mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 18:01 
Cytuj  
Dlatego jak się Selena zamachnie to ci piłka przekroczy prędkość dźwięku przy serwie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 18:05 
Cytuj  
A kto kurwa Radwanskiej broni wpierdalac pelet z pyrami z koryta dla swini?

To chyba raczej full respect dla Williams ze przy takiej masie jest ona w stanie zapierdalac od lini do lini ganiajac za pilka.


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 18:59 
Cytuj  
Ja tam jestem totalnym noobem i randomem jeśli chodzi o tenisa, ale i tak mnie strasznie bawią wpisy "forumowych specjalistów", którzy co chwila piszą o "Selenie" (jakby to była Selena Gomez) albo rozwodzą się nad słabą psychiką Radwańskiej (bo w końcu znają się lepiej niż Tomaszewscy czy Fibak - stwierdzili że ma zajebistą psychę typowego zwycięzcy).


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 19:09 
Cytuj  
ważne że kasa leci, kurnikowa udowodniła już dawno że można robić kasę na tym sporcie bez wielkich sukcesów, dominacja radwańskiej w tym sporcie spowodowała by to co sukcesy małysza w skokach, czyli wycofanie się największych sponsorów i zejście tego sportu na drugi plan w krajach gdzie był czesto nr 1 w seozonie


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 20:27 
Cytuj  
Bułgaria rozbita w pył i po raz pierwszy w historii jesteśmy w finale Ligii Światowej. Jutro o 19:45 zagramy z USA. Mimo iż przez całe rozgrywki szliśmy jak burza (12 zwycięstw na 14 meczy) to jednak nasze szanse oceniam 50:50. No ale jak nie teraz to kiedy ? No a tuż za rogiem olimpiada gdzie mamy banalną grupę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 20:31 
Cytuj  
shp napisał(a):
Ja tam jestem totalnym noobem i randomem jeśli chodzi o tenisa, ale i tak mnie strasznie bawią wpisy "forumowych specjalistów", którzy co chwila piszą o "Selenie" (jakby to była Selena Gomez) albo rozwodzą się nad słabą psychiką Radwańskiej (bo w końcu znają się lepiej niż Tomaszewscy czy Fibak - stwierdzili że ma zajebistą psychę typowego zwycięzcy).


Serena, Selena, jeden chuj :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 20:39 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Bułgaria rozbita w pył i po raz pierwszy w historii jesteśmy w finale Ligii Światowej. Jutro o 19:45 zagramy z USA. Mimo iż przez całe rozgrywki szliśmy jak burza (12 zwycięstw na 14 meczy) to jednak nasze szanse oceniam 50:50. No ale jak nie teraz to kiedy ? No a tuż za rogiem olimpiada gdzie mamy banalną grupę.

dobrze, że skończyliśmy ten mecz w trzech setach, więc podejdziemy do jutrzejszego meczu na takim samym zmęczeniu co amerykańce... może być ciężko, bo oni zawsze przygotowują się ostro na rok olimpijski, a "olewają" pozostałe


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 21:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
ważne że kasa leci, kurnikowa udowodniła już dawno że można robić kasę na tym sporcie bez wielkich sukcesów, dominacja radwańskiej w tym sporcie spowodowała by to co sukcesy małysza w skokach, czyli wycofanie się największych sponsorów i zejście tego sportu na drugi plan w krajach gdzie był czesto nr 1 w seozonie


Wygrała kilkanaście turniejów, była nawet nr 1, także nie do końca bez wielkich sukcesów. ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 22:01 
Cytuj  
shp napisał(a):
Ja tam jestem totalnym noobem i randomem jeśli chodzi o tenisa, ale i tak mnie strasznie bawią wpisy "forumowych specjalistów", którzy co chwila piszą o "Selenie" (jakby to była Selena Gomez) albo rozwodzą się nad słabą psychiką Radwańskiej (bo w końcu znają się lepiej niż Tomaszewscy czy Fibak - stwierdzili że ma zajebistą psychę typowego zwycięzcy).



ale co by nie mówić coś w tym jest - to pierwszy ważny finał Radwańskiej.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 22:12 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
A kto kurwa Radwanskiej broni wpierdalac pelet z pyrami z koryta dla swini?

To chyba raczej full respect dla Williams ze przy takiej masie jest ona w stanie zapierdalac od lini do lini ganiajac za pilka.

Ta masa to w olbrzymiej wielkości mięśnie.

Ma wielki tłusty tyłek i warstewkę tłuszczu na reszcie ciała, ale masę mięśni ma olbrzymią 'pod spodem' i to widać jak się rusza.

Repsect dla niej za bycie dobrą tenisitką, ale to nie jest tak, że jakaś zapuszczona grubaska sprzed telewizora nadzwyczajnym wysiłkiem woli sunie po korcie ważąc tyle, tylko masa mieśni jej to umożliwia.
Tłuszczu na niej % duuużo mniej niż się wydaje po zdjęciu imho.


Radwańska wiadomo mogłaby mocniej przypakować. Choć z drugiej strony nawet jakby to zrobiła to nigdy nie będzie tak duża i silna jak Williams. Niższa, drobniejszy kościec, etc

-------------------------------

Zresztą jakby nie było to fajnie, że Radwańska doszła do finału i członek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2012, 22:46 
Cytuj  
Ona ma 175cm i 70kg, ciekawe. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 10:00 
Cytuj  
Podobno Serena Williams to facet po operacji zmiany plci.... biedna Isia, trafila na potwora !!!!

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 13:22 
Cytuj  
Jakiś działający stream z F1 z Silverstone? Anyone?

dobra już mam, nvm

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 14:58 
Cytuj  
A co F1 tez zaczeli na "zamknietym" polsacie puszczac?


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 22:03 
Cytuj  
Kaczy napisał(a):
A co F1 tez zaczeli na "zamknietym" polsacie puszczac?


Nie mam telewizora. Oglądam tylko sport więc nie potrzebuję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 06:48 
Cytuj  
sie juz nie tlumacz :)

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 09:21 
Cytuj  
Nie zamierzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 16:12 
Cytuj  
Janowicz w finale! Kurwa, zaluje, ze nie ogladne, bo ponoc koles gra niesmowicie...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 16:18 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Janowicz w finale! Kurwa, zaluje, ze nie ogladne, bo ponoc koles gra niesmowicie...

Sa skróty i całe mecze na youtube jego z Murrayem i tym Serbem z wczoraj. Ten dzisiejszy pewnie też niedługo będzie.
Ogólnie tenisem specjalnie się nie interesuje, ale aż obejrzałem i powiem, że ciekawe te jego mecze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2012, 16:28 
Cytuj  
Na zywo to na zywo, powtorki to nie to samo...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.