mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 14:41 
Cytuj  
@Cypis,

No właśnie, ja się nie znam, dlatego pytam Ciebie. Wiedzą bądź niewiedzę zdobyłem z internetów, stąd takie idiotyzmy. A co do trudnych słów, to ja się pytam - to są trudne słowa? "Teza", "klasyczne","izolowane"? Meh, zreszą nie ważne!

I problem w tym, że kurwau, przy tak niskim BF i ćwiczeniach na brzuch od X czasu, mam po prostu zarysowane mięśnie brzucha, a nie mocno widoczne, to mnie dziwi. Coś robię źle, dlatego ten temat. |Edit| Dodam, że mięśnie mam raczej mocne (chyba) i tak V-seat w "zwisie" na drążku, bądź normalnie - 20 sekund raczej bez problemów, do tego kilkusekundowa flaga (o ile to jakikolwiek wyznacznik).

Kolejny raz wszystko się sprowadza do siłowni. Trzeba się będzie w końcu wybrać, by mieć dobre rezultaty.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 15:52 
Cytuj  
przecież mięśnie brzucha to też mięśnie i jak ich nie ćwiczyłeś to myślisz że wystarczy mieć niski BF i już masz tarkę ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 16:07 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
No właśnie, ja się nie znam, dlatego pytam Ciebie. Wiedzą bądź niewiedzę zdobyłem z internetów, stąd takie idiotyzmy. A co do trudnych słów, to ja się pytam - to są trudne słowa? "Teza", "klasyczne","izolowane"? Meh, zreszą nie ważne!

Po prostu piszesz jak gimbus, ktory na sile chce brzmiec dystyngowanie. Jak tak rozmawiasz irl to Ci wspolczuje szczerze.

I chyba nie zalapales, chociaz ludzie maja z Ciebie polew od kilkunastu postow: magiczna waga Cie oklamala, nie masz 5% bf


_________________
cypis#2942
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 16:40 
Cytuj  
No nie wiem co mam napisać, zatem uciekam z dyskusji. Zawiodłem się troszkę na maszynie, bo jakby nie patrzeć paragon był długi i sprawiał wrażenie trafnego, choć przyznam szczerze, że tez mi się wydawało, że to jakoś za mało.

Reasumując temat, może się ludziom przyda:

siłownia -> tam trzeba się udać by dowiedzieć się i doświadczyć wszystkiego, eot.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 19:58 
Cytuj  
tez mam pytanie do cypisa: ile bf ma superman? :]


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 20:01 
Cytuj  
Zero, bo się "kłuje". :D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 20:04 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
siłownia -> tam trzeba się udać by dowiedzieć się i doświadczyć wszystkiego, eot.


:roll:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2013, 21:04 
Cytuj  
Brzmi trochę jak wróżba z chińskiego ciastka z przepowiednią.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 07:04 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Zero, bo się "kłuje". :D

Ale... ale...
Cytuj:
I typically don’t recommend supplements because all you need t build a badass body like Henry Cavill in Superman is a solid workout program and good nutrition
http://www.fitmole.net/henry-cavill-workout-routine-and-diet-for-superman/


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 11:37 
Cytuj  
Tomu mówi że Highlander irl ma małego bica


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 12:38 
Cytuj  
Bo mam, w porywach 39 cm. Ale jak szedlem na silke to byl oswiecim.

ale i tak milion razy wiekszy niz tomudzinowy ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 13:44 
Cytuj  
U mnie na siłce chodzi taki przekomiczny koleżka który robi tylko bica , ma ok 45 w łapie i ciągle mu mało :)
reszta ciała nienaturalnie wygląda przy takim łapsku


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 15:22 
Cytuj  
45 to bym nie chciał, pewnie juz trudno włosy umyc. :) osobiście nie mam ochoty iść w kierunku kulturystyki. Zawsze byłem mały a chciałem wygladac normalnie.

U mnie na silce to chyba niektórzy chodzą tylko w poniedziałki i robią klate.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2013, 17:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
45 to bym nie chciał, pewnie juz trudno włosy umyc. :)


To już wiesz dlaczego większość koksów jest łysa. ;>


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 10:43 
Cytuj  
Z cyklu prawdziwe historie.

Z racji tego, że ja kiedyś to oświecim byłem (niecałe 50kg z powodu trudnej choroby) to jak już się uporałem z tym tematem za gówniarza to zacząłem w pewnym momencie chodzić na siłkę i wpierdalałem ryż/kurczaka/warzywa etc i waga w końcu mi się zrównała do 70 kg. Jednak przy moim wzroście 185cm to nie jest dużo wcale - w sumie to nawet za mało. Jestem raczej ektomorfikiem więc kości mam drobne(nadgarstek, przedramie, nogi).

Od tamtego czasu sporo wody upłynęło i trochę bęc urósł(obecnie 82 kg). Praca jest jaka jest (siedząca) + czas przed kompem. Zacząłem biegać jakiś czas temu + rower i teraz chcę do tego siłke dorzucić co by trochę lepiej wyglądać i nabrać mięsnia (ale bez przesady).
1. Miałem kiedyś uraz pleców (odcinek lędźwiowy). Wszędzie gdzye czytam to na początku nie każą koncentrować się na poszczególnych mięsniach tylko robić martyw ciąg, wiosłowanie sztangą i przysiady. W tej sytuacji (uraz kręgosłupa) to nie jest chyba zalecane (kilka lat temu lekarz mi tego zabronił więc chyba lepiej nie ryzykować). Pytanie, na tą chwilę lekki rozgrzewkowy trening poszczególnych mięsni 3x w tygodniu to grzech i bez martwego ciągu mięsnię nie rosną ;)?

2. Praca jak praca - nie mam za wiele czasu na przygotowywanie posiłkow. Sniadanie i obiad to jeszcze daje radę zrobić ale posiłek przed i potreningowy widzę dość słabo - po prostu nie mam czasu i nie jestem fanem gotowania. Pewne rzeczy (np sery białe) totalnie mnie nie smakują(do tego stopnia że odruch wymiotny powodują - dont know why....). Czy w tej sytuacji walenie przed i po treningu białka jest dozwolone czy suplementację olać na okres pierwszych kilku miesięcy. Śmieci przestałem jeść (co był w uj wyzwaniem dla mnie) ale po prostu nie mam czasu za bardzo na robienie tych 2 dodatkowych posiłków (+ fakt, że płatki owsiane na mleku mega walorów smakowych nie mają, natomiast białko o smaku cappucino jest ok:F).

3. Rozumiem, że kreatyny i jakieś fat burnery też olać na początku(jak dla amatora)

4. Co zrobić żeby łydy urosły :F? Miałem kiedyś uraz stopy i bieganie musiałem odstawić na długi czas. Zacząłem znowu biegać ale widzę, że minie duuuużo czasu zanim będę mógł pobiegać więcej niż 5km. Czy jakieś przysiady z hantlami czy prędzej jakieś maszynki (nie znam się, widziałem tylko coś takiego co laski/ziomki jakby stopami w dół naciskały na przemian nogami, uj wie jak się to profesjonalnie nazywa).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 11:07 
Cytuj  
cypis, poleca sie przy diecie wysokobialkowej (2,2g / kgmc) zrobic jakies profilaktyczne badania nerek? niby przy zdrowych nerkach nie powinno sie nic dziac, ale kiedys mialem bole, olalem, bo samo przeszlo, niestety ostatnio znowu sie cos odzywa i tak sie zastanawiam od czego.

w najblizszym czasie tak czy siak odleje sie do kubeczka i zaniose do laboratorium, ale moze cos jeszcze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 11:19 
Cytuj  
Deadrel- O nerkach to się mowi, ze jak za dużo kratyny wpierdalasz to kamien i te sprawy. Od bialeczka to raczej nic nie będzie, poza tym ledwo zaczales... Ja miałem lepsze i gorsze, nic mi nie jest w tym względzie. O białku to się mowi o zakwaszeniu organizmu, ale to raczej przy tych zjebanych dietach typu Ducana, bez cwiczen.

Zabol- patrząc na te rozne dolegliwości poradz się kogos na miejscu, na silce, na fitness itp. Na start nei sa potrzebne żadne odzywy. Bez jakiejkolwiek diety, w sumie nie dzialaja ;p

od biegania to chyba nie zbudujesz łydów, tak w sumie przy bieganiu to więcej miesni = większy balast :P


_________________
.


Ostatnio edytowano 17 cze 2013, 11:24 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 11:24 
Cytuj  
To, ze tobie nic nie jest to zaden wyznacznik. Niektorzy pala cale zycie i zdrowi, a inni nie pala i umieraja na raka pluc.

Wiem, ze przy chorobach nerek pierwsza rzecz to dieta niskobialkowa, wiec na logike biorac - jedzac spore ilosci bialka bardziej obciazamy nerki - jesli sa zdrowe, pewnie sie dostosuja, ale jesli cos jest nie tak, a wysokobialkowa dowalimy do pieca i zaczna sie sygnaly, to chyba lepiej zapytac, pojsc do lekarza, co tez czynie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 11:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Deadrel- O nerkach to się mowi, ze jak za dużo kratyny wpierdalasz to kamien i te sprawy. Od bialeczka to raczej nic nie będzie, poza tym ledwo zaczales... Ja miałem lepsze i gorsze, nic mi nie jest w tym względzie. O białku to się mowi o zakwaszeniu organizmu, ale to raczej przy tych zjebanych dietach typu Ducana, bez cwiczen.

Zabol- patrząc na te rozne dolegliwości poradz się kogos na miejscu, na silce, na fitness itp. Na start nei sa potrzebne żadne odzywy. Bez jakiejkolwiek diety, w sumie nie dzialaja ;p

od biegania to chyba nie zbudujesz łydów, tak w sumie przy bieganiu to więcej miesni = większy balast :P


Dlaczego odżywy nie działają? Wiadomo, że jak ktoś fastfooda poprawia odżywką i potem wieczórem browarek/dwa to nie zadziała ale chyba tacy raczek białka nie biorą ;)? Chodzi mi głównie o źródło białka przed i po treningiem. W normalne dni to potrafię zadbać o dietę.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 cze 2013, 11:31 
Cytuj  
zią, to jest zwykle bialko. jak nie masz diety zbilansowanej, to po co ci ten proch?

ukladasz diete, pod to normalne zarcie, a szejunia robisz jak ci cos wypadnie i nie mozesz WPIERDOLIC (pozdrawiam mendola) twarogu, albo stejka.

edit; pytanie do pro - jakie sa wasze doswiadczenia z potreningowym szejkiem bialkowym? bo sa badania na tak i na nie. niby jedzac cokolwiek od razu po treningu insulina idzie w gore i hamuje nam hormon wzrostu. opozycja mowi, ze trzeba jak najszybciej przyjac szybkoprzyswajalne bialko (najlepiej hydro, ale drogie), zeby zaczac odbudowe uszkodzonych wlokien miesniowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.