mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 95  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2002, 18:31 
Cytuj  
ech... ty grasz tak czesto ze dziwie sie ze w ogole jeszcze cos o tej grze pamietasz i hole w tej chwili to miejsce nieustannych raidow MK ile razy tam idziemy to siedza z HoE...

a poza tym mnostwo random grup w weekend kazdy spot tam jest pelny...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2002, 12:38 
Cytuj  
No coz, mlodosc nie wiecznosc... no nie ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2002, 17:58 
Cytuj  
oto co Tux robi jak nie gra w eq...

Obrazek

calkiem ladnie ci to idzie ;p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2002, 23:51 
Cytuj  
Tux break'uje jak to mowia... hihihi :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2002, 06:51 
Cytuj  
lol u killin me :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2002, 13:49 
Cytuj  
Uli nie zaden mana regen a:
Blessed Armor of the Risen
Increase Total Hit Points from 294 (L58) to 300 (L60)
Increase Armor Class (AC) by 30 (L58)
Increase Current Hitpoints from 294 (L58) to 300 (L60)
Increase Mana by 6 (L58)

Classes: Clr (L58)

Skill: Abjuration
Allowable Targets: Self

Range to Target: 100 feet

Resistance Check: None

Mana Required: 275
Spell Duration: 1440 ticks (144.0 minutes)
Duration Formula: 3
Casting Time: 4.50 seconds
Spell Recovery: 2.50 seconds

Spell cast on you: You feel protected.
Spell cast on someone: Soandso looks protected.
Spell fades: Your protection fades.

taka sama chala jak moj wolf form tylko ze ja mam 8 mana...

:wink:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2002, 15:44 
Cytuj  
Umiesz czytac Telumq ? Czytaj...

http://eq.crgaming.com/spells/spell.asp?Id=1574

Nno... tylko dru ma chale wiec ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2002, 18:18 
Cytuj  
no coz nie jest to moja wina, w Eqcasters 4.2 a z tego programu korzystalem jak widac jest napisane "Increase Mana by 6" a nie increase mana regen...

sam sobie tego nie wymyslilem.

I musze przyznac ze twoje blyskotwlie pytania dorownuja poziomem pytaniom dzieci bawiacych sie w piaskownicy.

skoro to regen a nie punkty many to dru tez nie ma chaly...
ale no coz to wynik braku logicznego myslenia.

zreszta generalnie to ja twoje opinie na temat mojej klasy mam w ****... wiec sobie mozesz darowac.


_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 54th season.
Member of Guardians of the Stars

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-08-08 19:27 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2002, 22:06 
Cytuj  
Telumq odpowiem ci prosto... jakie wypowiedzi takie komentarze/pytania do nich :razz:

Jak to powiedzial kiedys Smolen w Tey'u "jaka cenzurka takie traktowanie" :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 00:27 
Cytuj  
traktuj mnie jak chcesz mam to gdzies...

forum publiczne wiec sobie komentuj jak chcesz.

po prostu pytania w stylu "umiesz czytac" napisane, sa uhmmm krotko mowiac smieszne jesli nie zaskocyzles o co chodzi, to szkoda czasu ci to tlumaczyc...

Kiedys ktos madry mi powiedzial ze nie jest wstyd czegos nie wiedziec, ale wstyd jest czegos nie wiedziec i nie chciec sie dowiedziec.

i tym tez sie kieruje, jak mam zle informacje z tej czy innej przyczyny to zawsze milo jak ktos mi to wytlumaczy.

natomiast twoje gburowate wypociny raczej trudno do takowych zaliczyc.jak cie to bawi to hmmm to szkoda w ogole rozmawiac.

a ton moich wypowiedzi uwazam za naturalny jako ze od poczatku kiedy tu postuje napotykam na twoje impretynecje...

uwazam to za zalosne bo dyskutujemy o grze i tym bardziej jakiekolwiek niedomowienia nie powinny byc przyczyna takich wypowiedzi.

od poczatku wytykales mi wszytko co robilem i robie.

doskonale wiem ze chcesz teraz napisac zeby takie klotnie prowadzic na prive.

gdybys odpowiedzial na moj pierwszy post inaczej to w ogole nie bylo by dyskusji ale skoro mnie publicznie "jedziesz" to dlaczego mam ja przejsc na priv?

moze ty zacznij swoje niegrzeczne posty wysylac mi priv?

korygowanie kogos nie jest rzecza zla wrecz przeciwnie tylko jeszcze dobrze jest robic w grezczny sposob...



_________________
Obrazek
Telumeh Leafdancer
Wanderer of the 54th season.
Member of Guardians of the Stars



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-08-09 01:32 ]</font>

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 11:39 
Cytuj  
no i wszystko jasne Necro can't mezz :grin:

Screaming Terror nawet nie odważyli się nazwać mezzem na casterrealm tylko "Single Target Stun" trwa 18 sec casting trwa 2,6 a recast 6,5 a więc razem 9,1 od rzucenia do rzucenia wniosek prosty najwyżej jednego moba da się utryzmać w nim przy, odrobinie szczęścia dwa ale to przez chwilke bo potem zaczyna brakowac tej 1 sekundy :smile:

dobrą rzeczą jest aggro whipe, enchowe mezzy mają to wbudowane dopiero na wysokich lvleach ale z tego co widzę w komentarzach do tego spellu nie zdarza się za często. Ench ma za to memory blure ktore w sumie działa bardzo dobrze zadko zdarz mi sie rezist na mobach 47 lvl :smile:

wszystko było by dobrze gdyby była cała linija tych spelli żeby tak chociarz do 30 - 40 sekund były nawet na wysokim lvlu to był by spoko. Jak na spell pomocniczy może być jak spulluje sie 2 moby niechcay. :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2002, 11:04 
Cytuj  
"jaka cenzurka takie traktowanie" milo sie odnosic raczej do "jaka wypowiedz takie jej traktowanie" chyba naprawde uwazasz ze cie przesladuje heh... poczekaj przejade sie do ciebie i cie zbije :razz:

Masz mi za zle ze pytam czy umiesz czytac... rany Telumq jak na 1001 site'ow a wypisujesz ze jest inaczej... jak to kiedys j. Pietrzak powiedzial... "To przeciez rece i spodnie opadaja" :razz:

Dobra znowu stracilem vene... znasz moje texty na reszte sobie sam odpowiedz :razz: Aha jak bedziesz chcial znowu wypisac litanie na moje 2 zdania proponuje oddzielny topic jak np. Tuxa i Zema wojna 13letnia albo cos takiego LoL :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 08:01 
Cytuj  
po 2 tygodniowej przerwie nie mam zamiaru sie wiecej kuluic na temat eq.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 08:40 
Cytuj  
chej chłopaki wiecie co ?? mam już 49 lvl :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 09:19 
Cytuj  
Zem: I dzieki Tunare niech beda ciekawe tylko na jak dlugo :razz:

Kord: 49 ? WOOHOO ! Tyle z ja juz sie toba nie dueluje :razz: A tak wogole to wlasnie toj 49 opijam kawa :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2002, 10:34 
Cytuj  
huhuhu teraz będęmezzował jak sszalony moim nowym 96 sec mezzem :grin:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 07:58 
Cytuj  
ENCHANTER SPELL DETAILS
Name: Paralyzing Earth
Level: 49
Mana: 100
Class: Alteration
Era: Original Everquest
Vendor(s): Research Only

Approx Spell Cost: 24pp 3gp
Researchable: Yes
Page 1: Nitilims Grimoire Page 400
Page 2: Nitilims Grimoire Page 401
Type: Single Target Movement Speed Reduction
Max Duration: 3 minutes
Casting Time: 2.5 seconds
Recast Time: 2.5 seconds
Actual Effects: Target: Immobilize
Description: This is the fourth root spell for Enchanters.
It has the potential to last longer than a normal root or enstill, but has the same cast time as the first spell.

This spell should only be used if you need to park a melee mob.

A mob gets a chance to escape this spell every 6 seconds, or each time it is hit for damage.

Since Enchanters have the mesmerise series to stun mobs for fixed periods, they should use those where possible.

The normal root spell is generally more mana efficient than this one when actually attacking the target.

to jedyny czar jakiego jeszcze nie mam a chciał bym mieć z 49 lvlu, panienka na bazaarze go miała ale jako że miała go jako jedyna to krzyknęła 150 pp chyba ocipiała, więc jak by się wam udało spotkać ten spell gdzieś w cenie przystępnej to znaczy do 50 pp max to proszę mi kupić :smile: zwróćcie tylko uwagę przy zakupie czy to jest Ench spell czy Wizzi np. bo z tymi reserchami jest dziwnie :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 08:41 
Cytuj  
Kordzik, jes what r u talkin bout ?

Paralyzing earth ? jezeli bylby research only to by nie pisali kosztu :razz: kupujesz go za tyle w erudin clr guild cwaniaku :razz: A kto zobi scroll nie ma znaczenia... mi np. enc zrobil :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 10:49 
Cytuj  
a wiesz szujo jak daleko jest enchowi z Kunarku na Odus ?!?!!? toż musiał bym z dwa dni poświęcić żeby tam dotrzeć po ten spell :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2002, 11:13 
Cytuj  
Szujo ? niech no cie... /duel :razz:

A nie, wroc, Dazzle... uhm to moze... uhhh eh ehm tak no coz :razz:

A tak powazniej to przez nexus masz 2 kroki :cool: chyba ze chcesz poczekac az bede dzis wieczorkiem kolo 20 moze... ale moze, jak bede mogl jeszcze stac na nogach :cool:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1898 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 95  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.