mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 09:20 
Cytuj  
Konto ciągle zawieszone, ale może się w końcu pojawię...
W każdym razie nie zamierzam kasować

Trochę Wam zazdroszczę cierpliwości dochodzenia do wyższych leveli. Może to dlatego że możecie więcej czasu przy tym spędzać. Ja to żeby dojść do 50-60 to chyba z 10 lat bym musiał kurde grać.

A tak to w sumie wszędzie po trochu - ostatnio jeszcze DAoC mi przysłali.
Ale tak naprawdę te wszystkie EQ, AO, DAoC - jeden pies...
(tylko dlaczego w EQ tak cholernie długo to trwa, downtime, levelowanie... przesadzili mocno chłopaki z Sony)


_________________
vel Brutallus

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 10:20 
Cytuj  
Sekret tkwi w tym żeby nie grać dla leveli... wheter it be loot or some divine, higher purpose or whatnot... :cool:

Gra dla lvli może doprowadzić do psychozy :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 10:49 
Cytuj  
Tux> :wink:czego ja jestem przykladem

Nowy? nie mam pojecia kto , w kazdym badz razie ja go nie widzialem a ostatnio bywam czesto...

Tux ja bylem po 2am...

Koramurq> nieee no co ty przeciez szybko zodbyles 20, ja wcale nie gram duzo tylko jak juz jestem w grze to gram nie laze,nie questuje tylko siedze na tylku i gram...

ide zobaczyc na eq, moze sie cos ciekawego dzieje...

[edit]rany pustki takie ze szkoda gadac... no coz chameryka spi =/ bede wieczorkiem[edit]
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 51st season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-14 12:24 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 13:56 
Cytuj  
dalej nie rozumiem jak dzial MQ, dzis czytalem ze 99% mojego epica jest MQ?!

ale jak skoro wszytsko jest nodrop?!

nic z tego nie rozumiem.

znajomy mi powiedzial zebym zapomnial o robienu thrug armora samemu , lepiej zebym zaoszczedzil troche kasy i kupil MQ one ??

jak to do licha w tym przypdaku dziala?

czy ktos mi moze to wytlumaczyc na jakims specyficznym przykladzie?

tak jak ten pieroscionek do jbootow?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 16:37 
Cytuj  
Objasnilem Ci na czym MQ polega w innym poscie. Jesli w 99% dru epic jest MQ to masz fajnie, wielu rzeczy nie da sie MQ (np trzeba dac 2 rzeczy rownoczesnie, zeby otrzymac cos co chcesz; w przypadku MQ najpierw daje potrzebna rzecz koles co ja ma, potem ty dajesz swoja i otrzymujesz to co chcesz) W przypadku tej zbroji to zapewne jest tak: do zbroi potrzeba podstawy czyli jakas tam nodrop zbrojke i 3 gemsy racja?
Wiec zalozmy ze ty masz gemsy a ktostam ta zbrojke-podstawe. Idziecie razem do bolka od questu, koles daje zbroje, zaraz potem ty dajesz gemsy i otrzymujesz w zamian zbrojke z questu. Otrzymujesz ja ty gdyz ty jako ostatni dales finalny przedmiot realizujacy questa. Jak tego nie skapujesz to juz nie wiem jak Ci to wyjasnic. :grin:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 16:47 
Cytuj  
aa trzeba bylo tak od razu, jak krowie na lace... :wink:

Tux> pamietasz jak mowiles ze VS w kc ktorego mam zabic to pestka w porownaniu do tego drugiego ktorego ty musiales zabic?
no coz ja mialem racje, to jest ten sam Venril Sathir co w twoim epicu...
[edit]raz pisza ze VS raz ze VSR, innymi slowa styknie mi jak tylko przyjde po smierci VS tak????[edit]

Tux jeszcze jedno :smile:
Cytuj:
Just to let you know:
I was in KC tonight, we tried VS twice, wipeout both times. Then we gave up. Then a Druid and Three Wizzies come in and kill him in under 5 seconds. All i gotta say is Manaburn IS AWSOME. Think about it, they could take down anything, dragon, god, ANYTHING! Just gotta have enough Wizzies with the skill

Manaburn does unresistable dmg and yes, it works. Two wizzies are enough for VS.:razz:

jak tam u ciebie ze znajomymi wiziami? :wink:

Ale cud sie stal! w moim klaniku Medail 51 a moze juz 52 rangerka robi epica a ten durny VS tez jest czescia jej epica ... czyli?
czyli ta czesc tez bede zrobiona!!!
Mysle ze ustawie raid na tego czubka.
tylko nie wiem jaki on ma spwan time 48h czy 72h???
zreszta to nie ja bede porwadzil heh ja tylko zglaszam inicjatywe a oni zbiora ludzi i w ogole :smile:

a jeszcze niedawno tak narzekalem na gos

Uli> mq to tez znaczy multiple questable eheh stad moj epic jest mq w 99% :wink:
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 51st season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-14 17:49 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-14 17:58 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-14 18:01 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-06-14 20:04 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 03:08 
Cytuj  
ja pierdziele jest 4rano spedzilam calal noc w eq na raidzie w vox niech to szlag tafi!
najpierw 4h sie grupowalimy i sranie w banie ot to tamto potem 30 sec i dupa zbita wszystkie 5 grup padlo! bo sie wszsycy pchali i ktos agro lyknal! ja wpadlem do bear hole jak lecialem clera ratowac. potem czekalem 1h na rez a potem 1h portowelem nowych do celu i w knocu zabraklo dla mnie miejca!

to byl moj pierwszy vox raid i byl to koszamr
leadre nie wiedzial co robic nie umial sie znalesc, w konuc ktos przjeal raid i od nowa sie zaczelo , oni teraz DOPIERO SIE BEDE FORMOWAC roia to od chyba 2h myslaem ze 3podejscie robili a gdzie tam! siedza!!!

koszmar.

poza tym ze ja nie mam co tam do lootwania i tym ze jednym zadaniem bylo rzuceniu 2 spelli i smierc to musze powiedzec ze ciezkawe doswiadczenie.

i jeszcze jedno Tux/Uli jak macie jakies blue diamondy na sprzed porsze o cynk. musze zrobic mr stuff! bo inaczej to...

nie zrobilem przez to daljeszj czesci epica.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 11:37 
Cytuj  
Mam niebieskie diamenciki, ale sam musze miec mr gear :smile: (hehe cler z bardzo niskim mr smiech na sali) Ale nie martw sie mam ich chyba wiecej niz potrzebuje wiec jak zrobie sobie stuff to zobaczymy :wink:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 16:19 
Cytuj  
Wyrozumialosc, charyzma, wyrozumialosc, charyzma... ufff ok :cool:

http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=4588

http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=7054

http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=6365

Nie chce mi sie rozpisywać i brać pod uwage ew. zmian które mógł wprowadzić VI... poprostu mozesz obejrzec, poczytac i sam wyciagnac wnioski :cool: aha i nie mam zielonego pojecia z czego to sie teraz rzuca (znowu jestem po dluuugiej absencji w EQ) =/

Jezeli chodzi o MQ to jak ja to robilem gość dal armor krasnalowi a ja dawalem kamyki pojedynczo...

Aha, no i Vox... uhhhhm powiem ci Telumq ze juz po 4ech godzinach skladania grup mozna powiedzieć że to amator :cool: nno i z angolami w sumie trzeba krotko jak sie nimi dowodzi :cool: nic, gdzies tam nawet rozpisalem strategie na vox... no tylko zapomnialem o healingu rotacyjnym w pierwszej grupie... mozesz poszukac powinno byc gdzies na dnie boardu :cool:

Nic, trzymka. :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 17:06 
Cytuj  
MAM PROFILLLLLLLLL!!!

http://www.magelo.com/eq_view_profile.html?num=258110

HURRRRRRRA !!!

PS. Telumq prosba usuwaj "this post been edited..." bo masz po 4 :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 20:05 
Cytuj  
tak wiem sorry, ale to jak cos sie doszukam to dodaje :wink:

a z VS to jest tak ze ja musze isc do VSR dac mu clr spell i on wtedy zespawnuje VS ktory jest o wiele slabszy niz oryginal...

co do vox to on nad tym siedzial 36h (sic!)
nie wiem co robil, ale byl taki chaos ze szkoda mowic.kazdy robil co chcial.raid byl niby high 40s, jak atalli przjeal to zalatwilem z 10 52. i jakos im poszlo za pierwszym razem.

ow "amator" to moj kumpel ktory gral w eq przez 4 lata mial 51 dru 54 clr nie pamietam na jaikm serwie, w kazdym badz razie zawiodlem sie...

bylo mi glupio bo mialm ten sam guild tag co on i w swojej grupie musialem sluchac jak go jada.

wiecej raidow na vox nie planuje... i tak nic tam nie robie (jak wszedzie) ale na dodtaek nie ma ffa rolli...

a co do profila ... on jest pusty?! jedna laska :wink:

dzis pewnie bede gral.

chociaz nie wiem bo jest swieto mojego osiedla i jest taki jazgot ze nie idzie w tym pokoju wysiedziec... =/

jakies kabaraty zlozne z wapniakow , horror!!!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 09:45 
Cytuj  
Miałem się wczoraj później pojawić, a w końcu się nie pojawiłem... tv mnie wciągnęło, a potem już za późno :sad:

może to i lepiej bo wyjaśnijcie mi wreszcie na spokojnie tutaj jak to jest z tymi całymi shuttlami z BB do FV (bez emocji i bez niczyich kryzysów :wink: )

1) czy te shuttle działają ?
2) jeżeli tak, to co ile pływają ?
3) i czy nie lepiej poprosić jakiegoś hm... drooida o pomoc ? albo GM-a ?

na dzisiaj mam dwa zestawy odpowiedzi otrzymane "on-line" :grin:

A. 1) tak 2) 20min 3) GM-a nie
B. 1) chyba nie 2) nie wiadomo 3) tak, można GM-a


_________________
vel Brutallus

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 11:46 
Cytuj  
Wez pol na pol, a i jeszcze wspomoz sie telefonem do przyjaciela i powinnienes wtedy wiedziec :grin:
A tak serio optuje za zestawem A (2. 20-30min)

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:08 
Cytuj  
próbowałem się przedostać w druga stronę z FV do BB ale nie udało mi się ani razu zawsze utykałem gdzieś podczas przesiadki z Shutle na Okręt :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:36 
Cytuj  
ja ze sowich doswiadczen wiem ze:
jesli one sa ZEPSTUTE to wtedy jesli /petition to dostaniesz porta to FV.

jak dzialaja to pros dru o pomoc, jak jestem i nie jestem zajety to Ci zawsze pomoge.

a co kursow to nie wiem...

jak nie byloby nikogo to jedz do FP i lec do WC i tam lap porta do DL...
tam zawsze latwiej.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:09 
Cytuj  
Tux odwies ten topic,jest strasznie dlugi...

a w zasdzie uzywamy go to offtopicow. wiec odwies ten i zaloz nowy pusty.
chyba ze ktos lubi takie tasiemce.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 14:48 
Cytuj  
Cytuj:
jak jestem i nie jestem zajety to Ci zawsze pomoge.


no to trzymam za słowo - jakbyś był dzisiaj koło 22:30 i miałbyś chwilę, to z chęcią skorzystam!

swoją drogą to nie wiem czemu to tak rzadko pływa... 20-30 min? że niby tak realistycznie, tak?
eee...


_________________
vel Brutallus

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 17:21 
Cytuj  
no co za dzien, poszedlem quadowac HG w RM zeby kasy lyknac po 10 rundkach (zaroblem 800pp) postanowilem ze pojde do CS quadowac wyvreny skoro juz sie naucyzlem to robic...

i kurna w czasie akcji jakis radbny azureak z kolesiem zaczeli mnie nukowac!!! trup na miejscu...

zalatwinie clera zajelo mi 30min 56 lvl za 300pp czekalem na nia 1h... ale warto bylo.

BTW Tux masz jeszcze te ebooty? chcesz sprzedac? dobrze place...

(teraz jak jzu wiem gdzie sie kase zarabia to sobie uzbieram tyle ze styknie mi na moje rzeczy...)

a i Tux co to za pomysl o ktorym tam mowiles?????? odlosn rabka tajemnicy!!!

Koramurq bede i cie portne...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 20:15 
Cytuj  
No wlasnie przewodnik po lochach... to moj pomysl :cool: chyba mila rzecz... jak zaczniemy mocniej gdzies chodzic to moze podwiesimy sprawozdania z pola walki... :cool: Swoja droga to jezeli cos mialoby zakrecic newbiesow to wlasnie takie sprawozdanka :cool:

Aha i e bootkow sie chwilowo nie pozbywam :cool: poki co to najlepsze int booty jakie mam :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 22:18 
Cytuj  
lvl 60 i eboots najlepsze buty???

graj wiecej!!!!!!!!!!

no nic moze gdzies trafie,albo z gildia znowu pojde =/

a co do poradnika... heh to wybacz ale takie poradniki to ja znam od dawna a jakos mi to nie pomoglo...

to jest dobre dla ludzi ktorzy nic o grze nie wiedza, lepsze info znajde na eqatlas i paru innych.
CS bylo by rajem gdyby nie to ze cala zona jest porktya tymi azudrakemi ktore mnie wykoncza 1 ,2.

ja moge kitowac tylko noncasterow i tu juz pole manewru sie zmnieszja...

nm jakos dingene ten 52...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.