mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 18:22 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Magiczne combo są przypisane do postaci gracza, te z broni do moba.

Do jakiego moba?

Do tego, do którego strzelasz/bijesz. Jak padnie, to punkty przepadają, a magiczne kombo dość szybko się zmniejszają ooc.
Cytuj:

Sounds good:) Chociaz na filmikach walka wyglada jednak dosyc statycznie niestety.

Trochę tak, ale mam wrażenie że to wina i filmiku(zazwyczaj są bardziej statyczne w odbiorze) i gracza. Ja starałem się więcej poruszać. Koleś walczył z dość prostymi przeciwnikami, może mu się nie chciało strafować.
Cytuj:
Pytania mam dwa:
- czy chlopaki sie ogarneli i da sie normalnie zbindowac klawisze myszy?
- komu musze strzelic minete, zeby dostac sie do bety?:)

LPM i PPM są chyba niebindowalne (chyba, bo nie próbowałem), MMB bindowalny, dodatkowe też. Z dodatkowymi jest problem, bo z poziomu programu niektóre makra są przypisane i nie idzie ich zmienić (np. page up to autorun i dupa, musiałem zmienić bindę w sterach myszki na literkę żeby nie biegać po każdym caście )
Beta jest teraz off, a podobne pytanie zadaje sobie kilkaset tyś ludzi ;). Do tej bety dostęp miało ok. 3tyś (patrząc po forum) z czego ok 100 to stała ekipa FC+ płatni testerzy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2012, 19:47 
Cytuj  
Hecki byly tez w AoC (w jednej z willi).
Levelowanie na heckach w Elly czy Sheol chlip...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 00:08 
Cytuj  
Ja zwróciłem uwagę na VO - w TOR nawet dupy se nie podetrzesz bez opisu głosowego. Tu widzieliście monolog Iluminatów (te pstrykanie, genialne) Wcześniej wklejałem templarów (siła spokoju). i Potem jest podobnie - klimatyczny monolog. Brak fałszowanego wpływu na przebieg akcji (jak w tor) jest jeszcze większą zaletą - w Kingsmouth jest fajna dupa do ochrony...serio, bardzo ładny model :)
Nie wspominam ponownie o rating 18 i fuckach tam gdzie jest ich miejsce.
Bo jest, kurwa, czystą oczywistością, że nie jest to gra dla dzieci.
A 3pociskowa seria - :) to piękna sprawa strzelać z karabinu zamiast z łuku.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 00:18 
Cytuj  
Nie wiem jak Wam ale po filmikach to mam wrazenie, ze ta gra nie bedzie oferowac przelomu.

Takie osobiste wrazenie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 00:43 
Cytuj  
Przelomu na 100% nie. Ale z tego co widac atm zapowiada sie calkiem si "na papierze". Co z tego bedzie to zobaczymy.

NO i pewne zostane zjechany z gory na dol ale jebie mnie to bo takie mam zdanie i juz, ale jedyna gra w produkcji, ktora moze zaoferowac JAKIKOLWIEK (maly ale zawsze) przelom i powiew swiezosci jest Guild Wars 2.
Reszta to kopie kopii z tamtych kopii i ich ewentualne sukcesy lub faile sa uzaleznione wlasciwie tylko i wylacznie od technikalliow i nie rushowania z premiera (jak to mialo miejsce w przypadku AoC np.).

Co nie zmienia faktu ze TSW zapowiada sie na razie calkiem si.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 01:18 
Cytuj  
GW2 ma dla mnie jedną wielką wadę (poza levelami) - jest fantasy.
W sumie to cały czas - jako fanboj TSW - wroga szukam. Myślałem że SWTOR - ale nie. Teraz GW2, ale chyba też nie. TSW jest samo w sobie, i wielkie hajpy idą bokiem jakoś...to nowy styl, gra się inaczej. Namiastki były w tor - ale porównajcie otwierający filmik iluminatów i shitów - to inny poziom komunikacji. Pisałem wcześniej - to gra dla tych, co jak spojrzą na mapę Kingsmouth, to im uśmiech z wyszczerzonymi zębami (oznaka agresji i gotowości do walki u Naczelnych) z twarzy pięknych i młodych nie schodzi 8)

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 15:19 
Cytuj  
Wspomniany wcześniej filmik w full hd ( 1,2 gb ), jak ktoś ma chwilę czasu to warto :

https://rapidshare.com/#!download|894l3 ... F6DA3F|0|0

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2012, 16:08 
Cytuj  
Co tak gra ma tak w ogóle oferować? W sensie ma cops innowacyjnego do zaoferowania czy typowy standard i pewnie padnie dosc szybko(ogólnie chyba mało ludu lubi takie klimaty).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:01 
Cytuj  
3 frakcyjne PvP
Swoboda w rozwoju postaci.
Bogaty w szczegóły współczesny świat.

Połączenie sandboxowego progresu z themeparkowym contentem musi dać pozytywny efekt, tak dla pr0 jak i każuali.
Może i fantasy popularniejsze, ale modern horror i tajne spiski też mają swoich fanów.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:07 
Cytuj  
Mi w tej grze tylko "producent" się nie podoba ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:08 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
GW2 ma dla mnie jedną wielką wadę (poza levelami) - jest fantasy.


powiedzial ten ktorego nick jest imieniem elfa :) LOL


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:10 
Cytuj  
Mi tez sie nie podoba, ale mieli ~4 lata, zeby doprowadzic do ladu engine, wiec jest nadzieja, ze tym razem obejdzie sie bez wiekszej wtopy.
Ktos pamieta jak przebiagal start Anarchy Online?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:16 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ktos pamieta jak przebiagal start Anarchy Online?


podobnie jak w SWTORze, 5 osob na ekranie i juz miales laga :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:30 
Cytuj  
Tobie to akurat nie wierze, hehe. Ktos jeszcze pamieta?

W sumie teraz jak se przypomne jak AoC byl "rozwijany", to juz nie jestem taki optymistyczny jesli chodzi o TSW. Engine to nie jedyny, potencjalny problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
podobnie jak w SWTORze, 5 osob na ekranie i juz miales laga :)

Bzdura. AO w 2001 roku byla jedną z najpłynniejszych gier na rynku (porownujac z UO, EQ i DAoCem), szczegolnie patrzac na sprzet z tamtego okresu. Dzisiaj dziala z predkoscia swiatla ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:48 
Cytuj  
"Anarchy Online, released first in June 2001, was saddled with crippling technical problems upon its release, mostly due to an inability to handle the huge playerbase."

http://en.wikipedia.org/wiki/History_of ... line_games


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:51 
Cytuj  
To akurat wiazalo sie z czestym wywalaniem sie serwera, a nie z szybkoscia renderowania grafiki ;)

X.

PS. Grafika z tamtego okresu wygladala tak, wiec ciezko tu bylo o lagi. Lagow serwerowych tez jakos nie pamietam, za to pamietam dosc czeste crashe ;)

Obrazek


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 19 sty 2012, 12:58 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 12:57 
Cytuj  
Wydaje mi się, że ekipa TSW ma bardziej jasną wizję robienia gry, niż ta od AoC. Lepiej znają też ograniczenia techniczne i dostosowują content zamiast obiecywać niewiadomo co. Wycięli nieograniczone mass pvp, w zamian dali zone z pop capem. Ja tam wolę uczciwe "nie da się" zamiast "da się, tylko trochę to potrwa, nikt nie wie ile" jak to wmawia 99% devsow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 13:11 
Cytuj  
EH łezka za AO się zakręciła :/ conan to był mega fail ale AO wyszło im naprawdę spoko.
Kiedy jest planowana premiera tego TSW?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2012, 13:16 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
EH łezka za AO się zakręciła :/ conan to był mega fail ale AO wyszło im naprawdę spoko.
Kiedy jest planowana premiera tego TSW?

Oficjalnie w kwietniu. Praktycznie są pogłoski że termin dziwny i raczej po wakacjach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.