mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 16:48 
Cytuj  
Ksiazki nie czytalem, ale na filmwebie ludzie pisza, ze serial poza tytulowa kopula nie ma za wiele wspolnego z pierwowzorem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 16:52 
Cytuj  
Czyli to dobra wiadomosc ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 17:03 
Cytuj  
czy ja wiem. pilot jakos mnie nie przekonal.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 14:26 
Cytuj  
Skonczylem ogladac Fringe... ogolnie to serial ma slabe strony (Olivia np..) i chwile upadku ale ogolnie zzylem sie z bohaterami i jako calosc Fringe sie broni (zwlaszcza pozniejsze sezony z Observerami i calym tym zagmatwaniem czasowym).
Czasem trzebe wylaczyc mozg ale Walter to rekompensuje. :)

Ogolnie smutek ze koniec bo to akurat taki lekki serial, ktory moglbym ogladac bez konca bo logike fabuly i ja i tworcy juz dawno zostawili za soba. :) Podobnie mam zreszta z Supernatural - tu mnie cieszy ze dalej to ciagna.. bo oglada sie poprostu ciagle dobrze.

http://www.youtube.com/watch?v=LjtnJ8rcPVE - moj ulubiony moment :)

Polecam, choc ofc poziom HBO to nie jest mimo to Jasika Nicole (Astro :)) jest cute a Johna Noble'a obsypalbym nagrodami. :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 15:18 
Cytuj  
a zakonczyli jakos ladnie te wszystkie watki? czy ucieli i nic sie nie wyjasnilo?

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2013, 19:41 
Cytuj  
Dexter już w poniedziałek http://www.youtube.com/watch?v=zyeevUPzRMs

Boardwalk Empire sezon 4 http://www.youtube.com/watch?v=r9F4LjWidmk http://www.youtube.com/watch?v=OFvEBh-kcsg

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 11:08 
Cytuj  
Jak tam wrażenia po Dexterze ? :D

Spoiler:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 06:29 
Cytuj  
Dexter.
Sam odcinek taki sobie. Podobalo mi sie rozwiazanie sprawy z pogrzebem, smutkiem, bla, bla. Na szczescie nie odjebali takiej szopki jak w SOA po smierci... po smierci jednego z bohaterow.
Koncowka dobra.
Spoiler:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 07:57 
Cytuj  
A ja ostatnio oglądam Downton Abbey.

Serial jest o problemach życia codziennego mieszkańców Downton Abbey, arystokratycznej rodziny angielskiej i ich służby. Wątek zaczyna się przed I wojną światową i toczy się na przestrzeni kilkunastu lat, można zaobserwować w jaki sposób wielkie rody starają się zaadoptować do nowej rzeczywistości itp. itd.

Ogólnie jeden z ciekawszych seriali który oglądałem.

Krótki opis:

Wikipedia napisał(a):
Życie w angielskim zamku Downton Abbey toczy się ustalonym od pokoleń porządkiem. Sielską atmosferę w posiadłości lorda Granthama (Hugh Bonneville) i jego żony Cory (Elizabeth McGovern) zakłóca wiadomość o śmierci ich niedoszłego zięcia oraz spadkobiercy Patricka. Mają oni bowiem trzy córki, ale żadnego syna. Jednak w wyniku regulacji prawnych dziedzicem może zostać jedynie męski potomek lub mąż najstarszej córki. Szok po tragedii Titanica potęguje fakt, że teraz jedynym dziedzicem może zostać nikomu nieznany kuzyn Matthew (Dan Stevens). Kuzyn jest z zawodu prawnikiem i należy do klasy średniej, co początkowo jest nie do przyjęcia z perspektywy arystokracji. Optymalne rozwiązanie – Matthew żeni się z najstarszą córką lady Mary (Michelle Dockery). Lady Mary ma jednak trudny charakter i sprawy nie układają się zbyt prosto, zwłaszcza, że w jej sypialni umiera nagle turecki dyplomata, Kemal Pamuk (Theo James). Sprawy nie udaje się utajnić, bo młodsza siostra, Lady Edith (Laura Carmichael), donosi o tym ambasadorowi tureckiemu w Londynie i plotka sprawia, że lady Mary przestaje być dobrą partią. Równolegle do życia rodziny lorda przedstawione jest życie służby. Jest to panorama "całego zamku", a nie tylko jego właścicieli. Ukazane są również przemiany zachodzące w ówczesnym społeczeństwie angielskim. Najmłodsza z córek lorda, Lady Sybil (Jessica Brown Findlay), ma sympatie socjalistyczne i wspiera własną pokojówkę, Gwen Dawson (Rose Leslie), w uzyskaniu pracy sekretarki.
Film realizowany jest przy współpracy z konsultantem historycznym, dbającym o wierność detalom i ówczesnym obyczajom. Pierwsza seria kończy się poinformowaniem gości zgromadzonych na garden party, że wybuchła wojna (1914 rok).


Filmweb ocena społeczności 8,3/10
Metacritic 92/100, user score 8,7/10

Te liczby mówią same za siebie a w ramach ciekawostki dodam, że cała akcja dzieje się w dworku który faktycznie istnieje:

Obrazek

Po emisji serialu, w zamku Highclare (oryginalna nazwa) jest prawie niemożliwością dostać się w celu zwiedzania :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 08:34 
Cytuj  
Kojarzy mi się z nową wersją "Dynastii". W sensie podglądania sławnych i bogatych. Może się mylę. Oglądam trzeci sezon Borgiów i żałuję, że nie będzie więcej. Szkoda tylko, że "tańca kasztanów" nie przedstawili w stylu "Spartakusa". hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 08:41 
Cytuj  
Dexter
Spoiler:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 09:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kojarzy mi się z nową wersją "Dynastii". W sensie podglądania sławnych i bogatych. Może się mylę. Oglądam trzeci sezon Borgiów i żałuję, że nie będzie więcej. Szkoda tylko, że "tańca kasztanów" nie przedstawili w stylu "Spartakusa". hehe


Pooglądaj sobie ze dwa/trzy odcinki, wciągnie Cię :) A tutaj nie do końca chodzi o sławnych i bogatych ale o cały przekrój od Lorda do dziewczyny rozpalającej kominki :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 09:54 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kojarzy mi się z nową wersją "Dynastii". W sensie podglądania sławnych i bogatych. Może się mylę. Oglądam trzeci sezon Borgiów i żałuję, że nie będzie więcej. Szkoda tylko, że "tańca kasztanów" nie przedstawili w stylu "Spartakusa". hehe

Tak jak mówi esvuade, to całkiem dobry serial jest, w zeszłym roku chyba zgarnął większość emmy jakie były. No i brytyjski więc nie będzie trwał 12 sezonów


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 10:18 
Cytuj  
Pisalem juz o Downton, ale dobrze ze SvD rozpisal sie szerzej. Bardzo fajny serial, wciagnalem 3 sezony blyskawicznie. Jak ktos bedzie ogladal to pamietac zeby rowniez sciagnac tzw. Christmas Special bo bez nich mozna byc lekko zagubionym w kolejnym sezonie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 10:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Pisalem juz o Downton, ale dobrze ze SvD rozpisal sie szerzej. Bardzo fajny serial, wciagnalem 3 sezony blyskawicznie. Jak ktos bedzie ogladal to pamietac zeby rowniez sciagnac tzw. Christmas Special bo bez nich mozna byc lekko zagubionym w kolejnym sezonie...


Właśnie :(

Po obejrzeniu trzech sezonów dopiero teraz ogarnąłem, że jest coś takiego jak christmas special... Dodatkowo po trzecim sezonie poczytałem na temat zakończenia... a tutaj takie kwiatki jak:

Spoiler:


Trochę się zdziwiłem, tym bardziej, ze nic takiego nie wydarzyło się w 8 epizodzie...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 12:42 
Cytuj  
Spoiler:

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 14:36 
Cytuj  
Dexter
Spoiler:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 14:47 
Cytuj  
Dexter
Spoiler:


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 17:00 
Cytuj  
Jak ktoś w sezonie ogórkowym się nudzi a lubił desperate housewives bądź jest koneserem latynosek, to polecam devious maids ;)


_________________
Duh, winning

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 23:22 
Cytuj  
shp napisał(a):
Jak ktoś w sezonie ogórkowym się nudzi a lubił desperate housewives bądź jest koneserem latynosek, to polecam devious maids ;)

Ściągam, dzięki. Widzę, że nawet ten sam twórca co od "DH". :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 369, 370, 371, 372, 373, 374, 375 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.