mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:23 
Cytuj  
http://www.eioba.pl/a71648/herbalife_po ... informacje - część PRAKTYKA

Dzisiaj byłem na "spotkaniu" o takie zajęcie dorywcza, powiedziałem sobie "a co mi tam, przejde się". Było to ogłoszenie po którym nic nie było wiadomo, coś tego typu, chociaz to co ja widzialem to zadnej nazwy nie bylo: http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-biuro- ... Z130601540 na moje pytania czym się firma zajmuje odpowiadano wymijająco. Umówiony zostałem na spotkanie itp. wszystko ładnie pięknie ale jak przyszedłem to czekało tam juz chyba z 10 osób ;) Ale jak juz byłem to zostałem W sumie po początku prezentacji chciałem wyjść ale postanowilem zostać, z jakiejś czystej ciekawośći/dociekliwosci i co to w ogole jest.

Budynek ogólnie nieoznakowany, mała tabliczka "centrum wellness". Po wejsciu pełno gadżetów firmy Herbalife (żadnego tego typu logo na budynku). Strasznie obskurny. Pani "trenerka" w sumie mówiła o "naszej" firmie, że to zarabiają 3,5 mld USD itp. itd. Oferuja zabiegi/suplementy. Opisuja w samych superlatywach, zarobki jak na prace dorywcza 20-30 zł za godzine, pozniej awans, a to, ze ludzie to juz nie wiadomo ktory samochod za te pieniadze kupuja, 0 konkretow i same wymijajace odpowiedzi, brak jakichkolwiek wymogow, poza skonczona szkola srednia.. Nawet ludzie byli co mowili o swoich zarobkach i o tych produktach, ze a to schudli 50 kg albo ze zarabiaja takei kokosy, ze kurde rzucic wszystko i tylko tam pracowac rofl ;p Ludzie gadajacy jak nawiedzeni i na jakis koksach, blondyna lat 21 omg. Jestem w ciezkim szoku po tym co tam zobaczylem. Nawet nie wiem czy mogą używac loga Herbalife.

Ogólnie to:
UWAGA!!!! HERBALIFE, firma wellness, praca konsultanta :
Za szkolenia trzeba płacić a żeby zostać konsultantem należy wykupić podstawowy zestaw za 350zł. Zanim podejmiesz decyzje wejdź na ich stronę i zobacz na jaki koszt musisz namówić klienta co w dzisiejszych czasach jest wątpliwe a to właśnie od tego zależy Twój zarobek.

Sorki, ze tyle napisalem, ale zszokował mnie ten cały szit, sekta jakaś. -> Poznań ul. Dolna Wilda 20/2 beware!


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:26 
Cytuj  
Przeciez to scam na 100% po ogloszeniu widac. [email protected] no lol.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:26 
Cytuj  
piramidka... nic nowego, wybadaj nhk ni youkoso, jest tam watek o tego typu systemach, lol ze ludzie to lykaja...


anyway, dunno czy to w ogole legalne w polsce, w wielu krajach nie jest.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 27 maja 2009, 22:29 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:27 
Cytuj  
Przynajmniej coś bardziej ambitnego niż zaklejanie kopert czy składanie długopisów w warunkach domowych...


_________________
Free your brain of your mind

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:29 
Cytuj  
mialem czas to poszedlem, niedaleko uczelni to mam, w niczym mi nie szkodzilo, a ogloszenie na ktore odpisalem to zgubilem, NIe spodziewalem sie wiele, ale nie spodziewalem sie zobaczyc takie cos :P Ten artykulik u góry no wręcz doslownie opisal to co dzis widzialem, masakra totalna.


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:30 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
Przynajmniej coś bardziej ambitnego niż zaklejanie kopert czy składanie długopisów w warunkach domowych...


ano bardzo ambitne, polega na kupieniu sporej ilosci gowna, poczym sprzedania tej ilosci gowna za wieksza kase komus innemu, jako ze ludzie niechca kupowac tego gowna, mozesz zrekrutowac innych idiotow ktorzy wezma twoj towar ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:32 
Cytuj  
no rozwala mnie fakt, ze trzeba wpierdalac niby cale to ich gowno, by lepiej poznac produkt ;d ale mowie wam, taki obskurny budynek i smierdzialo starymi ludzmi, blondyna 21 lat zz oczopląsem i zamiast majtek miala sznureczek :< A i jeszcze byl koles co dopiero co niby skonczyl prace "ale w co tu nie wierzycie, zobaczcie ile zarobilem teraz w godzine" i wyciagnal 70 zl ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 27 maja 2009, 22:35 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:33 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Karioker napisał(a):
Przynajmniej coś bardziej ambitnego niż zaklejanie kopert czy składanie długopisów w warunkach domowych...


ano bardzo ambitne, polega na kupieniu sporej ilosci gowna, poczym sprzedania tej ilosci gowna za wieksza kase komus innemu, jako ze ludzie niechca kupowac tego gowna, mozesz zrekrutowac innych idiotow ktorzy wezma twoj towar ;)


chodziło mi bardziej o ambicję w przeprowadzaniu tych wszystkich pierdół typu spotkania.
Lepsze to niż denna stronka z tekstami typu "Duże zarobki (...) jak zapłacisz 50zł za zestaw startowy..." respect za inwencję :roll:


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:34 
Cytuj  
http://en.wikipedia.org/wiki/Pyramid_scheme tutaj powinno byc wiecej info na ten temat


http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme i to chyba ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:39 
Cytuj  
Zieeww joke


Ostatnio edytowano 27 maja 2009, 22:43 przez Mugrim, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:40 
Cytuj  
edit:

http://en.wikipedia.org/wiki/Herballife

http://en.wikipedia.org/wiki/Multi-level_marketing

czyli nie system piramidkowy a mlm, anyway podobne to bo podobno czesto mylone z systemem piramidowym


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:42 
Cytuj  
Piramidy są nielegalne. Zgłoś to organom ścigania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:43 
Cytuj  
Tylko jedno mnie zastanawialo czy to cala ta firma Herbalife tak dziala?


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:43 
Cytuj  
mlm to chyba legalna piramidka ;)

odpowiedz masz na wiki :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 27 maja 2009, 22:44 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:43 
Cytuj  
Piramidy som legalne.

Kolega robił stronkę z tym numerem: wpłać 5zł ostatniej osobie na liście i dopisz swój bla blae :)

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:47 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Piramidy som legalne.


Twoja stara.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:47 
Cytuj  
tej no, nie wierze, że coś takiego może funkcjonować, jak tam siedziałem to myslalem, ze jestem w ukrytej kamerze :<


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 22:50 
Cytuj  
Cytuj:
Marketing wielopoziomowy mylony jest często z konstrukcją znaną jako piramida finansowa. Różnica polega na tym, że w marketingu wielopoziomowym każdy węzeł drzewa sprzedaży może mieć własnych klientów, którym dostarcza towary wg ich potrzeb, przy czym jakość przeważnie przynajmniej w pewnym stopniu odpowiada cenie[potrzebne źródło] - a często cena jest niższa w porównaniu do przedmiotów podobnej jakości w sklepach - ze względu na mniejszą ilość pośredników. W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub występują pseudotowary - np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym węzeł zarabia na sprzedaży prowadzonej osobiście oraz na sprzedaży partnerów zgromadzonych w węzłach poniżej własnego. Węzeł nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych węzłów poniżej. W piramidzie finansowej zarobek węzła pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków struktury za prawo włączenia się w tę strukturę.


Upraszczajac, wyglada na to ze dziala na zasadzie podobnej do piramid, ale rzeczywiscie sa produkty ktore mozna sprzedac, przez co jest legalne...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 23:27 
Cytuj  
nic mi nie mowi wellness, ale produkty herbalife lykam od jakiegos czasu i sobie chwale, bo dzialaja; moze i drogie, ale jakbym mial porownywac farmaceutyki z apteki to wcale by nie wychodzily taniej, plus byly o wiele mniej skuteczne
przynajmniej w temacie: "znaczny obrzek kaletki podbarkowej z zespolem ciasnoty, stozek rotatorow pogrubialy, sciegna naderwane, zmiany zwyrodnieniowe w stawie barkowo-obojczykowym"
a boli jak huj i malo co pomaga, a herbalife tak :) polecony przez kogos tam i kupiony w necie po najtanszej cenie, bez zadnych piramidek, ani innych wynalazkow :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 maja 2009, 23:58 
Cytuj  
skończysz studia i się za to weźmiesz :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.