mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 08:16 
Cytuj  
Popatrzcie co ubzdurały sobie polskie dzieciaki z tibii ..
Oto kilka kwiatków :

"Policzym w prosty sposób na przykladzie TIBI - 15 światów - w każdym po 900 osób on line ciągle - fakt - oczywiście nie wszyscy to polacy - ale zakładam że okolo 100-200 Polaków na kazdym świecie ciągle (( zależnie od pory dnia)
to daje około 2000 graczy on line - a ilu wogóle gra : -> na jeden świat jest zarejstrowanych około 30000 postaci - fakt - czasami urzytkownicy maja po kilka charakterów - ale okolo 10000tys ludzi ma postaci tylko na 1 swiecie, nie powtarzajace sie - niech z tych 10000tys 10% to polacy - to daje 1000 polaków na 1 świat - razy 15 - 15000 polaków ....
"

"Swego czasu spedzilem sporo czau przy tym tytule i oceniam liczbe polakow na wszystkich swiatach na okolo 3000 z czego minimum 500 posiada tzw. premium account(platne za pomoca karty kredytowej). Tak wiec wydaje mi sie, ze dane umieszczone w artykule sa wyssane z palca i nie bardzo rozumiem czemu starasz sie bronic autora artykulu, ktory najwidoczniej nie zadal sobie najmniejszego trudu, zeby sprawdzic zamieszczone przez siebie dane."

"Soulcatcher---> Czytajac twoja odpowiedz postanowilem sam dla siebie sprawdzic ile jest osob o ktorych na 100% wiem ze pochodza z Polski, posiadaja Premium Account w pierwszej 300 graczy na jednym ze swiatow(danubia). Wyszlo mi 35 osob, a wiec ponad 11% z tych 300. Jest to jeden z 15 swiatow, a ponadto jestem pewien, ze nie znam wszystkich polakow znajdujacych sie wsrod tej 300-tki. Na tym swiecie jest zarejestrowanych prawie 37000 unikalnych postaci, kiedys od jednego z Gamemasterow uzyskalem informacje, ze na jednym koncie znajduja sie srednio 3 postacie(a w kazdym badz razie liczba do 3 zblizona). Wobec tego dla ulatwienia podzielilem te 37000 na 3 i zaokraglilem do 12000(poniewaz osoba moze posiadac te 3 postaci na roznych swiatach rownoczesnie posiadajac PA).
Premium Account posiada okolo 10% ludzi grajacych(znow informacja od znajomego GM-a). Wiec 12000 x 10% = 1200 osob. Mnozac te 1200 przez 11%(procent polakow posiadajacych PA w pierwszej 300 graczy) uzyskujemy 132 osoby, ktore teoretycznie powinny posiadac na tym swiecie PA i pochodzic z Polski. 132 x 15(liczba swiatow) = 1980.
Od tej liczby mozemy odjac serwery amerykanskie i nowopowstale(jest tam malo polakow i ludzi, ktorzy nie przeniesli sie z innych swiatow) wychodzi nam 132 x 8 = 990 osob, ale ze Polska to kraj zacofany to jestem sklonny podzielic ta cyfre przez 2 i wychodzi moja szacunkowe 500 osob. I wlasnie stad biora mi sie te smieszne cyfry
"

no no to teraz już wiemy za jakie MMO (pseudo w tym wypadku) płacą polscy gracze i dlaczego tak mało osob gra w prawdziwe MMORPG ..
ROTFL :]
hehe gostkowie rox ,dysponuja zdolnościami matematycznymi na poziomie mareczka .

I jeszcze na koniec :
"Tak wogóle - wielu ludzi twierdzi że Tibia to MMO z prawdziwego zdarzenia"
:lol:

Link : click

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 09:09 
Cytuj  
Czytałem ten wątek wczoraj na GOL-u.

Umięjętności logicznego rozumowania na poziomie Razorbacka(six) - cóż... dziecinada.

Jedno mnie naprawdę zastanawia: Tibia to tytuł denny, grafika rodem z 386, żmudne bicie jakichś monsterków, lag jak stąd na karaiby - rozumiałem, że polacy rwą się na wszystko byle było za darmo i miało PvP. Nie przypuszczałem nawet, że za takie coś można brać kasę :sad: !

I to kto za to płaci? Wg kogoś kto tam sie wypowiada, 10-11% dających robić się w trąbę i płacących za "takie nic" - to polacy :sad:

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 09:28 
Cytuj  
Dziecinadą Marku jest to że ciągle piszesz na tym forum mimo iż wielokrotnie na różnych forach dawałes znać jak bardzo http://www.mmorpg.pl nie lubisz :/
Co do reszty się zgodzę ,faktycznie polacy to dziwny naród :{
hmm mnie np. Tibia odrzuciła po 20 min i zupełnie nie rozumiem jak można za to płacic...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Razorback6(3) dnia 2003-11-12 09:36 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 10:03 
Cytuj  
Cytaty razorback(sic), cytaty, dowody, a nie jakieś ogólne wnioski. Nic nie mam do tego forum, niebieskie tło, logo ze smoczkiem i łucznikiem, i nawet szybko to wszystko chodzi. A że mam anse do niektórych użytkowników tego forum to przecież tego nie kryję.

Ja w ogóle nie wiedziałem, że za Tibię można płacić, gra jest tak dupna, że nawet za darmo nie chciało mi się w nią grać.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 10:27 
Cytuj  
Cytaty nie trzeba podawac bo pol forum widzialy twoj topic na go-l. W ktorym skarzyles sie na to forum itp... Myslisz ze jak nie ma topicu na forum to nikt nie slyszal ? :razz: Sa inne metody komunikacji... szkoda ze topic usuneli juz ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 10:49 
Cytuj  
Cytuj:
2003-11-12 10:27, Ashton napisał:
Cytaty nie trzeba podawac bo pol forum widzialy twoj topic na go-l.


"Cytatów nie trzeba podawać bo pół forum widziało twój topic na go-l."

Pozwoliłem sobie przeredagować te przepiękne agramatyczne zdanie, bo nie wiadomo było o co chodzi.
Nie usunęli - skorzystaj z wyszukiwarki chłopcze.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-11-12 10:49 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2003-11-12 10:50 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 11:10 
Cytuj  
moze ale link ktory posiadam nei dziala ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 11:21 
Cytuj  
Łączę się z tobą w bólu ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2003, 11:51 
Cytuj  
Mareczek znow atakuje? dajcie sobie spokoj.
a co do tibi to gralem przez 10 minut caly czas sie zastanawiajac jak mozna w takie cos grac i jeszcze placic , ale kazdy ma to co lubi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.