mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:23 
Cytuj  
Przeciez napisal ile procent oglada do konca.

Sou, jezeli takie statystyki przytaczasz, to na cholere ci to? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:27 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
imo wiekszosc tych "wejsc" to po prostu klikniecia i przewijanie po filmie by zobaczyc jak gra wyglada. Watpie, ze duzo osob oglada je od poczatku do konca. Sam kliknalem "subskrybuj" by pomoc. Ale poziom komentarzy to masakra...



Ilość oglądnięć "do końca" jest znana bo w statystykach dostępna. Ja np w filmach z kampanii Starcrafta 40 minutowych miałem na poziomie 40% utrzymanie uwagi na końcu... Battlefield też dobrze wypada. Za to Serious Sama ogląda już tylko jakieś 15% osób na ostatnich 50 minutach:P Ale to zawsze jest 15% a nie 0 ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:29 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Sou, jezeli takie statystyki przytaczasz, to na cholere ci to? ;]


Ale co mi na cholerę bo nie czaje?;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:34 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Przeciez napisal ile procent oglada do konca.

Sou, jezeli takie statystyki przytaczasz, to na cholere ci to? ;]


z roboty pisze i sie pospieszylem :((((((((((

lol to jakeis nieogary musza byc skoro kampanie sc2 ogladaja, ktora nagrywales dlugo po premierze.


_________________
.

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:45 
Cytuj  
No a te z Minecrafta ? Np taki http://youtu.be/MAWhPD422ws

175 tys. wyświetleń w ciągu 5 dni. Nudne to jak flaki z olejem, ale komentarze mają w większości pozytywne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:50 
Cytuj  
Ja nie bardzo ogarniam idei hejtowania tego, że ktoś nagrywa czy też tego, że ktoś ogląda.

Ja np. mam z tego fun, że nagram coś, ktoś to poogląda. I tak gram, to dlaczego by nie odpalić bandicama, nie odpowiedzieć na czyjeś pytania itp. sam fakt tego ilu jest Let's playerów o czymś świadczy i to jakie grono (ilościowo) ich ogląda też.

A z wypowiedzi stałych bywalców tego forum wynika, że nagrywając człowiek krzywdzi ich do żywego.

Mogę prosić o wydzielenie postów które nie są związane z tematem, bo dyskusja powstała ciekawa.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:54 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
No a te z Minecrafta ? Np taki http://youtu.be/MAWhPD422ws

175 tys. wyświetleń w ciągu 5 dni. Nudne to jak flaki z olejem, ale komentarze mają w większości pozytywne.


To jest duży problem YT. Na YT nie ma czegoś takiego jak utrata popularności;) Jak masz 100k subskrybcji to choćbyś powiedział, że masz w dupie swoich widzów to na następny dzień subków będzie więcej :D To samo z wyświetleniami ofc. Możesz kręcić niskiej jakości materiały a ludzie i tak to oglądają bo sam YT je poleca i wciska ludziom przed ekran.

Tak ten serwis już działa;) Są oczywiście fajne materiały, zabawne Let's play'e czy profesjonalne walkthrough. No ale popularni są ludzie popularni a nie dokładni i profesjonalni ;)

Na zachodnim YT to o wiele lepiej wygląda. Tam jak kanał zdobywa dużą popularność to jego autor wrzuca coraz lepsze materiały, bierze udział w jakiś eventach czy miedzykanałowych akcjach (kręcenie skeczy czy coś;) ). Ci ludzie są ciekawi i to co wrzucają też.

No a u nas jak jest widać ;p (chociaż tak jak mówię są naprawdę dobre kanały jak się poszuka).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:54 
Cytuj  
nie myl hejtowania ze zwyklym pytaniem " po co to komu". imo doszlismy juz do wniosku, ze wiekszosc ogladajacych jest bardzo mloda.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:58 
Cytuj  
Wrzuciłeś na forum to zostałeś poddany ocenie. Ciesz się, że nie jest we flames. Bo tutaj jak widzisz mało kogo interesują filmy, a raczej same zjawisko.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 14:59 
Cytuj  
btw. Sou na poczatku grał, a teraz juz pokazuje co je i jak rysuje, skrzywia psychike ;d


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2012, 15:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
imo doszlismy juz do wniosku, ze wiekszosc ogladajacych jest bardzo mloda.


Dokładnie. I ja ich rozumiem:p Pamiętam jak na 486DX2 siedziałem obok brata i patrzyłem po kilka h dziennie jak on gra w gry... nie próbując mu wyrwać klawiatury tylko po prostu oglądając sobie ciekawą historię która działa się na ekranie:p Myślę, że tutaj to podobnie działa:)


Cytuj:
btw. Sou na poczatku grał, a teraz juz pokazuje co je i jak rysuje, skrzywia psychike ;d


Właśnie się zastanawiam czy nie zrobić kilku poradników jak rysować w moim stylu... :wink:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.