mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 11:04 
Cytuj  
Troszke pomieszalas :wink:

Ummm Aik ostatnia rzecz do epica ma z PoH ktory btw jest tak latwy ze go teraz soluje takze jak bedzie mial chwilke to mu moge pomoc z tym kawalkiem :grin:

Natomiast AD daje flag progression... Wczoraj zalogowalem sie w ostatniej chwili. Zaczalem biec przez pov i dobieglem do drzwi smoczka, niestety nie zauwazylem ze zlapalem addy po drodze i skonczylo sie trainem na BL ktory wybil im chyba 6ciu... w ramach "kary?" mnie nie wyrezowali przez co nie dostalem flagi... takze jak jestes wsciekly to zobacz co mnie spotkalo :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 11:15 
Cytuj  
raid na AD był zaplanowany to prawda, moja wina, aczkolwiek równie prawdopodobne było że będzie to grummus, znając moje szczęście pewnie jak bym sie zalogował to tak by było :/

a co do epic'a to dobhodzę do wniosku ze eq mnie nienawidzi, Aik złapał Felie Goldenwing w 30 minut, ja tam spędziłem chyba z 2 tygodnie, ja byłem w PoH juz 3 razy na raidzie, Aik dorwał za pierwszym :/

a do tego ciągle zostaję w tyle z lvlami, mam chujowy eqip, prawie wcale AA, mezzuje za wolno, slow mi nie wchodzi, DMG nie robie bo niby jak ?? solować nie umiem a do grupy jestem za chujowy itp itd. normalnie frustracja mnie dopadła.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 13:46 
Cytuj  
AD nie masz sie co przejmowac byl prosty wiec pewnie niedlugo bedziemy go bic znowu. Po drugie pewnie bys zginal... bo Tux strainowal rajd :>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 13:51 
Cytuj  
Tux to noob ! i zapisal sie na forum SOTN ! :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr


Posty: 19
Dołączył(a): 29.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 14:18 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-29 11:04, Tuxedo napisał:
Natomiast AD daje flag progression... Wczoraj zalogowalem sie w ostatniej chwili. Zaczalem biec przez pov i dobieglem do drzwi smoczka, niestety nie zauwazylem ze zlapalem addy po drodze i skonczylo sie trainem na BL ktory wybil im chyba 6ciu... w ramach "kary?" mnie nie wyrezowali przez co nie dostalem flagi... takze jak jestes wsciekly to zobacz co mnie spotkalo :wink:



Nie za kare Tux tylko wszycy klerycy byli juz w jamie AD jak ty ten train zrobiles. Jedyny kleryc ktory jeszcze byl na gorze padl do train jako pierwszy. Z tej jamy do nie ma innej mozliwosci wyjsc jak evacnac i leciec cala droge spowrotem. To by trwalo wiecznie to zedcydwalismy ubic AD najpwierw a w tym czase Galaadral lecial zpowrotem zeby was rezowac i zebyscie weszli do jamy po flag. Niestey chuje z Sony zrobili to tak ze ja AD jest agro albo nie zyje to nikt do jego jamy sie juz wteleportowac nie moze. Nie wiedzielismy tego po prostu.

P.S A my tak czy tak go przynajmnie jeszcze raz ubic mosimy bo kupe ludzi nie bylo wczoraj. Czyli nie ma sie co martwic tylko po prosty sprobowac byc na nastepnym AD ... tylko tym razem bez trainu Tuxi prosze :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tarrak dnia 2003-10-29 14:20 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 16:37 
Cytuj  
Geneza trainu byla taka ze musialem sciac jeden rog za bardzo i sie undead przyczepil a przy drzwiach mi zdjal invis takze uh wypadek losowy... :/

Anyways "was rezowac" wlasnie o to chodzi, nie chodzi mi o flage tylko o fakt ze nie udalo mi sie zalapac do "was", milo ze Gal zadecydowal ze ja flagi nie dostane, nie?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 16:52 
Cytuj  
Nie wiem czy ja dobrze zrozumialem ale jak Darg( Gal) biegl reznac tych "na gorze" to zlapal aggro, musial campnac a jak wrocil to planar profection depopnal wiec kilka osob z tam obecnych i tak nie dostala flagi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 17:39 
Cytuj  
Tux nie ma znaczenia czy by cie reznal czy nie bo bys juz do jak to Tarr nazwal jamy nie wszedl...

W 5 min po twojej smierci AD mial juz aggro i nie mozna bylo do nas wejsc.

A przypominam ci ze jak logowales to ci mowilem zebys lepiej poczekal bo sie spoznisz. heh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 19
Dołączył(a): 29.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 18:20 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-29 17:39, Zematis napisał:
Tux nie ma znaczenia czy by cie reznal czy nie bo bys juz do jak to Tarr nazwal jamy nie wszedl...


No jama ... smoki przeciez mieszkaja w jamach. To nawet dzieci wiedza! Tak jak np smok wawelsli :razz:

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 19:28 
Cytuj  
Moze rzuce troche swiatla na cala sprawe.
Wiekszosc raidu teleportnela sie do jamy. Na gorze zostalem ja, Elo, Haness (Hanass?), Sach, Galad, Xibixl, Kirby (jakis taki maly mag :wink: ) i chyba jakas jedna osoba jeszcze.
Nagle widze Xib otwiera skale (wejscie) i nastepna rzecz umiera Tux na zewnatrz. Moby dopadaja Xiba bo byl blisko i wpadja do srodka. Xib pada moby zaczynaja harcowac z reszta. Ja sie chowam :razz: Elo tankuje i pada, pada Galad bo healowala, pada Kirdy, pada Sach, i wtedy jakos moby zaagrowaly raid przez ta szybe w prep room i pozaly na dol zostawiajac przy zyciu Haness (kleryczke). Moby zginely na dole (woot raid) Haness zrezowala tych co byli w prep roomie. Z tego co widzialem chyba jedynie Xib mogl otworzyc wejscie do prep roomu a zaraz potym jak dostal reza i sie zebral portnal sie na dol. Tux nie moglem ani podciagnac, ani reza sie nie dalo dac po cialo lezalo na zewnatrz. I to by bylo na tyle... z miejsca rzezi komentowal
Hugon :razz:


Posty: 19
Dołączył(a): 29.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 01:54 
Cytuj  
Ja nie jestem tutaj 100% pewny ale mi sie wydaje ze od srodka moze te dzwi kazdy otworzyc. Trzeba po prosty cliknac na ta dzwignie. Ale jako ze ja to sam nie probowalem moge sie oczywisce mylic.

Problem byl ze w tym monecie byl po prosty chaos. AD byl juz slowowany i 80% rajdu byla juz w jamie. Trzeba bylo szybko podjac decyzje co robic bo jak ten raid jest juz w jamie to nastepne slowoanie trzeba by "suicidal" zrobic albo raid wyportowac i leciec zpowrotem co kupe czasu trwa. A przeciez nie moglismy byc pewni ze AD w pierwszy raz ubijemy. No i w tym wszystkim jak Ulli mowi twoj corpse Tux by przed wejsciem i ludzie najprawdobodbniej zapomnieli jakos. Shit happens jak to anglicy mowia.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 09:24 
Cytuj  
mi się też wydaje że te drzwi się otwieraja normalnie od środka bez klucza. na pierwszym raidzie na AD też była taka sytuacja że ktoś leciał z trainem i wtedy pamiętam że wyskoczyłem na zewnątrz :smile: tylko że może to ktoś inny kliknoł wtedy na drzwi :smile:

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 10:32 
Cytuj  
Potwierdzam drzwi mozna bylo otworzyc bez klucza.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 11:09 
Cytuj  
Tux czy mi sie zdaje czy cgcesz dolaczyc do SoTN?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 11:39 
Cytuj  
Drzwi moze otworzyc tylko osoba z kluczem (wew. i na zew.).
Klucz maja Xib i Jona.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 11:50 
Cytuj  
Tux nie dostal flagi na AD obrazil sie i idzie do uber gildii po flagi.

Ech Tuxie...

Jak dolaczysz do SoTN to nie chce cie znac.

Zycze Ci zebys gral jak najwiecej zebys mogl jak najdluzej byc czlonkiem uber gildii!

Powodzenia.

http://svt.se/hogafflahage/hogafflaHage ... tekor.html

*Tux odchodzi w cien nocy a chor spiewa...*

_________________
Elder Telumeh Leafdancer
Storm Warden of Britannic Lore

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2003-10-30 11:55 ]</font>

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 12:07 
Cytuj  
Cytuj:
2003-10-30 11:39, Zematis napisał:
Drzwi moze otworzyc tylko osoba z kluczem (wew. i na zew.).
Klucz maja Xib i Jona.


Ale od wewn moze kazdy. Pamietam bo bawilem sie dzwignia :razz:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 15:06 
Cytuj  
Uhm moj corpse byl w srodku drzwi... po prostu wyrezowali wszystkich oprocz mnie... ;/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 19
Dołączył(a): 29.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 15:27 
Cytuj  
On to znaczy Darg?

No moze i zeczywisie tak zrobil. Nie moge tego powiedziec ale to by w sumie pasowalo. Darg tak sie czasami zachowuje jak nie dostanie czego chce no a on nie dostal flag dla Galaadral. Ale moze on tez po prostu zapomnial. Czasami jest taki bug ze ktos corpse nie widzi chodziaz mu pod nogami lezy. Ja test to czasem mam. Jak nie dostajesz rezu prez jakis czas to poslic kelrykowi tell z pytaniem. Zrobiles to?

Ale nawet jak by tak bylo ze Darg "za kare" cie nie zrecowal to teraz opuszczac guilde tylko z tego powodu bylo by takim samem dziecinym zachowaniem jak jego nie rezowanie ciebie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 15:43 
Cytuj  
A Ty Tux dalej swoje...

Nic by Twoj rez nie dal bo bys nie mogl clicknac orba ktore portuje to jamy smoka.

Nie wazne ze byles za drzwiami.

Dlatego tez Darg nie mogl wejsc bo juz bylo za pozno.

Proste.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.