mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 22:48 
Cytuj  
ta, wzruszajace.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 23:11 
Cytuj  
A mi się podoba dziś, że wtedy coop był coopem, można było bezpośrednio wymierzyć mięśniaka w szczepionkę przy błędzie kolegi. Dziś jest to tak cholernie bezosobowe.
No i komodor64, ataryna 130, 360, amiga - to nie mialo aż takiego znaczenia jak dziś. Gralo się w to, co miał kumpel, z wypiekami na twarzy. Na najlepszych dżojstikach z najlepszymi przyssawkami. Z autofajerem, a co! Urodzeni w '70 mieli fajne życie, nawet w prelu. Ja na kartridżu miałem Asteroids, pamiętam jak z ciotką (ur. początek '50) pykaliśmy w to do 3 rano. To było życie. Zachód. Kolory w tym tak zjebanym świecie.
No i pierwsze interesa - na giełdę zrobiliśmy składankę "de best of al".
I nikt tego od nas nie chciał kupić.
Co w jakiś sposób ukształtowało moje późniejsze wybory życiowe.
Kurt Cobain - w łeb se strzelił w weekend. Gratz, bo takiej stypy to wszyscy cyganie tej planety nie mieli. Ale to nowe czasy były. '90.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 23:48 
Cytuj  
Huragan napisał(a):


http://www.youtube.com/watch?v=MVVjaYbVipw ^^

Jebanie na wizji!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 23:53 
Cytuj  
ladnie napierdolony byl pan wysoki :)

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 13:45 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
A mi się podoba dziś, że wtedy coop był coopem, można było bezpośrednio wymierzyć mięśniaka w szczepionkę przy błędzie kolegi. Dziś jest to tak cholernie bezosobowe.


Z 4-5 lat temu z ziomkiem wygrzebaliśmy jakiegoś gniota na ps2 "Gauntlet - Seven Sorrows." Był coop. Jak przyniosłem konsolę w piątek wieczorem to wyszedłem od niego w niedzielę wieczorem.

Aktualnie coop (np Battlefield) to ziomek robi serwer na vencie bo inaczej szybko nam się nudzi.

Ogólnie lata 80 (co pamiętam przez mgłę) i 90 (to już dobrze) wspominam rewelacyjnie jeżeli chodzi o samych ludzi. Była większa życzliwość, każdy każdemu pomagał. Nawet mi się nie chce liczyć ile razy sąsiadka się mną zaopiekowała jak mama była w pracy, nikt nikogo za to nawet nie myślał rozliczać.

**

Posty: 375
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 21:24 
Cytuj  
Ile ja butów, szalikow i guzików straciłem po drodze na drugie pietro szkoly na Grzybowskiej....:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2013, 22:38 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Huragan napisał(a):


http://www.youtube.com/watch?v=MVVjaYbVipw ^^

Jebanie na wizji!


Ciagi pieszo-jezdne, keke...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.