mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 32
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 06:28 
Cytuj  
Gram juz ponad 22 miesiace w uo i chcialem sprobowac cos nowego. kupilem eq, pogralem z 3 razy i zkasowalem konto. Nudne bylo ciagle ganiac za jakimis muchami. Monotonne jest takie zabijanie.
Ja slychalem leprze rzeczy o eq ze questy i takie inne sie dzieja. Moze to bylo by leprze od monotonnego haczkowania przerosnietych komarow. :smile:
dajcie znac jak by co, icq: 102260848

p.s. nie mam zadnych tych add-ons. Mam tylko podstawowa eq.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:39 
Cytuj  
nie wiem skąd jesteś (gdzie mieszkasz) ale nie ma problemu w ściągnięciu wszystkich dodatków za parę $$ - oczywiście jeśli byś chciał grać :smile: jeśli chodzi o Questy to jak najbardziej są ich krocie :smile: wystarczy sie trochę rozejrzeć i zaraz się coś znajdzie. Z mojej strony zapraszam poprubuj trochę i do zobaczenia w grze :grin:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 08:50 
Cytuj  
Uhm wiesz co ? wpadnij na Tarew znajdz mnie to pogadamy :smile:

Ale mozesz mi uwierzyc ze EQ nie polega na zabijaniu tych os do lvlu 60 :grin: :grin: :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.


Posty: 33
Dołączył(a): 18.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 12:39 
Cytuj  
Wlasnie wlasnie.. padnij, bo nie mam z kim w teami biegac.. wczoraj sam musialem drzec jape, ze Taem Creating... znalazlo sie pare osob.. bylo swietie, gdyby nie to ze musieli sie wylogowac po godzinie.. ehhh...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 19:48 
Cytuj  
Siemka!

Wiec wispy Cie odstraszyly? heheh no sa dosc upierdliwe ale pierwsze 8lvl leci jak burza, potem troche zwalnia na 10 i potem znowu do 14 i potem znowu do 16 i potem znowu do 18 i treaz nie wiem jak bedzie :razz:

Ile grales 1h? :grin:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 32
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 22:39 
Cytuj  
ok, zainstaluje ponownie EQ.
Gdzie mam zrobic char? jaki char, co polecacie.
Czy maga sie latwo robi czy tez trzeba np. jak w UO regents do rzucania spells ?
Ja jestem z polski ale od 5 lat mieszkam w USA , NYC. gram juz 22 miesiace w UO wiec wiem co nie co odnosnie RPG...

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2002, 23:27 
Cytuj  
Nie ma reagentsow jako takich do rzucania czarow. Przy rzucaniu czarow z wysokich lvlow np kleryk zuzywa kamienie szlachetne i z tego co wiem inne postacie rzucajace czary tez uzywaja tylko kamieni. Normalne czary ograniczone sa tylko iloscia many ktora posiadasz i odzyskujesz odpoczywajac.
Co do postaci to sam wybierz my nie bedziemy nic Ci narzucac chociaz przestrzegam, iz niektorymi postaciami gra sie trudniej gdyz sa one przez innych niedocenianie. Takim postaciom (jak np wizard) trudno znalezc grupe, a EQ na lvl 20+ opiera sie glownie na walce grupowej. Inna sprawa jest satysfakcja jaka mozna czerpac z grania tak trydnym to prowadzenia charem.
Wybor jest Twoj, wez to co do Ciebie przemawia i nie przejmuj sie co inni mowia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 06:13 
Cytuj  
zakladaj na Tarew Marr , a jaka postac?

A co do postaci to pytanie skierowane do naszych dziadkow.... :razz:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 10:07 
Cytuj  
Ja całyczas myślę o stworzeniu Maga, on ma jedną zajebiozo rzecz, morze summonować prawie wszystko co jest potrzebne do życia :grin: ale niestety jest nie doceniany bo jako Damage Dealer lepszy jest Wizio ma bardzo dobrego Peta ale Pety nie za bardzo lubią w groupach bo zjadają expa nie potrebnie itp. mimo wszystko lubie jakś maga :wink: ale właśnie on chyba potrebuje najwięcej komponetów ze wszystkich casterów.

A wogóle to co tam w NY ??? :smile: mam znajomka z osiedla kótry też wyjechał do NY i siedzi tam już parę latek właśnie miał mi przesłać Luclina ale gdzieś zaginoł na poczcie :sad:

Cya in EQ :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2002, 11:26 
Cytuj  
hehe moj starszy jest nowojorczykiem polskiego pochodzenia, moje zrodlo gier,ksiazek itp.


Posty: 32
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 04:31 
Cytuj  
hey, no pomozcie
zrobilem lesnego elfa, renger
na tym servie co mi kazaliscie
jak kogos znalsc, jak krzyczec w grze.
Niech ktos mi objasni rzeczy....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 06:13 
Cytuj  
ja jestem Telumeh, najlepiej wpisz to:

/friends Telumeh
Alabar
Tuxedo
Ulisses
Zirael
Virthal
Kordian
Landriel

(kolejnosc przypadkowa , i mogelm sie machanc w razie pomylki prosze o korekte o tych kotrych zapomnielm sorry ale jest 6am)

Potem zrob guzik macro wpisz /who all friends
i klikasz i voila! wiesz kto z nas jest...

Jak juz sie dowiesz to piszesz /t Kordian czy /t Ulisses

Cala filozofia

Super ze wood elf ja tez jestem z kelethin.

Podaj swoje imie.Ja gram zazwyczaj w nocy bo moj klan dziala w strefie PST...

Roznica do EST 2h wiec sie pewnie spotkamy nie raz!

Pomoge ci troche.NIestety ciuszkow ci nie kupie bo jestem goly i bosy :sad:

No dzis kolo 5am stuknalem 20!!!

Nazywam sie Telumeh Leafdancer!!! :razz:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 10:08 
Cytuj  
no to macie całkiem dobrą grupę !!:) żebyście się tylk częściej spotykali !! bo na razie Tel zostawia wszystkich ostro w tyle !!! :smile: nawet mnie zaraz dogoni !! :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 11:57 
Cytuj  
Tuxedox GRRRR! :razz:

PS. Rangera ? masochista... :razz: :razz: :razz: Heh czy wy naprawde chcecie miec main skill:"LFG shouter" ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 13:58 
Cytuj  
Tux odpusc im, graja ta postacia qtra chca.. a moze ty nie chciales byc wiziem co? :grin:

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 16:40 
Cytuj  
Jak sie kapnalem jakie bagno to wizio zanim nie dojdzie do lvl cap'a to juz bylo za pozno =/

Ulinq ja tak tylko tak sobie mowie..., doswiadczenia sie nie da przekazac :smile: No ponarzekac nie moge ? :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 16:48 
Cytuj  
Owszem potem moze i jest ciezko , ale po to jestm w gilidii zeby tego problemu nie bylo...

I przestan go zniechecac!



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2002-02-24 16:58 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 17:13 
Cytuj  
Panowie gdzie ja mam teraz levelowac?

Czekam na rady...

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 19:18 
Cytuj  
Oki temat skonczony a ja odchodze z czystym sumieniem :smile:

Nno a ktory masz lvl ? to ci powiem :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 20:23 
Cytuj  
No to c mu 20echa stukla!
Telumku jedno lub cztery slowa...
LOIO lub jak wolisz Lake of Ill Omen
To najlepsza alternatywa dla drooda, dla innych zreszta tez.
Zanim kunark wypuscili (LOIO jest na Kunarku)to tluklo sie w Highhold pass i Highhold keep, ale tam to byla katorga non stop full luda :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.