mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 14:06 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czy mi się zdaje czy wy z Huraganem dyskutujecie ? :lol:


No też się tak przyglądam i trochę nie dowierzam.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 14:15 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czy mi się zdaje czy wy z Huraganem dyskutujecie ? :lol:


No ktos musial tym lemmingom przemowic do rozsadku.. a kto tu by sie odwazyl jak nie ja :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2012, 20:42 
Cytuj  
to normalne że ma się ~2% negatywów. Po prostu około 2% klientom w żaden sposób nie dogodzisz.

Jak się ma powyżej to znaczy, że miało się kilka wpadek (np. urlop w czasie którego aukcje wisiały na allegro, a zamówienia z przyczyn technicznych były realizowane po powrocie).
Jak poniżej - tzn. że dogadza się nawet upierdliwcom którzy jawnie tną w chuja i aż się palą do wystawienia nega.

Ja mam 99.9% pozytywów (na allegro 100% znacznie mniej wymagająca klientela) ale ja idę w koszta i zadowalam każdego klienta... :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 18:36 
Cytuj  
Jak juz piszecie o komentarzach - szukalem ostatnio kart sd i trafilem na takiego sprzedawce ktoremu jakas lebioda wystawila jedynego negatywa w historii tranzakcji -> http://allegro.pl/show_user.php?uid=593 ... _recvd_neg :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 20:38 
Cytuj  
Huragan bez urazy ale ja debilem nie jestem. Kupiłem juz sporo rzeczy z allegro. Ale skoro gość stwierdził, że muszę zapłacić za dwie przesyłki, bo wysyłają osobno każdą rzecz. Ja płacę 38zl przez PayU kosztów wysyłki a po płatności otrzymuję wszystko w jednej paczce a gość nagle nie odpisuje na moje maile. Co więcej zablokował mój numer tel. u siebie. Jak zadzwoniłem z innego numeru nikt nie odbierał ale mogłem się połączyć to coś jest nie tak ze mną pewnie.

Mi naprawdę nie chodzi o te kilkanaście złotych. Raczej o to jak traktuje się klientów. Wcześniej w ciągu 15min otrzymywałem od nich odpowiedzi a po "transakcji" zero odpowiedzi...nagle mail im się popsuł?!

Co więcej odtwarzacz jest niesprawny i zażądałem odpowiedzi jak mam do nich odesłać to i nic ^^ Pewnie myślą, że zapłacę jeszcze raz wszelkie koszta przesyłki.

We środę ponoć mają mieć sprawny telefon stacjonarny i wtedy zadzwonię. Uprzedziłem ich, a maile wiem, że czytają. Jeśli polubownie tego nie będą chcieli załatwić to zgłoszę na policję i niech się bawią.

Co z tego, że mają 100k pozytywów. Każdy klient powinien się liczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 20:49 
Cytuj  
walnij mu negatywa i tyle... Napisz mu w komentarzu wielkimi drukowanymi BUKWAMI jak sprawa wygląda. Załóż mu też sprawę w allegro.
Po czym odeślij mu wszystko z powrotem i kup gdzie indziej.

Na drugi raz się 5 razy zastanawi zanim postanowi sobie przyciąć kilka złotych.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 20 sie 2012, 21:11 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
walnij mu negatywa i tyle... Napisz mu w komentarzu wielkimi drukowanymi BUKWAMI jak sprawa wygląda. Załóż mu też sprawę w allegro.
Po czym odeślij mu wszystko z powrotem i kup gdzie indziej.

Na drugi raz się 5 razy zastanawi zanim postanowi sobie przyciąć kilka złotych.


Odesłać mu odeślę, ale może nie przyjąć lub powiedzieć że nie zapłaci kosztów przesyłki. Nic poczekam do środy i zadzwonię.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 10:27 
Cytuj  
A na jakiej podstawie moze nie przyjac? Kupujac online masz prawo do zwrotu bez podania przyczyny i sprzedawca ponosi wszelkie zwiazane z tym koszta.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 10:56 
Cytuj  
Mareczku a czym ty tak handlujesz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sie 2012, 12:14 
Cytuj  
Akcesoria do smartphonow i tabletow - glownie apple bo to najlepiej schodzi, chociaz ostatnio dostalem troche rzeczy do SG3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 10:39 
Cytuj  
Też się w koncu zlapalem na oszusta na allegro. O dziwo w miare preznie dzialajacy do zeszlego miesiaca sklep komputerowy (kilkaset pozytywów).
Nie doczekalem sie przesylki na czas, dogadalem sie ze w takim razie chce zwrot kasy, bo ide sobie kupic lokalnie towar. Kasa nie dotarla mimo zapewnien.

Cale szczescie prawie zawsze place z PayU, wiec allegro odda kase łącznie z kosztami przesyłki z programu ochrony kupujacych. Musialem tylko zglosić zawiadomienie na policji, ale tak to latwo sie to zalatwia.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:18 
Cytuj  
Czyli co wystarczy tylko wizyta na policji i jakiś tam kwitek dostajesz, który przedstawiasz allegro i oni automatycznie zwracają kasę ? No i później jeszcze musisz trochę pochodzić w sprawie wyjaśnień i zeznań chyba.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 11:33 
Cytuj  
Jesli firma sie zwinela to raczej policja juz wszystko wie, bo nie bede jedyny. No i dostali pełen opis i 10 stron załączników, mówili, ze raczej to wszystko co ode mnie potrzebuja.
Jesli zostane wezwany to mam dzien wolny w pracy ;]

Numerka nie dostaje po zgloszeniu tylko po postepowaniu przygotowawczym, przysyla policja pocztą, wklejam go do formularza allegro, opisuje sprawe i voila. Rozmawialem z allegro, w sytuacji gdy maja masowy problem z danym sprzedajacym, leci to praktycznie z automatu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 13:34 
Cytuj  
całość trwa ponad trzy miesiące ale działa i allegro wywiązuje się z tego co pisze, a jedna wizyta na policji to nie wiele, polecam nawet przy małych kwotach, nie olewajmy oszustów na allegro bo potem będą następne ambertuski itp


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2012, 13:38 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jesli firma sie zwinela to raczej policja juz wszystko wie, bo nie bede jedyny. No i dostali pełen opis i 10 stron załączników, mówili, ze raczej to wszystko co ode mnie potrzebuja.
Jesli zostane wezwany to mam dzien wolny w pracy ;]

Numerka nie dostaje po zgloszeniu tylko po postepowaniu przygotowawczym, przysyla policja pocztą, wklejam go do formularza allegro, opisuje sprawe i voila. Rozmawialem z allegro, w sytuacji gdy maja masowy problem z danym sprzedajacym, leci to praktycznie z automatu.


No właśnie pisał jakiś gościu na innym forum w sprawie "world of tanks", że dostał zwrot za czołg czy tam złoto od allegro a nic nie zgłaszał, żadnej reklamacji, sporów itp.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 21:04 
Cytuj  
http://allegro.pl/dead-can-dance-2-bile ... 17704.html

Z innej beczki, chcialem kupić bilety na koncert ale jak zobaczylem cene przesylki 500 zl to spadlem z krzesła. O co chodzi? Jakas nowa forma scamu?


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 21:12 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
http://allegro.pl/dead-can-dance-2-bilety-na-koncert-15-10-2012-i2672617704.html

Z innej beczki, chcialem kupić bilety na koncert ale jak zobaczylem cene przesylki 500 zl to spadlem z krzesła. O co chodzi? Jakas nowa forma scamu?

ale 1000 zł za te bilety to nie jest scam. 600 zł same bilety, miejsca dobre i pewnie już nie ma biletów.


_________________
psn

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 22:23 
Cytuj  
żaden scam, tak teraz koniki działają ;]
Nie mogą podać ceny większej niż na bilecie więc kasują sobie słono za zapakowanie przesyłki.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 17:51 
Cytuj  
Macie jakiegoś konkretnego sprzedawcę Kindla? Na sprzęcie mi zależya niestety naciąłem się na typa na allegro który teraz przeciąga wysyłkę i ogólnie zero odzewu na maila/gg. Sprawa skończy się na policji zapewne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2012, 00:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja mam 99.9% pozytywów (na allegro 100% znacznie mniej wymagająca klientela) ale ja idę w koszta i zadowalam każdego klienta... :/


Latex i szminka od Diora kosztuje, c'nie? HEHEHE

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.