

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 29 lis 2013, 17:41 
Cytuj  
jak ktoś chce zaproszenie na 3 dni do gry to pisać maila na PW

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.