mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 08:51 
Cytuj  
Rock of Ages.
3/10. Fajny muzycznie, kilka śmiesznych momentów, po za tym dla pedałów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 12:21 
Cytuj  
Sylwek w nowym filmie:

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1-29228

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 22:51 
Cytuj  
Disney wykupił Lucasfilm i w 2015 premiera VII części SW...
:(

Tak umiera legenda :(
https://thewaltdisneycompany.com/blog/d ... -lucasfilm


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 22:57 
Cytuj  
No i świetnie, przynajmniej się coś z tym uniwersum będzie działo w końcu.

A wypalony do granic możliwości Lucas niech sobie wsadzi te cztery miliardy w dupę i już spierdala.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:00 
Cytuj  
Obawiam się, że to będzie miało tyle z SW wspólnego co Hannah Montana z rockiem :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:02 
Cytuj  
trylogia thrawna pls

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:07 
Cytuj  
Cytuj:
No i świetnie, przynajmniej się coś z tym uniwersum będzie działo w końcu.

Cytuj:
trylogia thrawna pls

ehehehehe


ciekaw tylko jestem jak wielki poziom chujowizny uda im się osiągnąć
może chociaż Williams napisze jakiś fajny soundtrack
Cytuj:
A wypalony do granic możliwości Lucas niech sobie wsadzi te cztery miliardy w dupę i już spierdala.

tu się zgadzam, tylko wtf w ogóle, za mało zarabiał na kubkach z Vaderem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:10 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
trylogia thrawna pls

wątpię by mieli odwagę brać się za to, pewnie zrobią coś co nie narazi ich fanom sw, a sama trylogia thrawna byłaby genialna


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:21 
Cytuj  
Powaznie, to ja juz mam wyjebane na filmowe SW. Niech se nawet robia filmy dla 10 latkow, chuja mnie to obchodzi, bardziej tej marki chyba nie mozna zjebac, natomiast z ciekawoscia bede obserwowal jak Disney odcina kuponiki i jak reaguja na to ludzie, ktorym jeszcze na SW zalezy. Rozwala mnie tez plan nowego filmu SW co 2-3 lata, haha, no ale jakos sobie te 4mld. trzeba zwrocic. Swoja droga, zobaczcie jak bardzo marka SW zeszla na psy w ostatnich latach. Gry gowniane, filmy gowniane, nie wiem jak z komiksami/ksiazkami :) A moze nas Disney zaskoczy i zrobi cos fajnego? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:27 
Cytuj  
Disney Comapny to przecież nie tylko bajeczki itp, to Touchstone Pictures, Hollywood Pictures, Pixar, masa innych wytwórni i teraz LucasFilm, ciekawe czy zgarnęli też tą platformę do seriali sci-fi czy sobie to Lucas zostawił.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:38 
Cytuj  
Naprawde wierzysz, ze wydali 4 miliardy zielonych na tworzenie filmow SW dla starszego odbiorcy? :) Osobiscie spodziewam sie filmow na poziomie Ataku Klonow; moze nie bedzie to takie gowno jak Phantom Menace, ale normalni fani i tak tego nie strawia. Smutne jest tylko to, ze SW zarobiloby zajebista kase nawet jakby zrobili filmy dla starszego pokolenia, ale poniewaz mozna zarobic WIECEJ robiac filmy dla dzieci i nastolatkow to wlasnie takie beda to produkcje. Deal with it.


Ostatnio edytowano 31 paź 2012, 00:01 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2012, 23:46 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
trylogia thrawna pls

Znając życie połóżą laskę na cale expanded universe i zrobią po swojemu :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 00:14 
Cytuj  
embe napisał(a):
, bez przesady, star wars to bajka i niech nią pozostanie w nowej trylogii

Owszem bajka z tym, że wraz z czasem raczej oczekiwałem albo, że następne filmy będą troszeczkę bardziej poważne, albo, że będą takie same pod tym względem jak pierwsza filmowa trylogia + może jakiś spin-off filmowy lub serialowy troszkę bardziej poważny dla fanów, którzy "przygodę" z SW rozpoczeli oglądając pierwszą filmową trylogię.

Zamiast tego poszli w drugą stronę czyli zrobili bardziej bajkowe, z jeszcze większą ilością drewna, głupoty i pompatyzmu. Po prostu kombinacja zmiany podejścia oraz tego, że jestem starszy i trochę mi się 'smak' zmienił powoduje to, że nowe SW jest dla mnie po prostu mega słabe. Niestrawne wręcz.
Tak stara trylogia też z czasem mi się słabsza i zdaję sobię sprawę, że część "łał" brała się z tego, że to jeden z pierwszych filmów s-f które oglądałem i tego, ze byłem gówniarzem. Jednak i tak widząc ją parę lat temu lepiej mi się oglądało niż nową i mniej żenua momentów było.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 00:40 
Cytuj  
Dla mnie obie trylogie łączą się w całość bardzo dobrze, grubo przed premiera lucas wypowiadał się ze chce pokazać inna historie, wypełnić ja innymi watkami, dlatego mamy trochę polityki, troszkę przygód małego anakina, przepych i piękno świata przed kolejnym upadkiem itd, mi tam nowa trylogia wpasowała się bardzo dobrze miedzy książki i oglądanie premier starej trylogii.
epizody 2, 3, 5, 6 to wysoki poziom, epizod 4 jest kultowy, a epizod 1 to taki pilot całej sagi i tyle.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 01:33 
Cytuj  
Nie dramatyzujcie. SW było filmem dla 10, tylko sami oglądając te filmy mieliście po 10 lat. Dalsze części również będą trzymać poziom 10 latków tyle że dzisiejszych. Poziom bajkowości starych i nowych części nie odbiega jakoś znacznie od siebie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 09:17 
Cytuj  
ja tam nie wiem po co tyle placzu, zac efron jako luke i miley cyrus jakoi leia pasuja jak ulal

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 09:36 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Nie dramatyzujcie. SW było filmem dla 10, tylko sami oglądając te filmy mieliście po 10 lat. Dalsze części również będą trzymać poziom 10 latków tyle że dzisiejszych. Poziom bajkowości starych i nowych części nie odbiega jakoś znacznie od siebie.

+1.
Stara trylogia od nowej gowno sie rozni. Wy w tedy poprostu:
1. Mieliscie mniej lat.
2. Za komuny było dużo mniej filmów z wielkiego i wspaniałego zachodu.

W obu filmach mamy walke dobra ze złem.
W obu filmach bohaterowie sa czarno biali. No w tym przypadku to moze nawet biało czarni!
W obu filmach mamy Magi... Erm Moc.
Obie serie sa dość miałkie. Oglądałem niedawno wszystkie 6 epizodów.
Roznica jest to ze epizody IV-VI sa wyciete z kontekstu. Jakby filmy były kręcone po kolei, to nie byłoby w nich tego minimum tajemniczosci (I'm you fatherrrr!!!). A z drugiej strony oglądajac I-III kiedy juz sie widzialo stare i tak sie wie co sie stanie...

Jedynym naprawde wyróżniającym sie elementem tamtych filmów był Harrison Ford. Ale filmy z nim to akurat zawsze sie wyróżniają..

tl:dr
Doszukujecie sie nie wiadomo czego, w filmie który z założenia miał być baśnią ze statkami kosmicznymi.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 09:55 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Nie dramatyzujcie. SW było filmem dla 10, tylko sami oglądając te filmy mieliście po 10 lat. Dalsze części również będą trzymać poziom 10 latków tyle że dzisiejszych. Poziom bajkowości starych i nowych części nie odbiega jakoś znacznie od siebie.

10 lat to ja miałem przy premierze Phantom Menace, no ale Wy dziadki możecie sobie to w ten sposób tłumaczyć jak chcecie
Cytuj:
W obu filmach mamy walke dobra ze złem.

w nowej trylogii mamy jakiś wydumany konflikt polityczny, a w polityce nie ma miejsca na moralność
Cytuj:
W obu filmach bohaterowie sa czarno biali. No w tym przypadku to moze nawet biało czarni!
W obu filmach mamy Magi... Erm Moc.

W jednym filmie głównym bohaterem (chyba?) jest upierdliwy dzieciak, którego ewolucja przez całą trylogię polega na zmianie w jeszcze bardziej upierdliwego nastolatka.
W jednym filmie 90% scen to kilka osób siedzących na przeciwko siebie i gadających ze sobą o nudnych rzeczach z komputerowo wygenerowanym środowiskiem w tle. Pozostałem 10% to oczojebna błyskoteka efektow specjalnych.
W jednym filmie nie ma ani jednej ciekawej postaci.
W jednym filmie ta Moc to mistyczna siła spajająca galaktykę. W drugiej jest to efekt uboczny pasożytów żyjących w naszej krwi dzięki której Yoda może skakać po ścianach jak żaba na prochach.

itd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 10:44 
Cytuj  
Spierdalaj oglądać pedałów w rajtuzach :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2012, 11:54 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Nie dramatyzujcie. SW było filmem dla 10, tylko sami oglądając te filmy mieliście po 10 lat. Dalsze części również będą trzymać poziom 10 latków tyle że dzisiejszych. Poziom bajkowości starych i nowych części nie odbiega jakoś znacznie od siebie.


Serio, jak nie widzisz roznicy miedzy stara, a nowa trylogia to szkoda z toba w ogole dyskutowac na temat SW :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.