mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 12:44 
Cytuj  
Yep, właśnie mi się tak jakoś skojarzyło. ;d


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 17:03 
Cytuj  
Obrazek

Goodnight, sweat prince.
Byl wegetarianinem i jadl kreatyne [`]


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 17:24 
Cytuj  
zyl na pozyczonym czasie niestety,pare miesiecy temu mial powazny problem z sercem i dzieki tylko temu ze jego zona byla przy nim w tym czasie go odratowali,tym razem sie nie udalo

panowie byly tutaj pro tipy na wyrzezbione miesnie brzucha potocznie zwane kaloryferem,obcinam wegle i zwiekszam bialko,ale co z treningiem?,6 weidera nie jest potocznie polecana bo bardzo przepala wlokna,wiec jak ten brzuch cwiczyc?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 18:02 
Cytuj  
WEjdz na ławeczki do brzuszków, weź talerz 10/15kg i rób brzuszki. Simple as that.

Zajebiste też są wznosy nóg wszelkiego rodzaju(tak mi sie przynajmniej wydaje bo bardzo czuc brzuch)

Obrazek
Maja byc wyprostowane nogi, zgięte jak już nie dajesz rady.

No i moje ulubione PRZYSIADY!


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 18:03 
Cytuj  
W ogole nie cwiczyc. Brzuch robilem jak jeszcze bylem chudym szczawikiem, przez ostatnie 2 lata nie zrobilem zadnego brzuszka.
Cytuj:
obcinam wegle i zwiekszam bialko

Dwie sprawy:
Po pierwsze to jest bardzo ogolne stwierdzenie. Konkrety plx
Po drugie zakladajac ze bilans kaloryczny zostaje mniej wiecej taki sam, to zwiekszenie bialka kosztem wegli nic Ci nie da.

tl;dr kaloryfer = zryj mniej


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 18:08 
Cytuj  
ZE zdjecia bicepsu aldathy, ktore gdzies sie przewinelo o ile dobrze pamietam on jest właśnie takim szczawikiem ;p
SAMA dieta, nie da kaloryfera imho. Co 2 dni sobie coś porób na brzuch i projekt plaża na przyszły rok gotowy hehe


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 18:49 
Cytuj  
italios, wiekszosc ma kaloryfer, ale skryty tluszczem. Ja czuje calkiem mocno jak brzuch pracuje przy MC, przysiadach. miesnie skosne przy wioslowaniu na plecy 1 hantla. itp. Tylko o diete i bieganko bym musial zadbac ale czasu mi brak ;]

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

Cytuj:
Mit dziesiąty: "RÓB SETKI I TYSIĄCE BRZUSZKÓW, CODZIENNIE - ABY MIEĆ "KALORYFER", SIXPACK, SZEŚCIOPACK - a PO POLSKU - ABY PODKREŚLIĆ SWOJE MIĘŚNIE BRZUCHA!".

„Aerobiczna 6 WEIDERA to najlepszy trening na brzuch”

1. Niestety, wbrew men's health i innej równie profesjonalnej prasie wygląd twojego brzucha w największej mierze zależy od ... DIETY i treningu aerobowego/interwałowego, nie od wykonywania „brzuszków”! DIETA- oznacza więcej białka, a ograniczenie węglowodanów (w razie wątpliwości spytaj NIWIXA i SOLVA), odpowiednia podaż tłuszczu (mniej więcej takie proporcje białko 2-4 g / kg m.c., węglowodany obcięte do poziomu 1-3 g / kg m.c., tłuszcze 1-1,5 g / kg m.c.) Proporcje to sprawa indywidualna. Dostosowujesz ilość węglowodanów i białka do efektów jakie odnosisz, jeśli chodzi o redukcję tkanki tłuszczowej (możliwe jest też odżywianie się poprzez praktyczne wyeliminowanie większości węglowodanów – dieta ketogeniczna).

2. Mięśnie brzucha należy trenować tak samo jak inne mięśnie w organizmie. Niestety, wykonywanie setek brzuszków (jak w programie aerobiczna 6 weidera) nic nie da! Czy na bicepsa czy tricepsa wykonujesz gigantyczną ilość serii bez obciążenia? Nie! A na plecy? Też nie! Dlaczego? Bo to nie przyniesie żadnych rezultatów! Mięśnie brzucha należy wzmacniać dużymi ciężarami, w umiarkowanej liczbie powtórzeń (10-40). Zamiast spędzać czas na wykonywaniu setek brzuszków zacznij biegać, wykonywać kompleksy sztangowe albo inne interwały. Przyniesie to wielokrotnie większe rezultaty. Trening mięśni brzucha to mogą być 2-3 ćwiczenia (na mięśnie skośne wykonujemy np. russian twist – czyli rosyjskie skręty ciała z obciążeniem 5-30 kg oraz któreś z podstawowych ćwiczeń na mięśnie proste brzucha z ciężarem rzędu 10-60 kg).

3. Robiąc skłony wydatkujesz za mało energii (jest to za lekkie ćwiczenie, angażujące zbyt mało mięśni w organizmie), musiałbyś robić brzuszki przez 2-3 godziny dziennie, wiele długich tygodni czy nawet miesięcy – aby spalić tłuszcz z brzucha.

Dużo szybsze efekty da wspomniana dieta oraz trening aerobowy i interwałowy, siłownia jest tylko uzupełnieniem dla żmudnego procesu redukcji tkanki tłuszczowej w organizmie. Bazą jest np. bieganie stałym tempem (w strefie tlenowej 65-75% HR) i interwałowe (przeplatamy wysoką 85-95% HR i niską intensywność 50-70% HR). Spalanie tłuszczu tylko poprzez trening siłowy i niewielkie ilości aerobów zostaw profesjonalistom. Redukcję tkanki tłuszczowej w organizmie należy robić całościowo, miejscowe spalanie na brzuchu przez robienie setek brzuszków da niewielkie lub żadne efekty.

Podsumowując: ułóż dietę, rób nadal trening siłowy, BIEGAJ, BIEGAJ, BIEGAJ... To recepta na piękne mięśnie brzucha.

Paradoksalnie nie musisz nawet robić zbyt dużej ilości brzuszków. Jeśli wykonujesz przysiady i MC to masz mięśnie brzucha, tylko przykryte warstwą tłuszczu!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 18:58 
Cytuj  
spoko,bieganie akurat lubie

cypis:mniej makaronow/ziemniakow,wiecej jajek,miesa :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 19:09 
Cytuj  
No ja jednak chyba oprocz masy chcialbym poprawic ogolna sprawnosc i wytrzymalosc. Trener mnie ciagnie na boks, myslalem o czyms takim by robic 2 razy silke i raz boks. Ale ogolnie wydaje mi sie to lipa dla boksu i lipa dla silki ;/ co innego jakbym 4 dni w tygodniu cos trenowal... ale raczej nie ogarnalbym juz tego... pewnie predzej rower, bieganie bym wcisnal ale ni chce mi sie i chcialem cos zwiazanego z jakakolwiek rywalizacja... poza tym musialbym miec pieciopalczaste buty...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 19:38 
Cytuj  
jak masz boks w tym samym budynku co silka i nie musialbys nigdzie chodzic to czemu nie?,zawsze to cos nowego
a podstawy boksu to sie zawsze moga przydac


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 19:40 
Cytuj  
NO wiadomo, że większośc ma kaloryfer pod tłuszczem, ale to dotyczy ćwiczących na siłowni. Bo z tego co cypis napisał to wystarczy być chudzielcem i ma sie od razu kaloryfer a to tak nie dziala.

Ja teraz jestem na "niby" redukcji i biegam prawie codziennie. Od 2-3 lat nie robie w ogóle brzucha tylko czasem jakieś wznosy nóg robiłem( na laweczce i stojaku ze zdjecia). "kaloryfer" widać dobiero jak się zepne i naciągnę skórę lol. Brzuch pracuje w wielu ćwiczeniach byśmy mieli prawidłową postawę i wtedy nieświadomie go ćwiczymy. Także to co mowicie, ze dieta najwazniejsza to zgadzam sie z tym, ale jakiekolwiek cwiczenia sa potrzebne.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 19:42 
Cytuj  
No to chyba wiadomo? Robiac siady i mc cwiczysz brzuch, dlatego nie ma zadnej potrzeby nakurwiac brzuszki czy inne weidery. W ogole ten temat jest walkowany co 2-3 strony, troche nuda


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 19:58 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak masz boks w tym samym budynku co silka i nie musialbys nigdzie chodzic to czemu nie?,zawsze to cos nowego
a podstawy boksu to sie zawsze moga przydac


sugerujesz bym po treningu silki poszedl na boks w ten sam dzien? :lol:

cypis- z ta kreatyna to Ty tak serio? czy to zarty. Bo zawsze sadzilem, ze poki sie to bierze rozsadnie a nie kontenerami to ni ma zadbego niebezpieczenstwa.


_________________
.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:14 
Cytuj  
Po silce boks bylby "delikatnym" nieporozumieniem. Natomiast czemu by nie zrobic silki po boksie?

Swego czasu po treningu bjj robilem z moim trenerem mocny 40 minutowy crossfit(okolo 24 minut efektywnej pracy) i da rade to zrobic :) Wytrzymalosc pieknie leci w gore, crosffit jest na 3 partie miesniowe(klatka,nogi, plecy) i po jedyne o czym marzysz to by sie nie porzygac i umrzec ;D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 10:01 
Cytuj  
No to predzej i jakos umialbym sobie wyobrazic. Ale boks bym mial raczej o 20.00 czy cos w ten desen, wiec lipa troche. Trener mi mowi, ze jak na boksie przezyje rozgrzewke to bedzie z gorki ;d

Tak sobie myslalem wlasnie o crossfit + boks, choc 1 miesiaca to nawet sobie nie wyobrazam jakbym zdychal...

Troceh sie boje, ze zadnych efektow mi to nie przyniesie, bo wydaje sie wszystkiego bardzo malo. Szczegolnie ten 1 raz boks w tygodniu... a sprobowalbym sobie czegos innego tez.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 10:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Troceh sie boje, ze zadnych efektow mi to nie przyniesie, bo wydaje sie wszystkiego bardzo malo. Szczegolnie ten 1 raz boks w tygodniu... a sprobowalbym sobie czegos innego tez.

Czegokolwiek byś nie robił, zawsze to lepiej niż nie robić nic. Ale jakiekolwiek napierdzielanki raz w tygodniu mogą Ciebie zrazić, bo inni będą ćwiczyć częściej. Nie wiem jak to jest w przypadku boksu, bo chyba tam sparingów jest mało (przynajmniej na początku), ale przy bjj, gdzie sparingów jest co najmniej kilka na każdym treningu, zwiększający się dystans między Tobą a tymi, którzy uczęszczają na zajęcia częściej, jest niesamowicie frustrujący. Albo zaczniesz chodzić częściej albo w końcu zrezygnujesz, bo zbieranie batów to co innego niż dobieganie jako ostatni do mety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 10:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No to predzej i jakos umialbym sobie wyobrazic. Ale boks bym mial raczej o 20.00 czy cos w ten desen, wiec lipa troche. Trener mi mowi, ze jak na boksie przezyje rozgrzewke to bedzie z gorki ;d



ja tam ostatnio na sile chodze strasznie pozno (jest czynna do 24.00). Cwiczy sie dobrze, oczywiscie o ile nastepnego dnia nie musisz wstac o 6.00.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:06 
Cytuj  
Ruski motywator, nawet niezly:

http://www.youtube.com/watch?v=nMaZ1fHO ... re=related

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 12:08 
Cytuj  
Ta wiem, ogolnie ta grupa cwiczy tylko 2 razy w tygodniu i wszyscy są dosc poczatkujacy. Nie wykluczam, ze to spodobaloby mi sie bardziej. Zawsze wolalem rywalizacje. Silka to bardziej walka z samym sobą.

W sumie zapytam trenera czy mozemy jakis plan mi ulozyc, pocwicze tak 2-3 miechy na sprobowanie. Tylko co z masą ;( hehe

mrynar - codziennie wstaje o 6.00. W weekendy to czasem 7-8... i dla mnie nakurwianie jak pojebany o 23 po calym dniu jest bez sensu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 12:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

mrynar - codziennie wstaje o 6.00. W weekendy to czasem 7-8... i dla mnie nakurwianie jak pojebany o 23 po calym dniu jest bez sensu.


no i sen jest mega wazny jak sie pakuje

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.