mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 15:24 
Cytuj  
Witajcie,
to mój pierwszy post na tej grupie, właśnie dorobiłem sie, po długim oczekiwaniu, połączenia przez kablówkę. A w poszukiwaniu czegoś prócz UO - online, znalazłem waszą stroniczkę. Z tego co słyszę to EQ wygląda nieźle. Teraz pytanka pozostałe mi po przejrzeniu grupy (wybaczcie niewiedzę):
1. Co kupić? Z poradnikiem, czy bez. Luclina pewnie tak (bo upgrade sprzętu wchodzi w grę). I w ogóle... A, nie zaglądałem jeszcze do empiku, ale czy tamta wersja jest zadowalająca? W sklepach on-line jest trochę drogo, ale jeśli trzeba to nie ma problemu. I w ogóle... Gdzie i co? Tylko jasno :wink:
(Z płaceniem kartą nie ma problemu)
2. Czy muszę jeszcze coś wiedzieć np. o serwerach (adresach) zanim zasiądę do gry? I gdzie was można dopaść.
Na razie tyle,
TIA, mOSAd

_________________
Paladyn,
Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-01-26 16:33 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 16:24 
Cytuj  
Zapraszamy na server Tarew Marr :smile:

A zakup to chyba raczej EMPiK sie najlepiej oplaca... i jak bedziesz mial 500 mhz ge force 2 i 256+ ram to luclin w sklepie inetowym )


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 08:36 
Cytuj  
Kup sobie wersję Empikową czyli Delux Edition ja na tym ciągle jadę, wystarcza spokojniena pczątek a ne wymaga Inwestowania w sprzęt.

Jak już kupisz to po prostu się logujesz, pachujesz i wchodzi ci na ekran wboru serwerów. Ten na którym my gramy nazywa się Tarew Marr :smile:

Pozdrowienia i Cya :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 12:27 
Cytuj  
Dzięki za rady, tak też uczynię (mam nadzieję, że ją jeszcze dostanę - sprawdzę w poniedziałek).


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 21:48 
Cytuj  
Super !!!


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 21:30 
Cytuj  
Witam wszystkich czytajacych i grajacych w EQ
Po kilkudniowych poszukiwaniach dostalem wreszcie ta przepustke do nowego swiata ktory dotychczas znalem tylko z krotkiego ale zajeb...tego trailerka. Ale do rzeczy - na razie sie EQ patchuje , odpale go i zapoznam sie co i jak na poczatek. Z tego co sie zorientowalem , to razniej i sluszniej jest grac w grupie wiec bede wdzieczny za kazda pomoc i informacje a także zaproszenie do jakiegos party. Z forum zorientowalem sie ze niewiele Polakow gra na necie (takie mam wrazenie).
Mam pewna praktyke juz w grach RPG (BG,BGII i Diablo2+LOD na BattleNecie) - budowac postacie potrafie. Moze sie ktos obrazic na to ze nazwalem diablo gra rpg (bo w zasadzie to jest gatunek hack&slash)lecz mozliwosci budowy i wyposazenia postaci jest tam naprawde mnostwo - sam wyexpowalem kilka oryginalnych na poziomy ok 8x-9x (max jest 99).
Na razie pogram i jestem otwarty na propozycje - moze jakas polska grupa graczy potrzebuje jakas konretna postac - chetnie sie dopasuje i zdobede wlasne doswiadczenie w tej materii :smile:

co do wersji to kupilem Deluxe zgodnie z powyzsza rada - hey niezla figurka, chyba kupie farbki :grin:

dolaczam sie do tego threadsa poniewaz stwierdzilem ze nie ma sensu tworzyc nowego dla 1 postu



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zulus dnia 2002-01-25 21:37 ]</font>

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2002, 23:26 
Cytuj  
A ja namiętnie usiłuję kupić Luclina za granicą, ale ciągle jakies kłody pod nogi mi rzucają. Chyba zrezygnuję i rzeczywiście pobiegnę do empiku, bo już mam dość. A tak fajnie wyglądał - ehh.
Witaj Zulus. Ja właśnie szykuję się na D2:LoD (po udanej konfrontacji z D2). Ale wątpię czy starczy mi sił na takie expowanie mojego paladyna (oczywiście na b.necie). Zobaczymy. Tymczasem skupię się na EQ.
I Polaków przybywa...


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

*

Posty: 61
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 00:58 
Cytuj  
O wlasnie, dobrze ze mi przypomniales ...
Jak stoi sprawa z cheatami i hackami w EQ ? , nie zyczylbym sobie takich rzeczy, poniewaz akurat od ok 18.01.2002 do 21.01.2002 zaczelo sie masowe kopiowanie rzeczy w d2:lod na (closed!) bn - cala gra stracila wiele sensu i uroku - nie zalezy ci juz na straceniu miesiaca lub dwoch expowania postaci pvp na bn (nie mowiac o zdobywaniu itemow), gdy potem byle lamer machnie cie ze 2 razy best mieczem w d2:lod(dupowanym) i po sprawie.Blizzard tez czesciowo ponosi tu wine sadze - byl strasznie opieszaly a gostek ktory znalazl ten sposob kopiowania itemow podobno wyslal buga do blizzarda. W EQ mam nadzieje ze GM-owie zajmuja sie ostro kontami takich delikwentow ktorzy oszukuja innych.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zulus dnia 2002-01-26 01:01 ]</font>

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 01:33 
Cytuj  
Też o tym słyszałem i jest to smutne. Mam nadzieję że na EQ nie będzie takich przekrętów, ale... zobaczymy. Wszyscy zawsze zapewniają że u nich to będzie najlepiej, a potem i tak jest, jak jest - nikt wszystkiego nie jest w stanie przewidzieć. Chyba jedynie można polecić twórcom by szybko reagowali na takie pogłoski, a nam przypomnieć, że po usłyszeniu takowych, zgłaszać je należy czem prędzej. Oczywiście jeśli są w miare sensowne. Ciao i
--oby los sprzyjał ludziom czystego serca--

mOSAd


_________________
DAoC: Mosad, Paladyn, MLF, RR7
DAoC: Mosadss, Sorcerer, MLF, RR3
EQ2: Mosadka, Wizard, Oggok, Qeynos

Zawsze czysty, zawsze suchy, zawsze pewny.
Miłośnik przyrody i dobrego żarcia.
Poczucie humoru: eeee, co?

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 02:15 
Cytuj  
Szczerze? Sadze ze to chyba jedyna gra, ktora tak dobrze opiera sie cheatowaniu (nawet DAoC mial kilka ciekawych progsow ale w koncu je zdjeli i pobanowali kilka kont).
Jak dlugo gram slyszalem tylko o jednym cheacie w EQ a jest to programik pokazujacy czas i miejsce spawnoania sie potworkow (sledzi to w czasie rzeczywistym), ale ponoc moze to prowadzic do bana konta.
No to tyle jakby co walcie pytania :grin:
A jesli chodzi o specyficzna postac pytajcie Tuxa... cos narzekal ze brakuje Barda i Rouga :smile:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 16:29 
Cytuj  
Wiec od poczatku... dzieki diablo (myslalem ze statsy z lvlem bedzie sie podnosic) rozrzucilem statsy zamiast zapakowac wsio w int i sta... i... lipa musialem chara skasowac =/

Jezeli chodzi o bugi ich wykorzystywanie itd... heh oprocz tego co wykrywa monsterki i co maja na sobie nie ma nic kompletnie... tyle ze za to naprawde mozna dostac ban na ip... i chyba kojarza ip z kontem takze jak sie wpadnie to uhm lipa...

A bugi bez dodatkowych programow... opowiem wam historie jest sobie najsilniejsza gildia ED i taki przywodca mackavelli-przywodca CoS (gosc jest heh poprostu... sami mozecie skomentowac...): jest sobie krol snieznych krasnali nazywa sie Dain byl jeszcze niezreperowany bug (juz go nie ma) ze jak sie go zle pullowalo przez sciane to robil suicide. ED sprowadzilo ludzi stali juz go mieli bic a Mack go zsuicidowal chyba 2 razy... powiedzial ze zawsze to bedzie robil bo juz wie jak... oficer ED ktory dostal ta wiadomosc zrobil /report i mack ma nowego bohatera... :razz: jezeli dobrze pamietam procedura jest ze ukryty guide musi zobaczyc ze wykorzystujesz bug... za pierwszym razem ostrzezenie... za drugim drugie albo ban... nie pamietam.


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 16:32 
Cytuj  
Do Uliego: powoli nam sie druga grupa zbiera... clr jeszcze jeden by se przydal :razz: Niestety przez ta awarie HDD nie znam ostatnich wiadomosci i nie wiem kogo w koncu mamy teraz =/

Uhm przekaz Dravenoxowi ze mam awarie heh i z ciekawosci sie pytam... podobno mnie obgadywaliscie... :razz:

Land: ty grasz na tym Tarew ???


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 01:17 
Cytuj  
Ja sie nie obrazam, niby czemu mialbym?
A co do obgadywania to bylo... takie malutkie :grin:

A wogole to TERAZ robimy MI EPICA!!!!

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 10:57 
Cytuj  
Ale sie uparl.. :razz: na kinga powiem ci ze jest duzo open raidow... ale ragefira lipa chyba ze jakos zbierzemy ludzi )


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 16:25 
Cytuj  
Tux: Na razie nie... Fajnie wam, ze bedzie duza i zgrana grupa... zazdroszcze wam... ale nie bawi mnie w kolko exp exp exp. Campowanie jakis mobow bez przerwy przez paredziesiat godzin zeby zdobyc pare levelkow... monotonne... na poczatku cool... ale w koncu moze sie znudzic. Na Sullonie i Rallosie moge robic to co wy na Tarrew i jeszcze wiecej!!! Niektorymi swoimi postaciami potrafie rozwalic w szybkim tepie yellow cons... a innego PC jest znacznie trudniej zalatwic.. to nie jest dumm machine, ale thinking player... one that reacts and learns.... Owszem mowicie, ze mozecie raidy robic i w ogole.. ale tak samo raidy sie robi na Zekach. Tylko moze byc troche trudniej... ale przez to, w moim mniemaniu fajniej... bo im bardziej sie napocisz, tym wieksza masz satysfakcje przy success.. :grin:

Pozostaje na swoich serwerkach... i serdecznie zapraszam innych ktorzy lubia pvp!!!

____________________________________________
Landriell
Ranger of the 31st season
Master fletcher
Sullon Zek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 16:40 
Cytuj  
Nie mozesz... wiesz "living player" nie ziejnie w ciebie za 640 a potem za 1500... no to sa zasadnicze 2 szkoly myslenia ty rozwalasz myslacych ludzi a my pulapki i potwory nad ktorymi sie niezle naglowili ludzie z verant np.wiedziales ze procing wpns powoduja dodatkowy taunt ? napewno nie bo poprostu nie uzywasz tej wiedzy... poza tym PKing robi sie po jakims czasie nudny... naprawde :razz: nie wspominam juz ze ktorakolwiek z twoich postaci postawiona przeciw mojej... :razz: na normalnych serverach sa 4 mozliwosci PKingu... jedynej jakiej nie ma to PK z zaskoku... no i nie mozesz wyzywac sie na newbiesach... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.