mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 21:55 
Cytuj  
Eh mabi sluchaj musialem niestety spadac wtedy =/ sluchaj..., twarz zmienia sie /facepick to tak na marginese jest dla wszystkich ktorzy maja luclin :razz:

Mabi, sluchaj jak ci sie nie podoba cos sylwetka czy bieg to poprostu /feedback i piszesz, dopoki inni gracze sie nie przyzwyczaili i poki oni robia codziennie 4 godzinne patche ) caly czas moga to zmienic... a wszystko zalezy od nas... powiem ci ze jak powiedziales ze nie ma sie za czym schowac to az mi sie smutno zrobilo :razz: cholera overdamage mi sie nie zdarza ale z angolami wczoraj 2 razy zginalem =/ lipny taunt zgaduje =/

Powiem ci robilim u dogs oni pulluja, ja siedzialem i sie mnie czepil named, tpos chyba i lipa niezylem prawie od razu :sad:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 gru 2001, 22:36 
Cytuj  
Nie wiem jak na "ksiezycu" ...bo wszedzie indziej jak wylaczysz new texture ,to mozna grac w old texture.Ja wylaczylem.
Nie chlopie,z barbiego zrobic przysadzistego dupka. z BARBARZYNCY-TANKA,heh,ktory mial wsio rasy o minimum glowe wyzej? Sama postawa barbariana to bylo cos w EQ heh,ta duma i pogarda smierci...lekki tylko syk ,jak dostawal dmg....A teraz ? ehhh:(.Poki co to...robie zdjecia....oby nie na pamiatke:(

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 14:46 
Cytuj  
Ehhh Mabi tak na marginesie to na twoim miejscu bym sie raczej martwil o haste item... :razz:

A jezeli chodzi o postac =/ poprostu jak mowilismy zrobim... czekam wiec na odzew od tjebia :wink:

_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2001-12-10 14:47 ]</font>

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2001, 14:55 
Cytuj  
Patrz Mabi, mam cos co cie ucieszy :smile: tylko trzeba sie bardzo pospieszyc z tym feedbackiem...!

As we wrap up the technology-related issues over the course of this week, making sure that everyone who wants to play EverQuest can play EverQuest, the programming team will shift their focus to aesthetic issues such as animation speed/timing, armor tinting, face-picker operation, etc. We do indeed plan on getting to all of these issues in the very short term.

Thank you for your patronage,

-The EverQuest Team

To pochodzi z patch message :smile: chyba cie ucieszy :smile:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 03:01 
Cytuj  
Mabi moze bys tak pogral w EQ skoro masz juz Luclina a nie tylko ten DAoC...
Brakuje nam Ciebie w Norrtah...

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 07:43 
Cytuj  
Hm...cholera strasznie mnie wkurza wyglad nowych postaci:( W fedback'a nie wierze by cos zmienili.(verant zabezpieczyl sie przed tym,bo mozna grac w old texture tez i pewnie taka odpowiedz dostane na feedback ,jak w ogole dostane heh)Moim skromnym zdaniem zrobili takich "chaplinow" ,coby lepiej siedzieli na koniach.
A co do DAoC.Nie lubie porownywac gier,bo to wzbudza niepotrzebne emocje po jednej i drugiej stronie:) (tzw."lokalny szowininzm ,rasizm" he he)Jak na razie czekam
co verant zmieni i wymysli.Ale ,chetnie "zarwe" sobote na gre z Wami:) Dajcie tylko znac o ktorej godzinie spotykamy sie i idziemy na podboj "ksiezyca"?:)

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 13:09 
Cytuj  
Heh Mabi, organizacja lezy bo luclina mam tylko ja i ty... I ja tam siedze na okrete bo jest pieknie :wink: zreszta, puszcze ci priva.


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2001, 13:11 
Cytuj  
A tak przy okazji odblokowali portale czyli ze juz nie trza zabkow, wiec Sirens Grotto i Dragon Necropolis stoji przed nami otworem :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.