mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 18:00 
Cytuj  
Witam!

Chcialbys zasiegnac porad od osob grajacych w MMORPGi czy warto siegac po KOTORA?
Bardzo lubie SW, filmy, ksiazki, komiksy itd... Nawet zaczalem ostatnio grac w EQ in Space :eek: ... A na swieta chcialem dzisiaj sobie sprawic wlasnie Rycerzy starej republiki ale w ostatnim momencie sie zawachalem.

Ano wlasnie, dlaczego od osob grajacych w mmogi? Bo nie chce sie wtopic, jak to zrobilem z Morrowindem, ktorego zaraz to po wydaniu sprowadzilem, a okazalo sie, ze jest to cos w stylu mmorpga ale bez online :/. Nudnawe poboczne questy, nabijanie lvli bez celu, dokladnie tak jak w mmorpgach. Zadnej ciekawej fabuly, ktora moglaby przykuc na dluzej. I jedyne co ratuje taki typ rozgrywki w mmogach to wlasnie interakcja online :|.

Oczywiscie, nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na pytanie jak to jest z ta liniowoscia w KOTORZE, bo ludzie grajacy tylko w SP maja te pojecie mocno zaburzone. Jezeli jest to cos w rodzaju BG czy innego P:T to oczywiscie biore, a jezeli to jest taki morrowind in space z innymi zasadami ogolnymi, to jednak 169zl w bloto nie wyrzuce...

Wiec jak to jest?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 18:38 
Cytuj  
A może stary dobry sposób:
Zamiast pytać kolegów, którzy mogą mieć zupełnie inne gusta jak Ty - spraw sobie pirata (4CD) i sam się przekonaj - ja nawet nie instalowałem bo gry SP są w 99,9% po prostu nudneeeeeeeeee :sad:

Wiem, że namawiam do grzechu wielkiego, obiecuję poprawę, przyrzekam spowiedź i pokutę.

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 18:53 
Cytuj  
Asmax-->W Kotorze nacisk jest bardziej położony na fabułę ..Autorom udało się stworzyć wrażenie jakbyś brał udział w jakiejś epickiej historii ,filmie .Nie ma tutaj monotonnego tułania się po wielkim świecie i nabijania lvl (Morrowind)..Faktem gra jest troche liniowa,ale nadrabia za to doskonałym klimatem (na który składa sie swietna grafika ,muzyka ,udżwiękowienie --w Kotorze nie ma bezgłosowych dialogów ).Walki spoko ,oparte na systemie d20 podobnym do D&D .Do wad bym zaliczył fakt że jest trochę krótka i dość łatwa (najlepiej od początku grać na najwyższym poziomie trudności)
Podsumowując popieram zdanie większości serwisów/graczy że gra jest świetna i zachęcam do gry :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Razorback6(3) dnia 2003-12-22 18:57 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 19:21 
Cytuj  
To sie chyba jednak skusze... Jezeli jest liniowa - to super. Od nieliniowosci to mam swiatecznego SWG :eek: a w przerwach trzeba zagrac w cos co chociaz troszke wymaga mozgu, jak co roku...

Ogromny zastoj w cRPGach SP... Beznadziejny Lionheart, kiepski ToEE... Nawet dobrego mmorpga nie zrobia, jezu :<

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 19:33 
Cytuj  
Cytuj:
2003-12-22 18:38, Mark24 napisał:
A może stary dobry sposób:
Zamiast pytać kolegów, którzy mogą mieć zupełnie inne gusta jak Ty - spraw sobie pirata (4CD) i sam się przekonaj - ja nawet nie instalowałem bo gry SP są w 99,9% po prostu nudneeeeeeeeee :sad:


Nie wiem juz od kogo mozna u nas w miescie kupic piraty, bo ostatnim ktorego kupilem byl Diablo 2, przed premiera w Polsce... Po premierze, rowniez sobie sprawilem oryginal i zalowalem ze nie kupilem angielskiej wersji bo bledy w tlumaczeniu poczatkowo bylo ogromne i razace :|

Ale nic, Kotorka jednak sobie kupie :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 20:54 
Cytuj  
kup i napisz jak to wyglada.
Sam jestem ciekaw.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 gru 2003, 22:37 
Cytuj  
Morrowind mnie znudzil po kilku godzinach, kotor jak odpalilem to przerwy robilem tylko na ustawienie downloadu i sen az ukonczylem :smile: Gra jest boska :smile:


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 13:14 
Cytuj  
Z tego co czytałem ludzie trochę się skarżą na wymagania sprzętowe.
Gdzieś widziałem screena od gościa, który ma podobny sprzęt jak ja (czytaj mocno przeciętny) i nie wyglądało to za pięknie - prawie wszystko na minimum.
Wiem, że liczyli na jakiś patch który chociaż trochę zooptymalizuje kod.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 13:42 
Cytuj  
I kupilem O_o... Ale otwore chyba sobie dopiero na wigilie.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 14:22 
Cytuj  
Wlasnie jestem ciekaw jakie tytuly single player RPG'ow moglibyscie polecic.

Nie koniecznie musza byc to nowe gierki...


_________________
The Legendary.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 14:32 
Cytuj  
Ze staroscia nie bede przesadzal, bo najchetniej polecilbym Ci emu amigi + black crypt (ja mam jeszcze oryginal :eek:) - to najlepszy cRPG w jakiego gralem... Az sie boisz podczas gry.

A moj ranking nowszych sp cRPG wyglada tak:

1. Fallouty
2. Planescape: Torment
3. Baldurs Gate I + Dodatek
dlugo nic
12. Baldurs Gate II.

Szczegolnie, ze Falloty, P:T i BG1 mozna kupic w tanich seriach, to bedzie to dosc fajne granie na swieta za >100zl wszystko


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 14:53 
Cytuj  
wymagania sa niewielkie, na moim xp1700+ 256 ram i gf2mx400 dzialalo bardzo plynnie, nie gralem coprawda z najwiekszymi detalami, ale wylaczylemt rawe textury na high i rozdzielczosc 800x600 grafika jak dla mnie byla ok, no ale sa pewnie bardziej wybredni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 19:07 
Cytuj  
no wymagania nie sa duze ale na Xbox wyglada
IMO ladniej niz na pc ...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2003, 19:33 
Cytuj  
Mialem na te swieta sobie X-Boxa sprawic... Ale jakos wyszlo, ze musialem kupic nowa komorke (-360zl) bo stara sie zepsula, potem kupilem SWG, jakies spodnie i niestety juz sobie kupic nie moglem :|
_________________
Jestem niewychowanym, wulgarnym, gnuśnym, dwulicowym oraz obłudnym chłopcem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-12-23 19:34 ]</font>

*

Posty: 89
Dołączył(a): 26.03.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2003, 00:05 
Cytuj  
nie wiem czy byl ten temat poruszany ale coz...
wiec tych ktorzy sie jeszcze nie spotkali z owym tematem informuje ze podobno firma black isle studios ktora stworzyla fallouty, balursy, icewind dale, planescape i arcanum sie rozpierniczyla...
podobno... gdyz nie wiadomo jak to do konca jest... koles z zarzadu czy tam z czegos mowi ze firma istnieje i ma sie dobrze a to ze odeszli programisci nie wplynie na dzialanie firmy...
huh
ciekawe tylko kto teraz bedzie pisal nastepne hiciory...


_________________
lepsze jedno piwko w garsci niz dwa w lodowce =]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2003, 00:25 
Cytuj  
Miejmy nadzieje ze razorwax...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2003, 00:27 
Cytuj  
Krotko mowiac - interplay ich zrobil w chuja i IMO bardzo dobrze...

Co oni takiego ciekawego wydali po Planescape: Torment? Pare dodatkow i kontynuacji, kiepskich IMO... Jedyne co szlo w dobrym kierunku to byl Fallout 3, ktorego jednak Black Isle ma zamiar odkupic od interplaya... Ja bym na miejscu Interplayu zlecil ten projekt Troice, moze byc cos jeszcze ciekawszego wyszlo? O_o

_________________
Jestem niewychowanym, wulgarnym, gnuśnym, dwulicowym oraz obłudnym chłopcem.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2003-12-24 00:28 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2003, 00:50 
Cytuj  
Jeszcze cytacik ze strony cd-projektu w ktory to za bardzo nie wierze...

"Dziś mamy dla Was kolejną informację "z placu boju". Otóż serwis PC.IGN dowiedział się od departamentu ds. inwestycji w firmie Interplay, iż Black Isle Studios wciąż istnieje, a status Fallouta 3 jest w dalszym ciągu rozpatrywany. Rozmówca zapytany o znaczenie słów "jest w dalszym ciągu rozpatrywany" stwierdził: Fallout lives... Po czym dodał, iż nie oznacza to, że kolejna "falloutowa" gra na PC pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy, jednakże zarząd zrobi wszystko co w jego mocy, aby, przy posiadanych środkach finansowych, najlepiej wykorzystać własność intelektualną i wsparcie fanów, które posiada."

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2003, 01:08 
Cytuj  
Jesli jestesmy na liniowkach czyli non-mmo to tez personalnie polecam tytuly: Call of Duty i Prince of Persia. Zkonczylem je ostatnio i bylem bardzo zadowolony personalnie :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2003, 01:37 
Cytuj  
CoD juz skonczylem... W 3 czy 4 dni, ladna, ale krotka...

PoP:SoT, mialem kupic, ale jak mowilem w tym roku swieta z SW :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.