mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 02:44 
Cytuj  
Obronco smokow... *g*

Wydrukuj ulotki to poroznosimy... :razz:

Nie ale tak powaznie to strona www to jedyne co mi wpadlo do glowy i tak juz ja robie od wiekow... nawet raz mialem server ale mi skasowali bo nic nie wysylalem... =/

Nno inny rodzaj promocji mi nie przychodzi do glowy... swego czasu rozpisywalem si na boardzie UO ale to bylo dawno jak cale towarzystwo tam bylo zapatrzone w UO uhm nie wiem jak to napisac, umiem tylko pokazac :razz: takze szanse powodzenia byly nedzne i z tamtej starej gwardii przeszedlem ja i 2 nowych w UO Maket i Oj ad hoc... a moje rozpisywanie sie skonczylo sie na niesmacznym texcie od kogos tam nie pamietam juz kogo...

A apropos lvlow... no to do 20 idzie sie in no time... a jak mi pozbieracie skladniki to wam moge i zbroje porobic... *g*

Land: rusz tylek na Tarew... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 08:43 
Cytuj  
TUX RUB TĄ STRONĘ (/Kordian bites Tuxedox in the leg) ja załatwię serwer może ale musisz coś pokazać jak będzie wyglądać (na http://www.gry-online.pl jest federacja i mogępogadać z kolesiem który się tym zajmuje)!!! Jak chcesz to mogę służyć screnami albo textami (coś wysmażę).
Apropos pomocy newbim ja mogę porobić biżuterię :razz: jak stuknie mi wreszcie 50 lvl to was tak zbuffuje że będziecie robić 1 lvl w 1 h (w czym Wizio wam napewno nie pomoże :grin: )
jeśli chodzi o Gildie to chiba jeszcze ine czas na to ciągle nas za mało :sad:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 10:40 
Cytuj  
Nno mialem na poland.com tam jest bardzo milo i domene na prv.pl (a sie naszukalem tych 2 adresow...) ale w sumie gry-online chyba lepsze bo i popularniejsze :smile:

Grubianinem ? jak ja cie dorwe... ci tym moim epiciem skore wygarbuje... (bede mial high elf hide robe... :razz: :razz: :razz: )

A jezeli chodzi o gildie... no to mowilem ) no ok spuszcze z tonu... 5-10 war 10-15 clr no z 5 wiz 5 rog 5-10 monk 4 ench z 2 necro z 4 brd no magow z 3-5 z 3 sha no tyle to minimalnie :razz:

Wizjoner :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 10:41 
Cytuj  
Zomar: a pierwszy miesiac ? juz nie jest gratis ?


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 10:58 
Cytuj  
Pierwszy miesiąc jest gratizzz ale musisz sie najpierw zarejestrować a więc podać numer karty, a mi właśnie dziś odrzucilo numer moiej e-karty w Mbanku :sad: właśnie zamierzam napisać do nich list protestacyjny !!!

Poczekaj !!! jeszcze będziesz mnie prosił o Clarity 2 :razz: ablbo żebym ci enchantował metale :razz:

Pozatym nie wiele spuściłeś wychodzi jakieś 60 ppl :sad: w tym tempie przyrostu czyli jakieś 5 osób na rok to nam jeszcze zajmie trochęczasu :sad:

a nie da rady założyć małą gildię i współdziałać z innymi ?? wtedy można by było użyć naszej gildii do promowania EQ w Polsce

"PIERWSZA POLSKA GILDIA W EQ !! DOŁĄCZ DO NAS ALBO ZOSTAŃ PORZARTY PRZEZ ANGOLI !!"

:grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 11:23 
Cytuj  
Wole high elf hide robe... wiesz ze ja zawsze sie lubilem dobrze ubierac :razz:

Heh Chcesz sie w sojusze pakowac ? =/

Trzeba wiecej kobiet... zwiekszy sie nam przyrost... :razz: naturalny :razz: :razz: :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 12:53 
Cytuj  
Ja wam powiem tak. Miejsce na stronę to żaden problem, powedz gdzie i kiedy to załatwię, ale federacja gry-online to jeszcze lepszy pomysł. Odnośnie promocji. To ja pomagam przy organizowaniu turniejów kolesiom z TOP Computers, ostatnio w galerii mokotów turniej skoków narciarskich, wyścigi i Counter Strike, wkrótce w fife. I myślę, że można by tam na jakimś rzutniku póścić kogoś, żeby pograł i pokazał możliwości, wyjaśnił, ja bym już dawno pograł, ale niewiedza brała górę nad chęciami pozatym nie znalazłem nic o tej grze wśród Polaków, tylko skromny boardzik. Dopiero jak znalazłem board w gry-online to się dowiedziałem, że na tarr marew gracie. Więc jeśli któryś z was mieszka w Wawie, to możliwości są duże. Ja założyłem sieć na osiedlu, jest 50 osób i już kolesi zacząłem namwiać do grania. Myślę, że nawet mała gildia byłaby dobrym początkiem jakiejś organizacji.

Kto tu jest wizjonerem? :grin: :grin: :grin:
Jeszcze nikt mnie nie odwiedził :smile:

Ale wypracowanie :grin:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 13:20 
Cytuj  
Sporo nas nawet jest z Wawy, myślałem nawet o zorganizowaniu oficjalnego Fan Faire w Warszawie :razz:

Też jestem zdania że lepiej założyć małą gildię a potem ją powiększać (chociarzby żeby pomagać nowym w lvlowainu) Tux liczę na twoją pomoc, wiem nie chcesz opuszczać swojej gildii dla nie pewnej przyszłości w takim experymencie ale więc może zróbmy tak, pomożesz ,mi załorzć jako że jestem nie zrzeszony to nie będzie mi to przeszkadzało, a z czasem jak się rozrośnie to pomyślisz czy się przyłączyć ok ?? możesz przecierz podłączyć się inną postacią, na razie będziemy się skupiać pomaganiu newbesom, Przynajmniej ja :smile: Co ty na to ? Beo zapraszam Cię na Tarew :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:47 
Cytuj  
Beo: kontakt ktorego stopnia ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sty 2002, 22:52 
Cytuj  
Jasne kordziku tyle ze nasz polski sposob urzadzania fan fairow daleko odbiega od tego amerkanskiego... :razz: znaczy nie zebym mial cos przeciwko :razz: :razz: :razz:

A apropos gildii to organizacje musielibysmy przedyskutowac na zywo... nazwe itd )ja bardzo chetnie wrzuce mego war do tej gildii ^ ^ ciezko nad nim ostatnio pracowalem ) i w sumie zeby mnie uli nie pacnal za granie clr...

Nno... 50 osob mowisz... mam nadzieje ze jest tam 10-14 altruistycznych dusz cleryckich :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 00:54 
Cytuj  
Na co czekać. Spotakanie na żywo. Przy piwku, podajcie termin, tylko jakiś mobilny bo mi może egzamin wyskoczy jakiś :razz:, może jakieś piwko przy okazji :grin: :grin: :grin: dużo piwka :grin: :grin: :grin:, jak z wiekiem stoicie (ja 22).

Kontakt z Ulissesem byłby może chociaż wzrokowy, ale był na innym kontynencie podobno :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beowulf dnia 2002-01-17 01:37 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Beowulf dnia 2002-01-17 01:38 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 08:27 
Cytuj  
Tux no to myśl nad nazwą, a ja ze swojej strony też spróbuję coś wymyślić.

Pomysł spotkania jest niezły ale (jak zwykle czemu zawsze musi być ale ??) oczywiście teraz sesja, następny weekend jadę do Torunia a 9 luty wyjeżdżam na słowację więc najbliższy wolny termin to 1-3 luty a następny 22-24 luty :smile: co do miejsca to proponuję gdzieś w centrumi - bo tam każdy dojedzie.

:smile: :smile: :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 13:05 
Cytuj  
On to chyba na ksiezycu... :razz: a ja EQ juz nie moge zaladowac a jak zaladuje to po 5 minutach mi dziekuje za gre =/


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 13:07 
Cytuj  
Kordzik... mnie osobiscie zawsze sie podobalo Ancient Guard :smile:

A jezeli chodzi o terminy to napewno 2giego nie moge... chociarz to jeszcze stoji pod znakiem zapytania...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 13:35 
Cytuj  
co ja Ci Tux poradzę że nie możesz załadować ?? :grin:

no to trza jakiś puźniejszy termin wypracować apropos spotkania,

gadałem z szefem GOLa, dostałem taką informację cytuję: "...jak strona jest dobra i będzie robiona przez dobrych ludzi to no problem dajemy wam hosting i domenę :smile:" koniec cytatu :smile:

wiec rusz tylek i rób tą strone !!! jak potrebujesz grafiki to powiedz pogadam z kolesiami z moimi znajomymi może nam zaprojektować jak go ładnie poproszę logo naszej gildii :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 14:19 
Cytuj  
Moze najpierw zaprojektujmy gildie... :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 14:30 
Cytuj  
no dobra nazwa może być chociarz ja bym coś z Dragonem dał albo z chociarz z Orłem :smile: a może coś żeby podkreślić polski charakter może ze Smokiem Wawelskim albo Bazyliszkiem :razz: no niewiem i co jeszcze mamy zrobić ? jakiś statut napisać ?


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 15:38 
Cytuj  
Nie podejrzewam zebysmy potrzebowali statutu przynajmniej ci ludzi ktorzy sa w tym momencie...

Chociarz na przyszlosc zeby rozwiazac loot isues... nie wiadomo co nam los jeszcze przyniesie...


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 16:25 
Cytuj  
Co z tego, że angole nie wymówią. I tak tylko napisać będą musieli ewentualnie. Nie bójmy się polskości. To ilu nas tam w końcu jest w tej wawie i w Polsce ogólnie? Spotkanie musi dojść do skutku. Może w tygodniu jakoś, w sumie to wyskoczyć na piwko można zawsze :grin: :grin: :grin: .
Jak to jest z tymi pingami, są liczba, procenty procenty, liczba. Co one oznaczają? Chodzi mi o ten pasek w lewym dolnym rogu. I czy jak mam w okolicach 200 to dobrze czy źle?
I jeszcze ten temat stronki. Na federacji gry online jest strona Anarchy on line więc nie bądźmy gorsi, co do jakości też :smile:
Mają listę polskich graczy, jakieś pamiętniki, ale nie przygladałem się. Jakby co to ja też moge coś wyrzeźbić (ale bez fajerwerków :lol:

Do zobaczenia wkrótce (mam nadzieję)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2002, 21:03 
Cytuj  
To jest Lag meter... ping PL PL ping tylko zabij mnie a nie wiem ktory jest we a ktory wy...

A apropos stronki chetnie podzielilbym sie dzialami :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.