mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 09:53 
Cytuj  
bo kanal sie nazywa #everquest ? chociaz i tam niema prawie nikogo ;/ tu pewnie nikt nie wie nawet co to irc :smile:


_________________
Ashton

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2002, 11:02 
Cytuj  
ja wisze na klanowym ircu...


Posty: 29
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2002, 20:29 
Cytuj  
heh bez waszej pomocy trudno bedzie rozkrecic ten kanal :smile:


Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 15:22 
Cytuj  
Hej, prepraszam, że pytam o takie coś, ale zagrałbym chetnie w EQ ale nie wiem czy mozna ją gdzies kupic w Polsce lub zamówić z jakiejs strony w netcie.

Jeszcze raz sory ze wyleciałem z takim pytaniem

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 05:46 
Cytuj  
dystrybutorem eq w polscem jest LEM

dobra kanal ciagle maly ;]] wpadaja czasami goscie z zagranicy ale czasami ;] wiec napisze opis polaczenia sie z ircem pod windowsa.

mIRC
1) sciagamy mirca z http://www.mirc.com
2) instalujemy i odpalamy
3) na starcie otwiera sie okienko opcji
4) klikamy na guzik z napisem add (dodawanie serwera)
5) wpisujemy:
a) Description: poznan.irc.pl
b) irc server: poznan.irc.pl
c) Port(s): 6667
oczywiscie te dane moga byc inne jak warszawa.irc.pl (np. w cafe w moim miescie dziala tylko warszawa.irc.pl port:6668)
6) klikamy ok
7) wypelniamy pola:
a) Full Name: wpiszcie co chcecie
b) E-Mail Address: tez co chcecie np [email protected]
c) Nickname: wpisujecie xywe pod ktora chcecie byc widoczni na ircu (max 9 znakow)
d) Alternative: jakby tamta xywa byla zajeta to jakas inna np Xywa^_^ (na ircu niemze byc w tym samym czasie kilka osob o tej samej xywie)
:cool: rozwijamy menu Connect i wybieramy z niego ident
9) w polu ident wpisujemy byle co moze byc nasza xywka
10) klikamy ok a nastepne na pasku na gorze na ikonke ze znakiem pioruna ;]
11) kiedy nas polaczy klikamy na ikone folderu ze znakiem #+ (3cia od lewej na pasku na gorze) i wpisujemy #everquest

tak oto wchodzimy na kanal everquest... aha kanal jest narazie maly ale to dlatego ze nikt niewchodzi czasami Zematis wpadni i tyle... ludzie mysla ze jak maly kanal to po co siedziec ... ja osobiscie trzymam caly czas na nim swoja sesje zeby kanal sie jakos rozrosl..

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 07:40 
Cytuj  
Za ciezkie dla mnie :razz:

A tak wogole to po co ? w EQ tez masz kanal i przy okazji grasz :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 08:45 
Cytuj  
ja moge wchodzic tylko przez zagranice bo te osly zalozly ban na caly dialog i przez polske NIGDZIE nie moge wejsc...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 11:35 
Cytuj  
zematis: no fakt niestety :<<
tux: bo niektorzy to maniacy irca i kanal musi byc do kazdej dobrej gry ;]]]]]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2002, 17:39 
Cytuj  
a ten jedyny server zagranica jaki podales padl z 4 tygodnie temu...

jeste jakis inny?

czy cus?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 00:29 
Cytuj  
jak sciagasz mirca w opcjach wybierasz typ serwerow ircNET i masz tam liste serwerow tej sieci mam nadzieje ze ktorys zadziala :smile:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 00:50 
Cytuj  
heh zobacze ale z tym kanalem to jest tak

jak mam wolny czas to gram , zeby siedzic tam trzeba miec wolny czas... kolo sie zamyka dal nolifera jak ja nie ma czasu na nic procz eq.

i olac gadanie Tuxa ze druidzi to gie z kaszka manna, ja mam zabawe nimi grajac i juz.

A bard sie szykuje... i okazuje sie ze calkiem niezly twister ze mnie.

zebyscie sie nie zdziwili ;p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 07:24 
Cytuj  
to co mam robic ? ;] bo nie wiem jakie poradniki czytac ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 10:52 
Cytuj  
to co chcesz :smile:

na moje zarty wymierzone w Tuxa nie zwracaj uwagi.Tak juz jest ikoniec...

Zaloz postac ktora sprawi ci frajde.

Powiem ze bard jest naprawde bardzo fajny, ale jest to dosc wymagajaca postac.
Sam nie przypuszczalem ze wymgaga to tyle wprawy ale wszystkiego sie mozan nauczyc.

Druida nie bierz, nie ma sensu to postac dla osob ktore lubia mocne wyzwania i co tu duzo mowic solowanie.
Na raidach jestesmy jako ogladacze i zazwyczaj nie mamy mozliwosci rolla na zadynm itemem.

Z wizem jest to samo, do 50 jakos leci a potem sie zaczyna problem z grupa.To mowil Tux i wielu moich znajomych.
Ale i tak maja wieksza szanse na grupe niz ja i sa nieco bardziej porzadana klasa w grupie.

Bard jest praktycznie klasa idealna co nie oznacza ze nie maja problemow.
Ale bard ma speed buffy,regen,selo (szybsze niz sow) dual wield, moga walczyc maja mana free doty, moga mezzowac...
Ale obslusga barda to skomplikowana sprawa...

A reszta jaka jest to pewnie wiesz zreszta niec inni opowiedza.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 11:19 
Cytuj  
weź Drooda to Tux dostanie padaczki lol :wink:

to chyba przed tym ostrzegali epilekyków nie ?? :razz:PP


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 12:16 
Cytuj  
Errr Telumq ktora czesc jest zartem ? to ze olac moje gadanie ? czy ze granie druidem sprawia ci przyjemnosc ? :razz:

Nno Telumq zawsze mowilem ze bard to najtrudniejsza postac do gry w EQ... moze bardzo duzo :razz:

Telumq nie obraz sie ale druid to jest wyzwanie ? Nie chce mi sie rozpisywac Telumq dla tych ktorzy nie wiedza napisze ze Dru jest poprostu jak to mowia versalite :cool: znaczy sie moze duzo ale w niczym nie jest najlepszy, proste... Na upartego regrowth i chloroblast... uhm ale nie jestes CLR zeby miec CH, DL itd... Dru DMG a Wiz DMG... Nie wspominajac ze na wszystkie te zdolnosci jest tylko jedna mana... Nic no poprostu druidzi sa pokrzywdzeni w EQ i zeby nimi grac to naprawde sie trzeba czegos naczytac i zlapac inspiracje ku temu hehehe

Wiz ? uhm no wiziowi jest ciezko =/ Wiz ma ladne DD i ze smialoscia powiem :razz: Wiec eh... Nno poza tym wizio musi umiec wymierzyc swoje agro... bo jakby tak walil non stop wtedy przeciwnik sie na niego rzuci i... eaten wiz :razz:

Poprostu wez klase ktora sie czujesz, nie ? Uhm... no bo w sumie nie grasz dla nas tylko dla siebie, co ? :razz: Poza tym dobiegniesz nia do 20 lvlu i stwierdzisz ze ci sie nie podoba czy cos ? i po co ? :razz: chcesz mozemy ci poradzic ale to musisz powiedziec co lubisz Uhm... Czy zbrojny czy mag, zadawac dmg, a moze kochasz byc rog (deep in shadow, sneakin... :razz:) albo heal wtedy cler... Bum moze mam nawet pomysl ko by sie przydal :razz: bo bede sie czul odpowiedzialny :razz: :razz:


PS.Kord: Niech bierze co chce... ja juz w team PL przestalem wierzyc... :razz: DD za 600 ? :razz: Czy heal za 1k ? :razz:

PS2. Nie obraz sie Telumq wiem ze kochasz dru itd. ale heh sam napisales ze na raidach jestes obserwatorem... ja to bym nawet powiedzial ze hmmm jak casterzy stoja w AE to moga potrzebowac healu... Nno a chloroblast to taki casterowy heal wlasnie :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 15:00 
Cytuj  
jakas postac np rogue ma umiejetnosc stealth ? ;]

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 15:39 
Cytuj  
Tak, sneak/hide...

Z tym ze niektore potworki maja see invis... wtedy trzeba przechodzic ZA takim stworkiem co wcale nie jest latwe :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 16:22 
Cytuj  
chodzi mi raczej o pvp ;]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 17:49 
Cytuj  
Dla mnie to wyzwanie, musze wszystko robic sam a jak jestem w grupie zawsze musze robic to co do mnie nalezy najlepiej jak potrafie.

Doprowadzenie quadowania do mistrzostwa to jest dla mnie wyzwanie.

Jest mnostwo ludzi ktorzy graja ta klasa bo sprawia im to przyjemnosc.
Gdyby tak nie bylo nie mialbym poziomu ktory mam teraz.

Ja jestem z siebie zadowolony.Nawet jesli zaczne wiecej grac na altach to i tak druidem zamierzm dingac 60...

I po raz kolejny to powtorze niech wybierze klase ktora mu najbardziej odpowiada.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lip 2002, 21:21 
Cytuj  
Nie no masz racje Zem... quadowanie druidem to rzeczywiscie jest wyzwanie LOL :razz: Tyle ze zamiast chalange bym to opisal jako being chalanged :razz:

Widzisz ja np. lubie zbierac grupke ludzi, znajomych najchetniej i isc w miejsce ktore zwykle stoji puste typu kiedys SG, DN itd. (W tym miejscu pozdrowienia dla jednej CLR i XULca evil barda :razz: ) i o ktorych to miejscach czlonkowie co mniejszych gildii mowia raid zone hehe przypomina mi sie jak ktos 20 lvl chyba mi mowil "we are raiding mistmoore!!!" LOL Heh... ja naprawde nie jestem "uber"... ale troche heh... litosci ? Niewazne, to juz inna bajka... poprostu inne rzeczy stanowia dla nas wyzwania :razz:


PS. Hehhh a czy ja mu pistolet do glowy przystawiam ? porwalem mu dzieciaka ? Jestem Zemiczq pewien ze wybierze taka klase jaka mu bedzie odpowiadala...

PS2.Jak rowniez jestem pewien ze odejdzie z EQ zanim zdazy sprobowac a nawet wogole dojsc do high end game... a moze zaczynam tworzyc rzeczy ? nic, jak zobacze go na lvlu 35 w co watpie to uwierze :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.