mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 08:54 
Cytuj  
Czemu Cie nie widuje ostatnio? :/
Toc qna potrzeba mi pomocy przy epicu :smile:
Ponaddto zaczal mi sie bardzo zly okres - czyt. nauka przez sesja/egzaminkami dodatkowymi i nie wiem czy w najblizszym czasie cokolwiek bede mial ochote organizowac poza graniem... no i tu drugi problem ze nie wiem czy wytrzymam z tym 52lvl heh.
Wogole to cos mi tu zaczyna smierdziec jak tak inne tematki przegladam... czyzbys zamierzal w DAoC grac? :/

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 09:27 
Cytuj  
Uhm Ulinku poprostu taka mala przerwa, wiesz imam sie miedzy ED i Enrapture... Do ED musisz sie apply i wogole a Raptz bardzo bardzo mnie chce uhm nie wiem no lipa troszke... a tak wogole to w raptz moglbym i wam ciepla posadke... pewnie :grin:

A jezeli chodzi o DAoC to jakos zrobie 10 moze 15 lvlik no w sumie to dla chatu ale EQ tak czy inaczej zostaje moja jedyna miloscia hihihi DAoC to raczej taka kochanka ktora chce troche poznac, moze troszke pobawic sie jak z moim EQ :cool: ale EQ i tak pozostanie tym czym jest czyli moim glownym mmorpg'iem :wink:

A apropos lvlu to lvluj ile wlezie :smile: wiesz z 56 rezem albo clickerem napewno sie duzo bardziej przydasz na raidzie hihi chociarz nie bedzie zaufanego CLR w break/turn around grupie... ale coz moze wsadzim tam 3 clr ? hihi

Eh Uli... apropos tej gildii cholera... ciezki orzech do zgryzienia przyznasz sam...

Nic, tyle mojego :cool: do rychlego zobaczyska :wink:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 10:47 
Cytuj  
Qrna Ty to masz wielkie problemy :lol:
A za DAoC to Cie pacne jak Tunare kocham .... :mad:
Oki to ide levelowac dzis i olewka Voxa heh poza tym sie strasznie wpienilem bo mnichem juz solowanie mi nie idzie... a myslalem ze przynajmniej do 45 dociagne :sad:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 10:53 
Cytuj  
Ulisses to zemną pociągniesz mnichem :smile: ja Ci pomogę troszkę (a Ty mi) :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 10:55 
Cytuj  
Spoczko ale to i tak wolno bedzie szlo bo nie masz zadbego heala :sad:
Twoja postac jak juz zauwazyles to grupowa az do bolu...

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:00 
Cytuj  
no ale po pierwsze mam Heasta :smile: a po drugie mam mezza :smile: i można jechać jak cię coś za bardzo zmęczy to walnimy mezza i sobie odpoczniesz :smile: a najlepiej by było jak byśmy jeszcze dorwali Komandosa żeby nam pomógł :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:06 
Cytuj  
Hmm no tyz prawda :smile:
BTW mam juz 35 lvl hehe, ino na gigantach w FM siedze.
Nic to przeniose sie do OT jak bedziesz, samemu mi tam solowanie nie bardzo szlo :sad:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:08 
Cytuj  
tam jest ciężko solować bo można łatwo się załapać na locala i wtedy skucha :sad:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:12 
Cytuj  
Kij z localami ich sie omija pullujac wysoko.
Gorzej jak Cie obija i robisz FD (monk). Spoko tak zrobilem leze koles odchodzi ja wstaje a tu nagle znow mnie leje. Cholery po FD wracaja ne wiem czemu ... :sad:
Wogole leveluj szybciej, tzn graj czesciej to mi z epicem pomozesz :lol:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:24 
Cytuj  
Teraz tak jak Ty mam ciśnienie w szkole duże a pozatym koniec roku w pracy też nie jest sielanką :wink:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

**

Posty: 308
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:27 
Cytuj  
Hm...to barbi czeka na clerika,bo mu zbrzydly "greedy" angole,a ten zamiast lvlowac to monka ciagnie he h.
A tak na marginesie dajcie se luz z solo,bo jak bedziem razem grac w grupie?...jak nie bedziecie wiedziec jakie sa potrzeby barbiego? Na 55+ na nauke w grupie za pozno,heh.Ja przynajmniej,kak zobacze-wyczuje "Ebay-ppl" w grupie ,to sie zmywam he he.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 11:29 
Cytuj  
Lapiduszku ja to za dużo nie posoluję :smile:


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 12:19 
Cytuj  
Bede sie szwedal po PoG to jej przekaze co do niej czujesz :grin: ale nie sadze zeby cos zrobila bo nawet na Hail Tunare nie chce reagowac =/ sie nazywa wywyzszanie sie chyba... cholera matka wszystkich elfow a nawet z dzieciakami pogadac nie chce nno...

Ale przypomnij mi zebym w twoim towarzystwie mial zawsze Epic SHield up... wiesz to tak apropos pacniec... chyba ze przebijesz te 800 dmg albo masz w sobie cos ze smoka i twoje pacniecie ma cancel magic :razz:

Pozdrawiam :grin:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 12:40 
Cytuj  
Tux powiedz mi czemu tak ciepło myślisz o EDzie ;p


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 13:48 
Cytuj  
W sumie nie wiem... bo co to za przyjemnosc wpasc w jeden wieczor i zczyscic caly ToV... a gdzie roleplaying ? heh ale z takim podejsciem tylko oni na tym serverze widzieli smoki ztamtad :razz:


_________________
..of Tarew Marr, ew, Nagafen!

Let fools do good, and fair men call for grace; Aaron will have his soul black like his face.

**

Posty: 284
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 14:16 
Cytuj  
A wogole co to za przyjemnosc lootnac Robe of Diesempower czy jakkoklwiek sie ona nazwya nie? :grin:

****

Posty: 1090
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 14:23 
Cytuj  
Ja jestem taki "szczyl" jeszcze że niewiem o czym mówicie nawet :smile: a tu nic tylko lvluj i lvluj (no pomarudziłem se trochę :wink: )


_________________
Sage Kordian Taciturn
Coercer
on the Tarew Marr

*****

Posty: 2117
Dołączył(a): 15.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lis 2001, 14:50 
Cytuj  
Robe of Darkness albo jak ja przechrzcili ludziki Robe of Uberness... cholera nno heh ale i tak w ED czeka sie dlugo na loot... wiesz taka lipa ze statami czy sleeper key to spoko ale ubernessa na dzien dobry ci nie dadza =/ Pieprzony TELEPIES =/ by nie oni bym tam dawno byl =/

PS.Powiedzialem ci ze CLR moze nosic i sie zapalasz, nno.... :razz:
_________________
Tuxedox Crystalblaze
Epic, almost Sorcerer (59lvl)
Devout follower of Tunare
of Tarew Marr
Warmly thinking about ED
Master of most trades (tak krocej)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tuxedo dnia 2001-11-26 14:57 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.