mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 85  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 17:51 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... 208/page/1

Zacne te sety. Postacie nie wyglądają jakby uciekły z cyrku. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 18:31 
Cytuj  
Ubieranie postaci w grach FC zawsze mialo swoj niepowtarzalny urok.
Sety z AoC czy z AO tez wygladaja super i niepowtarzalnie.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 27 cze 2012, 21:22 
Cytuj  
te sety to fail no moze z dwa ok

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2012, 22:47 
Cytuj  
Ktoś gra w retail ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 2
Dołączył(a): 30.06.2012
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 15:43 
Cytuj  
Cześć;)
Ja pre order zamówiłem po zagraniu w betę. Na prawdę warto, jeśli nie jest się osobą, która chce tylko robić kolejne questy i zabijać mobki, w ogóle nie zastanawiając się nad sensem świata.

Nakręciłem kilka filmików, które mogłyby pomóc w decyzji osobom, które się jeszcze wahają (jeśli takie są:D)
Jak coś - zapraszam:
http://www.youtube.com/watch?v=zKM-2sF6x94 kreacja postaci, sam wstęp do gry

http://www.youtube.com/watch?v=sB3oSwqsSDw co to ARG, co to Agharta, jak wygląda rozwój postaci i questy

http://www.youtube.com/watch?v=3tsJ9QQ3C5E PvP w tle, a ja mówię o podsumowaniu gry i o tym, czy warto grać

Materiał odpowiedni tylko dla osób, które z grą nei miały styczności, bo mówię o samych oczywistych rzeczach. A i tak niektóre rzeczy pominąłem, bo odkryłem je dopiero po zagraniu w pre release. Trudno, sens jest zachowany:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 21:40 
Cytuj  
Ja osobiscie jestem wqrwiony lekko... Olali AO, ktora to nie ma sobie rownych. SecretWorld - brawo. Fajne.
Ale nie widze potencjalu... caly czas.


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 22:28 
Cytuj  
Jak zarobia na tym Secret World to moze wreszcie skoncza ten graficzny upgrade do AO :< ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2012, 22:46 
Cytuj  
Sam overhaul choć fajny przecież nie zmieni nic radykalnie.

Tu by musiała pójść spora kasa, na odświeżenie gry, naprawę bugów, nowy content, może relaunch całej gry + marketing, etc

Z tego co się orientuje (wyprowadźcie z błędu jeżeli się myle) to AO ma bardzo mało uwagi i środków od Funcomu od długich lat. Takich zaległości nie da się 'naprawić' jednym nowym feature. Nawet tak sporym jak nowy silnik graficzny.

AoC też zdycha zresztą afaik.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 06:53 
Cytuj  
Bo funcom wbrew mrzonkom niektorych nie robi gier ktore ma zamiar supportować przez lata, tylko robi kolejne gry zarabia na boxach, potem na abonamencie przez pare (nascie) miesiecy, supportujac gre w stopniu minimalnym i jednoczesnie pracujac nad kolejna gdzie znowu zarobi na boxach.

Doprawdy, czego sie mozna innego spodziewać bo tak małej firmie która ma trzy gry mmo ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 08:16 
Cytuj  
taa AO supportowali parę miesiecy - to chyba nawet krócej niż ja grałem :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 11:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
taa AO supportowali parę miesiecy - to chyba nawet krócej niż ja grałem :D


Taa pieprzysz
4 dodatki
- Notum Wars
- Shadowlands
- Alien Invasion
- Lost Eden

+ nascie mniejszych lub wiekszych patchy

To, ze obecnie support AO jest minimalny to chyba nie ma co sie dziwic. Gra ma juz 12 lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 12:24 
Cytuj  
Rok po premierze AO już mieli graczy w dupie, bugi naprawiane były często kilka miesięcy, a były takie nie ruszane od lat, failcom ma takie podejście do klienta i mimo tego zarabiają bo ich pomysły są świetne ale wykonanie tragiczne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 13:24 
Cytuj  
Ta firma jest w ogole tragicznie zarzadzana pod wzgledem staffu. TSW to ktora juz ich gra z totalnie spierdolonym combatem, ale ktokolwiek go robi dalej tam pracuje i odpierdala tragiczna robote w 2 czy tytule z rzedu. Parodia.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 lip 2012, 13:26 
Cytuj  
Ponoć wszystkie serwery są w US?

Nie ma serwerów znajdujących się w EU. Prawda to?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 10:15 
Cytuj  
Bo TSW jest blizej do przygodowki niz do normalnego mmorpg. Combat jest tragiczny ale rozwiazywanie questow jest naprawde wymagajace.

Jest np 1 quest gdzie pomagamy mechanikowi dowiedziec sie czemu nie dziala antena. Najpierw odnajdujemy antenę pozniej zpisujemy firme i model i szukajac na stronach. [bo na potrzeby secret world powstaly strony wirtualnych firm z katalogami, danymi personalnymi pracownikow nieistenijacych korporacji itp] odnajdujemy poszukiwany przez nas model anteny. W opisie tego modelu mozemy sprawdzic z czego jest zrobiony i jakie czesci sa potrzebne do reperacji, ale nawet to nie jest nam podane w prost i trzeba kombinowac gdyz np jako przewodnik musimy wykorzystac druciany wieszak na ubrania.

I zreperowalismy antene tak po 15 minutach poszukiwan i nagle otrzymyjemy podany alfabetem morsa sygnal. TO co robimy instalujemy np w swoim realnym smarfonie pod androida czy innym systemie darmowy dekoder alfabetu morsa i otrzymujemy co mowi ten tajemniczy sygnal. A okresla on wspolzedne zrzutu przesylki z samolotu.

Quest za 500k expa ktory robimy w 30 minut, zabijamy 1 mobka a reszte czasu tracimy rozkminiajac co zrobic

Nie wszyscy, ale niektorzy znajda przyjemnosc w tej grze.


_________________
Turbot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 10:41 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Mark24 napisał(a):
taa AO supportowali parę miesiecy - to chyba nawet krócej niż ja grałem :D


Taa pieprzysz
4 dodatki
- Notum Wars
- Shadowlands
- Alien Invasion
- Lost Eden

+ nascie mniejszych lub wiekszych patchy

To, ze obecnie support AO jest minimalny to chyba nie ma co sie dziwic. Gra ma juz 12 lat.



Niektorym trzeba walic prosto z mostu - tak ciezko wyczuc ironie w moim poscie w stosunku do tego co napisal inside?

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 16:46 
Cytuj  
Combat wbrew pozorom nie jest tragiczny, na początku ma się takie wrażenie, ale po inferno instacji ( następna po polaris) mam odmienne wrażenie, sporo skilli, trzeba używać active dodge, walki robią wrażenie, jak dla mnie gra bardziej wciągająca niż GW2, w które się zmuszałem żeby wytrzymać 1h :)

Jeśli tylko eagleeye ze swoją cheaterską kompania nie wpakują się na serwer RP będzie dobrze :)

ps. Czy orientuje się ktoś czy można zmienić serwer poprzez petycje ? zacząłem grać na cerberus (chyba) myśląc że wybrałem serwer RP :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 17:17 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
jak dla mnie gra bardziej wciągająca niż GW2, w które się zmuszałem żeby wytrzymać 1h :)


This ^^ :)

Kruzer napisał(a):
ps. Czy orientuje się ktoś czy można zmienić serwer poprzez petycje ? zacząłem grać na cerberus (chyba) myśląc że wybrałem serwer RP :)


idz na server Arkadia, tam gra Brokenwing ze swoja gildia HOT

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 17:36 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8ATkJ,e0_The_Se ... miery.html

Chyba jednak doszli do tego, żeby gry nie wydawać ;P.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2012, 17:38 
Cytuj  
czy jak kupie teraz z keye.pl to bede mogl grac?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1688 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 85  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.