mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 17:06 
Cytuj  
Hm.. bylem w poniedzialem na tym w kinie. Usmialem sie jak glupi :smile: Polecam :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 17:13 
Cytuj  
hm , luki wqrzasz mnie :wink: zanim tu dojdzie to 'trochę' potrwa

jedynka była śmieszna , dwójka mniej , a '3' to nie wiem :razz:

ale w trailerze był fajny gag z Michaelem Jacksonem ( parodia Inni/The Others chyba ) :

-where's my baby!
(Jacko w białej płachcie ducha udający dziecko) - I ain't touch him I swear!

z tego wyłem :grin:

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2003, 23:22 
Cytuj  
hm sciagnac zawsze mozna screenera, a w 2ce byla zajebista papuga.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 05:32 
Cytuj  
Nie bede co tu dozo mowil :smile: Rzeczywiscie, 2 jka nie byla az tak smieszna. Ci ktorzy ogladali "The others", " the ring", "matrix reloaded" itd napewno zalapia wiele scenek z tych filmow :smile:
Screena nie polecam zciagac bo mozna sobie fatalnie popsuc film ogladajac jakies tak camcorder recording.

PS
Matrix revolutions juz za 8 dni :smile: Jade jutro kupic bilety na premiere bo zaczynaja pre-order sprzedarz 7 dni przed filmem. :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 14:24 
Cytuj  
Nie szkoda ci kasy na bilety na takie gowno ? 1ka byla nudnawa ale miala w sobie cos oryginalnego dlatego przyciagala ludzi, 2ka byla juz denna i stala sie poprostu reklama 3ki, ktora pewnie bedzie raklama 4ki itd az bedzie z 150 odcinkow konczacych sie textem "obejzyj je wszystkie". Taaa nie bez powodu porownuje to do pokemonow, bo zanim wyszlo to denne anime i od zajebania produktow powstala fajna gra na gameboya ktora odniosla spory sukces


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 14:53 
Cytuj  
Mówisz o revolutions?

Ja tam sie wybiorę do kina, widziałem już dziesiątki znacznie gorszych filmów.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 18:30 
Cytuj  
cos jest z tymi 3-cimi czesciami ze sa lepsze od dwojek.

w wakacje ogladalem Amercican Wedding w kinie (american pie 3) i pomimo iz nie jestem fanem tego typow filmow, to musze powiedziec ze sie neizle usmialem hehe.

a scary movie 3 takze sie ciekawie zapowiadalo - np. parodia z Signs ( wypisane na polu kukurydzianym "Attack Here", czy jakos tak hehe).


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2003, 18:52 
Cytuj  
parodiuja "the ring" hehe to musi byc swietna scena. Luki pomalu mnie wnerwiasz z tymi swoimi newsami z kina. Serce z zazdrosci mi peka :wink:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 03:36 
Cytuj  
Ashton-> Nie , nie szkoda mi. Wole dac 10$ i obejrzec cosbie film np. matrix reloaded tak jak powinien byc ogladany niz zciagac jakis shitty screnner. Raz sobie tak film zepsulem ogladajac screenera (byl to chyba "pirates of the caribian" czy cus). W kazdymbac razie powiedzialem, NO MORE! :smile:

Sorki Aeroth ale to nie moja wina ze 90% filmow o swiatowym przekroju jest produkowana z hollywood :smile:
Teraz w polsce (poza cenami boletow tylko chyba) nie jest tak zle z nowosciami. Pamientam kiedys to nawet do 5 miesiecy trzeba bylo czekac na premiere w polsce a teraz to gora 2 more 1 pewnie, co nie ?
Z cenami tez nie wiem jak teraz za bardzo jest. U nas generalnie bilet kosztuje 10$. To nie tak duzo. Raptem 2 godzinki minimum-wage pracy. Bo minimum wage jest 5.75 na godz czy cus..
I-max filmy kosztuja od 11-12$ za bilet. Starsi i dzieci maja oczywiscie znizki.

Teraz ostatnio jednak zaplacilem tylk o8.99$ za scary movie 3. Jakas promocja albo obnizyli ceny ogulnie? Who knows :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 05:27 
Cytuj  
U nas, przy Ukrainie, bilety na nowosc kosztuja ~15zl ($1~4zl), a przynajmniej tyle kosztowaly jak ostatni raz bylem w kinie... Ogolnie rzadko chodze, bo nasze kina klasy C wygladaja jak jakis slaby zart - ch'owe naglosnienie, male ekrany, malo miejsca, odpadajacy tynk, scisk, brud, syf itp.

W normalnych godzinach (czyli nie na seansach nocnych) mozna przewaznie trafic tylko sprawdzone filmy, ktore za granica juz sie spodobaly itp. Premiery tych sprawdzonych, ale jednak nie uber-super hitow jak Matrix itp. pojawiaja sie czesto z opoznieniem w stosunku do Warszawy... Dwie pierwsze czesci LOTR w kinach w Polsce pojawialy sie ponad 2 miesiace po premierze w US i reszcie Europy - do tej pory nie potrafie zrozumiec czym to moglo byc spowodowane - moze wiezli tasmy kajakiem z hameryki i przy okazji odkryli jakis nowy kontynent... To by tlumaczylo ''doskonala'' jakosc prezentowanych w lubelskich kinach filmow oraz ''brak'' jakichkolwiek pierdow i zaklocen podczas ich odtwarzania.

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 14:02 
Cytuj  
heheheh.. no to polska ma wkoncu kolonie :smile:
jej!


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 paź 2003, 14:20 
Cytuj  
w wiekszych miastach przyczepic sie do jakosci kin nie sposob.

porownujac niektore polskie kina z amerykanskimi mozna nawet dojsc do wniosku, ze te w polszcze wtf ownz te w us :wink:

roznie bywa tez z premierami. X-Men 2 mial premiere o 1 dzien tudziez tydzien wczesniej niz us. wiem ze w przypadku tego filmu nie ma sie czym chwalic ale zawsze cus.


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.