mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2001, 20:47 
Cytuj  
hej! mam pytanie ile osob gra w EQ teraz i ile gralo za czasow gdy bylo tam najwiecej Polakow?jestem ciekaw poniewaz chce porownac gry online pod wzgledem popularnosci (wylaczajac UO) z gory dziekuje Ares

49 lv Blade Master w AC
GM Worrior w UO
GM Mag w UO
15 lv Armsman w DAoC
i cos tam jeszcze ale nie pamietam:D

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2001, 10:33 
Cytuj  
Aktualnie aktywnych jest 4ech graczy... nie znam aktualnego statusu Landriell'a ale jezeli go liczyc jest 5...

Przez EQ przewinelo sie ponad 10 osob... w ktoryms poscie tu na boardzie nawet ich wymienilem, poszukaj jak chcesz :cool:

Acz EQ jest najpopularniejsza gra mmorpg na swiecie teraz troszke swieci pustkami z powodu DAoC ale gracze powoli wracaja z tego co patrzylem...

Nic, zobaczymy 4 grudnia kiedy wyjdzie dodatek... prawdopodbnie duzo wiecej osob wroci, ale... we shall see =)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 08:47 
Cytuj  
ja nie wiem jak Ty to liczysz Tux że ci wychodzi 4 :wink: chyba że nie liczysz mnie i Maba


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 10:32 
Cytuj  
A Honorus jest aktywny - prawie codziennie gra.. tylko ze na Rallos Zek. A co do polakow w EQ to na Quellios server widzialem Polke. Jej EQ name - Agnieszka. Stad tez wiedzialem, ze Polka. :smile:

_____________________________________________
Honorus Vengenceblade
Paladin of the 26th season
Beginner in most crafts (tak krocej :wink:)
Rallos Zek

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 12:54 
Cytuj  
Bylo zagadac :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 13:04 
Cytuj  
zagadalem... ale ona musiala zaraz leciec... ja w sumie tez... a to bylo ze dwa lata temu.. na poczatku mojej EQ kariery.. hehe

**

Posty: 293
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 16:49 
Cytuj  
lol 2 lata 26 lv???to tak ciezko w EQ robi sie lv czy malo grasz?:D

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2001, 18:04 
Cytuj  
Heaven przez dwa lata grał na modemie :razz: a pozatym gra na PvP tam jest trudniej lvlowac bo ciągle cię ktoś leje po plecach :razz:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 10:04 
Cytuj  
Kord ma racje.. :smile:
Przygode z EQ zaczelem dawno. Dawniej niz 26lvl. Dopiero w tym roku dostalem stale lacze a wczesniej smigalem na modemie... Duzo lagow i rzedko kiedy mozna bylo sie dodzwonic, zeby pograc. Ponadto wpierw gre rozpoczelem na jednym z blue serverow (tzn. Player vs. Envoirment). Wpienialy mnie osoby, z ktorymi sie grupowalem, a one wystawialy mnie do wiatru - w krytycznych momnetach uciekaly z pola walki zostawiajac mnie na pewna smierc. I nic z tym nie moglem zrobic. Nie moglem sie w zaden sposob odwdzieczyc, czy zemscic.
I tak postanowilem oposcic carebear server i przejsc na P vs P. Tutaj na poczatku stworzylem warriora. Troche nim pogralem i zauwazylem, ze nie byl to najlepszy wybor. Warror potrzebuje duzo kosztownych zbroi, stoi na czele walki, duzo obrywa i staje sie lakomym i latwym kaskiem dla Player Killerow. Nie ma czarow ktore pozwolily by mu na przeszkodzenie przeciwnikom, ucieczke, czy jakakolwiek obrone. I tak postanowilem stworzyc Paladyna dedykowanego walce z PK.

Nie lubie po prostu levelowac. Campowanie jednego spawn place jest na dluzsza mete nudne. I zreszta na Rallos Zek malo mozliwe jak zauwazyl Kordian. Lubie polowac na PK (co nie daje exp, ale za to moze dawac niezly loot), robic rozne questy i pomagac guild mates.

I tak oto jestem tym kim jestem... :wink:

_____________________________________________
Honorus Vengenceblade
Judical Enforcers
Paladin of the 26th season
Rallos Zek (server for REAL man) :wink:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 13:02 
Cytuj  
Jezeli chodzi o zostawianie to tacy sa angole =/ ale tylko niektorzy heh no i newbiesy a nie dalej...

A lvling... wiesz bawisz sie, chodzisz po lochach a lvl'e wpadaja same hehe, nie da sie grac tylko dla lvli no chyba ze jestes druidem ale oni to stracona klasa... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 13:03 
Cytuj  
a PS.server for REAL "man"... hehe nie bede mowil co o tym mysle... :razz: tylko powiem ze fajnie brzmi for REAL man :razz: hahaha


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 15:09 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-04 13:02, Tuxedo napisał:
Jezeli chodzi o zostawianie to tacy sa angole =/ ale tylko niektorzy heh no i newbiesy a nie dalej...
"Swiento prowdo"..w EQ (a przynajmniej na Tarew)spoleczenstwo ppl ma wysoko rozwinieta etyke:) Ja pamietam jak Kordzik trenowal na mnie mezza (wyzwal mnie na duel) i pech chcial ,ze dostal LD.Moment mialem chyba piec mess'ow od "zakapiorow" z ktorymi walczylem w labiryncie ,dlaczego zabilem low lvl chanterka?:)
Nie ma czegos takiego,zeby ktos z teamu zwiewal,zostawiajac tanka (lub innego members'a)na pastwe losu...nawet jak komus zdarzy sie LD,to te 5 minut sie czeka minmum,na powrot.W mysl zasady "ja teraz ,ty mozesz za chwile oczekiwac mojej pomocy"
No wyjatki potwierdzaja regule...ja pamietam cleryka na capie ,ktory olewal reza ("sorry must go" i wracal za 5 minut) efekt taki ,ze po paru dniach, nikt nie chcial go do grupy:)

A lvling... wiesz bawisz sie, chodzisz po lochach a lvl'e wpadaja same hehe, nie da sie grac tylko dla lvli no chyba ze jestes druidem ale oni to stracona klasa... :razz:


...druid stracona klasa? Tux ,a kto szuka sow'a ,gate? i nawet niezlych buffow?:)Dla mnie nie he he
No z punktu widzenia wizia ...to i moze

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 15:57 
Cytuj  
Od sowa masz sponge'ow(gabki)... znaczy rangerow :razz: i shamanow... od buffa CLR i SHA, od evacow wizia... a od teleportow, transloc u wizia... jedyne po co druidzi dla mnie istnieja to PotG (Protection of the Glades) ktory daje 6 mana per tick i stackuje sie z clarity i piosenka barda..., dla przykladu c ma 5 c2 ma 11 a piosenka barda ma w kosmos tak z 15 z przcietnym instrumencikiem :wink:

No i oprocz tego moze robic za taryfe ale to chyba zadna atrakcja...

Druid jest wszechstronny ale w niczym nie jest najlepszy... no potg, circle of summer i winter... ale jak to ktos powiedzial :razz: wyjatki potwierdzaja reguly hihi

CHOC w luclinie maja im dac fajne disciple jak np. permanent charm... zobaczymy jak im to wyjdzie... :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 16:23 
Cytuj  
Ja widze moj drogi Tuxiku, ze ty sobie support tworzysz... :razz:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 16:34 
Cytuj  
Sobie ? Support ? uhm

heh bez obrazy landriellq ale gdybys mial chara 50+ bys musial balanced grupy tworzyc... nie ma pomiluj :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 16:46 
Cytuj  
zgadzam sie ze balanced group... ale kazda balanced group ma - wizia, clerica, enchantera, barda no i oczywiscie TANKA!!! a gdzie wasz tank? :razz:

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 17:37 
Cytuj  
...."gdzie wasz tank" ..w DAOC gra...clerykiem he he
Czekam .az Kord i Uli podciagna sie troche:)
Mysle ze 6 miechow im zejdzie:)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 19:36 
Cytuj  
Slyszeliscie ? panowie dzialajcie ! :razz: pozwolicie zeby taka chodzaca gora miesni bez zadnych zaklec (sorry mabi ale w inspirujacych txtach... "sometimes u gotta make some personal sacrifices" hehe) tak do was mowil ? NNO ! :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 20:25 
Cytuj  
Te teksty to pisza....wizie ...bo bez wizia grupa sie moze obejsc...a bez tanka?he he

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 gru 2001, 20:40 
Cytuj  
Ty wiesz co ? ja inspiruje ludzi a ty mi tu przygaszasz txty zamiast rozpalac hihi...

Poza tym ja kiedys mialem paladyna zamiast war... heh wolniej duzo szlo... ale szlo...

Z War jako MA jest duzo szybciej... tak samo jak wizio jest w grpie jest szybciej :cool: tylko ze wiziem jest ciezko grac =/ overdmg na moba i tak wizie maja zla opinie... no coz...

Juz wam chyba mowilem jak sie poznaje czy miales dobrego wizia w grupie...
Jak ?
Pytasz na drugi dzien CLRa jak nazywal sie wizio w jego grupie a on nie pamieta hihi (dla niewtajemniczonych: bo wizio umial zapanowac nad swoim agro i ani razu nie byl healowany...)


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.