mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2002, 11:28 
Cytuj  
nie no ja nigdy nie narzekam :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2002, 23:34 
Cytuj  
ten nowy patch mnie zmartwil, solowanie stanie sie teraz nie efektywne a grupy poki co dalej nie bede w stanie znalesc...

jak na razie swietnei sobie radzilem z darkblue moabmi w BW super exp a teraz bedzie dupa nie exp...

ech.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 10:45 
Cytuj  
Z forum necro.classes:

know Verant employees read this board, and I will attempt to explain why this change should be reversed (if it is intended to be this way), without any swearing or name calling, so please do not post that here.

You have an extremely large player base made up of working adults. Many of these adults do not have the hours of playtime needed to make your vision of grouping an effective way of gaining xp. Sometimes I wonder if your developers play this game at all. You expect us to kill mid 50s mobs for experience now.

To kill these mobs (apart from the very rare ones that do not summmon, rampage, etc), basically requires a balanced group. With your changes to the resist tables, we can no longer even rely on spells like Splurt of Vexxing to land without debuffing, and all other casters are in the same boat. What shall we do if there is no Shaman around? Cast Scent line until it sticks? Do you realize the resist and aggro rate on this spell? Can a necro keep up healing for a small group when the mob quads and hits for 300s? No we cannot, therefore we will definetly need a shaman, cleric, or druid. If we dont have that, no xp.

Do you know how long it takes to actually get an xp group set up? The average player that cannot just spawn themselves at any point in the game? Log on and find out. You will see there just is not enough time for most us to do that. In the past we could at least get a 'mongrel' group together, kill level 45-50 mobs and still make some progress. This is no longer worthwhile. Of course as a Necromancer we could always solo, and so many of our spells are specifically designed for that. How long do most xp mobs in CT live in an group setting? Deep Sebilis? Ill tell you in case you dont know .. 30 seconds max. How long is our SHORTEST dot? 45 seconds. How long are most of our bread and butter ones? One minute 30 seconds.

You know I am here at work writing this and I just realized it is quite foolish. Verant knows the impact of the changes they have made. I left Tallon Zek because I was so tired of Verant making changes and not caring at all about how they changed pvp, even though I pay my $13 like everyone else. I started this Iksar on Rodcet because I was encouraged by the pve changes they have made the REDUCED the time wasting aspects of the game. Top summon pets saving me time recasting pets, pet not stealing xp, allowing me to use all my tools as a necromancer.

The more I think about it the angrier I get. To make these kind of sweeping changes to xp, resists and every other damn thing in the game is just ridiculous. I'm all for tweaking the game. It needs it, and it keeps it fresh, but this changes the entire game completely. Where you hunt, what you hunt, who you hunt with, everything. I definetly will not be starting up again with Verant in EQ 2. They have slapped me in the face way too many times for that. Fool me once, shame on you. Fool me twice shame on me. Hopefully World of Warcraft will be decent and Shadowbane (gasp!) will actually be coming out as well soon.

/rude Verant


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:12 
Cytuj  
Mnie to co prawda jeszcze nie dotyczy ale po tym co przeczytalem wydaje mi ze V przesadzil. Podobno na servach pvp znaczenie resistow baaaaaaaardzo spadlo - kolo testowal roota przy mr 130 - korzen z 4 lvl wszedl 7/10 razy....
No ale jak i tak sie nie poddam i bede dalej meczyl tego mojego umarlaka.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 11:23 
Cytuj  
to jest kretynizm, niedlugo zaczna sie burzyc wizowie i dru ktorzy solowali AA, teraz to juz nie bedzie jak Tux mial (jeden bub z quada hehe)

ja sam jeszcze nie expowalem bo jakis patch znowu dali...

ale mam nadzieje ze jakis exp dostane. martwie sie mniej moze dlatego ze bardzo spodobaly mi sie raidy i teraz staram sie chodzic na wszystkie, a jestem zawsze w exp grupie (heh zawsze trafiam do grupy z raid leadrem nie wiem czemu) wiec jakis exp tam zawsze kapnie...

poczekam na ten nowy spell moze jakos pomoze mi z grupami.nie wiem.

na razie musze zwalczyc ten porblem z zasilaczem i reinstalnac system nim bede te raidy wszystkie zebym bron boze ni poszedl LD na nich...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 13:04 
Cytuj  
50 + exp idzie mniej wiecej o 1/2 wolniej niz szedl przez patchem...


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 13:08 
Cytuj  
o rzesz q.....


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 17:15 
Cytuj  
dlatego mam lekkiego dola...

gdyby nie to ze nie mam kasy...

ech!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2002, 18:25 
Cytuj  
czy ktos moze zrobic dysk startowy pod windowsem i mi go przeslac zaladowac na ftp prosze???

jak nie amcie ftp to dam wam namiary na moj.

[email protected]

jestem naprawde zdesperowany!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 09:51 
Cytuj  
http://playerauctions.com/listings/deta ... 1031178402

sic!!
jest tez 60 chanter z 41 AA za 1600$

a przypouszczam ze pojdzie za 2k$

a niektorzy ludzie nie maja co do garnka wlozyc!

/sigh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 11:20 
Cytuj  
Ja tam zadnej roznicy nie zauwazylem... tylko taka ze Kord mnie nie mogl zmezowac :razz:

Zaczynam sie zastanawiac czy naprawde wprowadzili jakies zmiany czy wywolali histerie :razz:

_________________
Tuxie Crystalblaze
Inspect Tuxie
Master of most trades...(i can make vodka!)
ED, BC or TA that is the question...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2002-09-06 12:20 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 11:38 
Cytuj  
wprowadzili poczytaj sobie tu:
http://pub13.ezboard.com/fthedruidsgrov ... 3530.topic

wiecej:
http://pub13.ezboard.com/fthedruidsgrov ... 8412.topic


a tu o pvp: (polecam!)
http://pub13.ezboard.com/fthedruidsgrov ... D=60.topic

Histerie? czlowieku oni spierzyli zycie ludziom na wszytkich typach Zek serverow!
zobacz sobie tu:
http://pub13.ezboard.com/fthedruidsgrov ... 8515.topic

nie wiem czy wiesz ze teraz mozna cie rootnac czy snarenac nawet jak masz 175MR...
i to zarowno przez PC jaki npc!
_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Preserver of the 55th season.
Member of Guardians of the Stars


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-09-06 12:44 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-09-06 12:45 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 11:47 
Cytuj  
Powiedzcie mi twardziele damy rade pokonać to ??

http://eqbeastiary.allakhazam.com/search.shtml?id=8555

Jak by Mabster Rangerem przylazł to też by ładny kawałek żelaza sobie ustrzelił :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 11:55 
Cytuj  
wszyscy maja divine insp heh

musze ustawic gos raid na tego gnoja!

ide na forum gos :smile:))


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 12:16 
Cytuj  
bogu dzieki naprawili to co zepsuli!!!

jak odpalicie eq zobaczycie , nie bede tego tu postowal...

nie wiem co jest servey sa up a login server chyba lezy i kwiczy nie moeg sie zalgowac

_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Preserver of the 55th season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-09-06 13:19 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 13:12 
Cytuj  
GoS go musi raidowac ? A ja go zsolowalem /sigh no coz :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 13:28 
Cytuj  
Tux poważnie ???? jak tak to chodż pujdziemy go polożyć razem co ??? bo by mi się przydała ta tromba :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 13:35 
Cytuj  
to ci dopiero!

Tuxie ty? ty go wysolowales?! rany no jestem pod wrazniem!!!
Ty na 60 lvl wysolowales moba na 58 ktory nie jest casterem!!!!! rany!!! ty jestes UBER!!

pewnie sie malo nie posrales z wrazenia z tego powodu!

ide na forum gos ogloscia to wielka nowine!
moj kolega Tux tego dokonal sam!!
jestem dumny ze cie znam!!!


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 13:38 
Cytuj  
heh wiesz czmu pojdziemy w wiecej osob?

zeby bylo fajnie , zbysmy mogli sie razem dobrze bawic...
ale co ja ci bede tlumaczyl ty jakis odludek jestes i tego nigdy nie zrozumiesz. /sigh


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2002, 20:51 
Cytuj  
Walka byla solo, tzn. druid harmonizowal camp i jak on sharmopnizowal ten camp tak sekunde pozniej krzyczal train to zone =p a ja go sobie non agro rootem i odprowadzilem na strone ) potem wygralem rolla )

A raid ma okreslone znaczenie LoL naprawde jak mialem altera w pewnej gildii i ktos mi powiedzial we gonna raid mistmoore to wiesz padlem ofiara ataku smiechu :razz:

Nno, a tak na marginesie to ty wogole nigdzie nie pojdziesz :razz: chyba ze nauczysz sie lepiej kombinowac ze swoim puterkiem :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.