mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 17:18 
Cytuj  
w posen bym pomieszkal czemu nie,ale osobiscie mi sie bardzo podoba Warszawa jako miasto :)

co do Capo to polecam,swietny aerob do spolki z silownia,no i naprawde zajebisci ludzie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 17:24 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
w posen bym pomieszkal czemu nie,ale osobiscie mi sie bardzo podoba Warszawa jako miasto :)

co do Capo to polecam,swietny aerob do spolki z silownia,no i naprawde zajebisci ludzie

Wawa to Azja.

Jakies brazylijki poznales? :>


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2012, 17:45 
Cytuj  
niestety nie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 00:09 
Cytuj  
garsc spostrzezen:

-swietny reduktor tkanki tluszczowej
-zdecydowanie nadaje sie do walki
-wyrabia poczucie rytmu a do spiewania mozna sie przelamac ;)

chodza panny ale niestety w wieku 16-17 wiec moglbym byc ich ojcem :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 00:28 
Cytuj  
Po przeprowadzce może też się skuszę skoro tak chwalisz. Mieścisz się w 5 stówkach miesięcznie z wydatkami na to?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 00:57 
Cytuj  
trening 2 x tyg to koszt 80 zl / miesiac + 10 zl za kazdy dodatkowy w piatek (grupa zaawansowana ale mozna sie dogadac z trenerem i chodzic) lacznie 120 miesiecznie jesli je liczyc

stroj mozna kupic na batizado i jest to okolo 200 zl + koszt warsztatow 25 euro ,wtedy tez dostajesz pierwsze corda (odpowiednik pasow )

w sumie tragedii z cenami nie ma


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 06:07 
Cytuj  
Ja poki co zwiekszam kondycje i wytrzymalosc, jak to moj trener mowi, na razie nie przetrwalbym rozgrzewki ;p


_________________
.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 09:27 
Cytuj  
Temat się rozwinał i capo już zostało wybrane, a ja polecam boks :). Od roku trenuje sobie 1-2 w tygodniu plus worek i walka z cieniem :). I po roku zaczynam ogarniać oco chodzi (pewnie tępy jestem). Ja wybrałem go ze względu na znudzienie treningami areobowymi (spinning, bieżnia, orbiter, zumba :)). I to co na początku miało być spalaczem kalorii stało się fajnym boosterem psychiki. Ogólnie nadal do końca się nie przełamałem (nigdy za dużo się nie biłem) i nie potrafię pierdolnąc trenera ma lajcie w twarz ale dostawać już się nauczyłem. A że duży jestem do dostawanie idzie dobrze choć ślady zostają. Dopiero jak mnie mocno obije to jestem wstanie zrobić akcję i mu jebnąć. Jak narazie przydał się raz i jak zrobiłem wykrok i gościu nadział się na prawy prosty to było po zawodach :).
Ogólnie polecam jako urozmaicenie treningów wysiłkowych, no i dopiero teraz jak ogladam boks w tv to mi się nawet podoba. (kiedyś to było - ee tylko biegają i nic nie trafiają).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 09:35 
Cytuj  
No ja jestem zdecydowany na boks. Chce poprawic kondycje i ogolna sprawnosc, ogolnei myslalem o bieganiu, ale na sama mysl, nie chce mnie sie. Dlatego poprawiam wytrzymalosc/kondyche i zaczne chodzic na boks.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 09:58 
Cytuj  
A jak jest z obijaniem twarzy na takich treningach bokserskich? Sam myślę, żeby na zimę się zapisać bo odpada mi rower i bieganie, a poza tym przydałoby się urozmaicenie. Z drugiej strony nie chce ciągle chodzić z podbitymi oczami. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 10:50 
Cytuj  
no na bank nie jest to full contact ;)

znajomy regularnie trenuje i trenuje innych, nie widze u niego podbitych oczu ;)


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 10:53 
Cytuj  
Oczy oczami, uzębienie się liczy :wink:

I ewentualnie jeszcze nos ;d

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 10:57 
Cytuj  
Dlatego juz poszedlem do dentysty by ewentualnie zalatac co sie da ;)


_________________
.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 11:03 
Cytuj  
Póki nie ma sparingów to trener cie nie obije no chyba że przez przypadek. Ja miałel głównie zadrapania na twarzy od rekawic/ tarcz i czasami rozbitą wargę. Siniaki na schabach nie są widoczne :). W zęby nie dostałem na tyle mocno aby wylatywały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 11:14 
Cytuj  
W jakim stopniu na sparingach kaski chronią nos? W sumie okazjonalnie podbite oczy to nie jest jakiś wielki problem. Głównie boję się trwalszych uszkodzeń. Na zęby są ochraniacze, ale te kaski nie wyglądają na takie co chronią za wiele twarzy. Walka z warkiem czy z cieniem to chyba tylko część zajęć, bo ci przeciwnicy nie oddają.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 11:35 
Cytuj  
Ja bawię się około roku i miałem raptem kilka (2) sparringów i w kasku było ok. A jak trenuje z trenerem to on wie jak mnie bić aby ślady nie zostaly (jego żona na przejebane :)). Pierwsze 3 miesiace to jest nauka chodzenia i uderzeń, po 4-5 zacząłem delikatnie bić się z trenerem - tzn on mi oddawał tak naprawdę. Teraz robimy sobie 3-4 rundki 2 min bo ciężko dłużej wytrzymać. Mój trener jest typ uciekający (trenowar Wari-costam i kickboxing) tzn trudno go wogole trafic :) a on sobie mnie klepie na lajcie :). A sparring z innym to całkiem coś innego i narazie nie ciągnie mnie mega to tego bo nie nastawiam się na walki w ringu tylko raczej podejscie psychiczne do sytuacji stresowej wymagających przemocy fizycznej plus wytrzymałość i umiejętności.
Ogólnie z gościem typ dyskotekowy atak cepowy radze sobie bez problemu :]

PS. Z nosem to jest ciekawie, jak masz rękawice to trudno w niego walnąc - naprawdę dobrze chronią przy dobrej postawie no i go rozmasowujesz przed rundą i nawet jak coś wejdzie to jak w plasteline (mam całe szczeście miekki kinol - w zyciu mi krew nie leciala).

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 13:09 
Cytuj  
Jakiś czas temu myślałem aby trochę poboxować. Mam dostęp do worka i rękawic graplingowych. W związku z tym pytanie: czy do domowych warunków ten sprzęt wystarczy?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 17:01 
Cytuj  
Rekawice nie sa jakos specjalnie drogie. A podejrzewam, ze nawet najgorsze bokserskie beda lepsze, niz te graplerskie.
Tylko pytanie ile sam jestes sie w stanie nauczyc. Sa filmiki na yt, ale wiadomo, ze to nie to samo. Z drugiej strony, jezeli nie masz cwiczyc w ogole to wybor jest prosty. Ja sam tak zreszta robie - fun z tego jest niezly, a skill mimo wszystko jakis sie tam wyrabia.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2012, 19:19 
Cytuj  
ja trenuje boks od jakiegoś czasu i tak jak pisze Highlander, bez wcześniejszego przygotowania wytrzymałościowego nie macie co iść, chyba, że chcecie płacić za trening wytrzymałościowy. Sama rozgrzewka na skakance was rozjebie. Najlepiej połączyć boks i siłownie, ja mam niezłe efekty, chociaż sparingów na razie nie robimy.
Co do rękawic, my ściągamy od jakiegoś palestyńczyka porzadne skórzane, recznie robione rękawice, 150zł za pare. Teraz chce jeszcze worek kupić. Jakby ktoś chciał to 35kg minimum, bo inaczej będzie wam latał po całym pokoju.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2013, 11:54 
Cytuj  
Odświeżam temat , po pól roku Capo prawie poczułem że pora "ewoluować" i myślę nad MMA , ewentualnie BJJ czy też Krav maga , czy MMA z tego wszystkiego będzie najlepszym wyborem?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.