mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 17:48 
Cytuj  
Tux zejdz na ziemie, BL to nie jest raid gildia, owszem event byl zrobiony przez 34 osoby ale ta gilaida byl Triton w sile rowny FoH.

W BL jest 4 (!) chanterow z czego zaden nie jest aktywyny! (przewaznie Lysa botuje Silk, dzieki temu mamy tash,crack i speed).

Widzialem 10 wipeow gdzie przez glupie bledy/nieuwage mielismy wipy , w takim eventcie nie ma miejsca na takie rzeczy.

Wiesz doskonale jaki jest DPS w BL 2 magow 0 aktywnych wizardow, 2 necro z czego jeden aktywny 1 aktywny rog (vide Uli) i 2 monkow i pseudo DPS druidzi w licznie 2...

To troche malo Tuxie.

SA robilo MB w 60 osob (tak mowil ten pally wtedy) nie ma chyba co przyrownywac BL do SA.

Uwazam ze w tym punkcie gdzie jest BL teraz nie ma co liczyc ze nam sie uda.
My ciagle mamy problemy z mobami z old worldu!

Ide zjesc obiad , dopisze co mam jeszcze do powiedzenia jak wroce


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 17:55 
Cytuj  
Telu ma niestety racje... rzucilibysmy sie z motyka na slonce. Czasami mam wrazenie, ze BL jest melee gildia i ma tak samo ciasny leb jak typowy war (bez obrazy). Robia alty... oczywiscie calkowicie nieprzydatne, grupy tez sa czysto melee. Oni nie lubia casterow....

Grrr co oni tyle robia z tymi serverami :evil:
________________
Anorien
Dark Elven Conjurer


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Calis dnia 2003-04-30 19:17 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 19:21 
Cytuj  
Um :/ Ok, wycofalem sie :/ tyle ze napisalem pare razy "let's do that together" a w wiekszosci widze tam napisane kazde wytlumaczenie jak sie tego *nie* da zrobic :/

Eh, nic, po prostu nie mam nic do dodanie :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 20:10 
Cytuj  
Tux poprostu szkoda czasu. Jezeli wiem ze nie jestesmy w stanie zrobic danego moba to nie ide. Szkoda czasu i nerwow.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2003, 20:56 
Cytuj  
let's do that together

A my co mowimy go alone? nie tylko ze to together ktore jest nie jest w stanie tego zrobic.

Co zamierzasz mezzowac? a moze Nukh bedzie mezzowal?

W BL jest kilka osob ktore chca z BL zrobic gildie raidowa i jest jeszcze wiecej osob ktore zyje w zludzeniu ze my JUZ jestemmy taka gildia.
Efekt taki ze snuja plany o VT a nie potrafia sie skupic na byle raidzie , na durnych 1 grpable BoT minisach w 3 grupy o maly wlos nie mielismy wipea 3krotnie!
To gdzie nam do encaounterow ktore wymagaj wrecz diabolicznej perfekcji.

Inna sprawa.

Po co nam PoT flaga z MB? chcemy farmic PoTa? no latwiej isc i zrobic alt key quest (jeden quest daje wstep calej grupie) niz meczyc MB.
Ja i tak watpie czy w PoTa mozemy cos tam "farmic" nie mowic o tym ze weglud Lysa ktory mial alt flage od dawna ta zona jest zawsze pusta.A to swiadczy ze nie ma tam nic ciekawego...

Bo myslnie o tier3 jest smieszne, bo my raczej nie zrobimy HoH triali... (o AD nie wspominajac)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 10:00 
Cytuj  
Hmmmm SA to sa dla mnie newby to raz... bo jak nazwac kogos kto w pol ustawionego raidu VP stwierdza ze nie chce isc dalej i wychodzi? Pol SA tak zrobilo... :/

Strasznie mi sie podobaja twoje eseje w odzewie na tamta strategie wyglada jak by ci sprawialo przyjemnosc pisanie ich :wink:

Nno w sumie moim zdaniem chodzi o podejscie... wiecie ile ED ma wipe'ow zanim dojdzie jak sie robi jakis enc? Pewnie podobna sytuacja jak jezeli sie jakis enc zrobi to potrzeba mniej ludzi nastepnym razem... :/

Uh, nic zamiast pokombinowac nad strategia, pomyslec o tym sojuszu z DV to... eh nic, mysle ze nie ma sensu o tym mowic :/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2003, 10:29 
Cytuj  
Wczoraj zabilismy Vindiego, Statue, Idola i zaliczylismy 2 wipe`y na AoW. Przegrywalismy bo nie bylo 3 tanka z AE Taunt. W pierwszej walce Banz padl kiedy AoW mial 87 %...Potem padl Torre i nie mial kto przejac aggro...
W drugiej walce Banz padlo jakos przy 70 %, pozniej Torre i wiadomo co bylo dalej...
Niestety wrocil kretynek Edi i ten raid byl tak nie przyjemny ze szkoda gadac.


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 15:16 
Cytuj  
Win XP mi wywala co 3 minuty EverQuest'a ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ??


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2003, 21:10 
Cytuj  
MOze wylącz tego fajnego Firewalla co go WinXP ma wbudowanego?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2003, 10:31 
Cytuj  
ja mam xp i firewalla on i zadnych problemow.

jaka masz wersje xp pol ang? jaka wersja dx? i jakie drivery? z tego co wiem do byly jakies walki z gfx driverami do xp, sproboj zaladowac najnowsze jakie mozesz sciagnac.

zamyka ci okno i wychodzi na pulpit? cos pisze?

jak jest jak mowie (zamyka bez slowa i wywala na pulpa) to pewnie gfx drivery bo tez tak mialem.

z xp jest taki walek ze wszystko sie musi zgadzac wzgledem wersji jezykowych (wiec drivery tez musza byc albo polskie albo ang)
ja musialem strasznie kombinowac bo mi automatycznie odpala instalek w wersji pol , obszedlem to w ten sposob ze ustawilem jezyk i rejon na USA i przeszlo.

ja mialem bardzo zle doswiadczenia z xp pl , ponoc to wynik zpolszczenia...

nie wiem czy cos to pomoze ale co wiedzialem to napisalem :wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2003, 17:12 
Cytuj  
wow! Afterlife weszlo do PoTime hehe furor pewnie wpadl w szal! (ich strona zostala wylaczona =p pewnie znowu zrobil sie uber ruch na ich stronie)

nie ma screenow , bo zone in do pot jest zrabany (wg. postera z AL) i nie wszyscy moga wejsc...

Obrazek

fajny bp co? ehhe


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2003, 19:28 
Cytuj  
No to zostalo juz im tylko kilka bossow do zabicia i osiagna wszystko co mozna w eq...

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 06:20 
Cytuj  
nie no ja się poddaję, nie da się grać ;/ qwa zawsze tak jest jaka nie mam czasu to wszystko zajebiście lat, a jak mam czas na granie to mi sięzjebie komp ;/ może jeszcze kiedyś włączę EQ ale pewnie nie szybko :/


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 10:29 
Cytuj  
Co sie stalo kordi??


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 10:37 
Cytuj  
Tux, a wiekszego podpisu to juz nie mogles dac ? :>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 10:43 
Cytuj  
no co sie stało pieprzony WinXP mi nie pozwala grać :/ a ja nie znam sie na tyle na kompach żeby go ustawić odpowiednio :/

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 11:35 
Cytuj  
Kordi frogloku wyslalem ci prywatna wiadomosc na forum wiec przeczytaj :smile:

*

Posty: 199
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 15:47 
Cytuj  
coś mnie powoli nachodzi EQ - jesteście tam jeszcze? :smile:

i nawet konto mi się samo zaktywowało na 7 dni...
hmm czyżby kolejne 10 leveli


_________________
vel Brutallus

**

Posty: 488
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2003, 18:50 
Cytuj  
Sony reaktywowalo nieaktywne konta na 7 dni. A my jestesmy - jak zwykle :razz:

Jezeli nie bedzie ci sie chcialo grac to oddasz mi stuff :razz:


_________________
Lich Nukh
Britannic Lore

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2003, 09:17 
Cytuj  
http://pub149.ezboard.com/feqdruids2403 ... 4116.topic

10) Due to player concerns (and to make the zone a bit more fun to play in), we will be removing the ability to summon player characters recently added to some NPCs in the Halls of Honor. We have introduced another mechanism to address the challenge level in that zone.



:wink:

5) We have increased the power of the Child of Bertoxxulous Necromancer pet. We'll be increasing its offensive power as well as giving it a useful spell ability similar to Banshee Aura.


2) Experience Range Adjustment.

When Planes of Power was released and the level cap was raised from 60 to 65, the range of NPCs that characters in the new levels could kill to gain experience was smaller than it is for characters of lower levels. This was done to encourage characters to fight more challenging enemies and allowed us to increase the experience reward given for that increased challenge. Unfortunately, this has limited the locations available to 61+ level characters for experience gain, as well as making it more difficult for solo players to gain experience.

This is something that we don't like, and it has had a negative affect on the "fun factor" involved in playing in Planes of Power. To correct this, we will be increasing the level range of NPCs that will give 61+ level characters experience. They will have approximately the same range of NPCs available to them as they did at level 60, and should be able to gain experience in some of their old hunting grounds, as well as in Planes of Power zones.


3) Planar Progression.

Planes of Power has provided us with valuable insight into the group and guild dynamics that are involved in large scale games. The way that we had expected guilds to advance through the story of Planes of Power has become a roadblock for some guilds, and some members have fallen behind and found it difficult to catch up. Obviously this was not our intention. We want players to play with their friends and guild mates.

To correct this issue, we will be removing the flag requirements for entry into the following Planes of Power zones:

Bastion of Thunder
Plane of Tactics
Halls of Honor
Plane of Nightmare
Plane of Storms
Plane of Torment
Plane of Valor
Crypt of Decay

This will make the majority of Planes of Power zones available to everyone, and should allow most guilds to travel and adventure together. We understand that those that have already earned the entry flags for these zones have put some effort into that accomplishment. We will be giving a reward to those that have done so, though you'll have to wait to see what that reward is.


4) Items in the Planes of Power

We will be looking at the quality of Planes of Power item rewards and improving them where appropriate. Items for many of the lower tier gods will be upgraded and more rare items and NPCs will be added to the following zones as needed:

Crypt of Decay
Plane of Torment
Halls of Honor
Plane of Tactics
Plane of Innovation
Bastion of Thunder


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.