mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 13:13 
Cytuj  
Zbierz troche kasy i jedz w Himalaje. Zobaczysz co to prawdziwy trekking. Nie ma fajniejszego urlopu, nawet Tajki sie umywaja.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 13:16 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Zbierz troche kasy i jedz w Himalaje. Zobaczysz co to prawdziwy trekking. Nie ma fajniejszego urlopu, nawet Tajki sie umywaja.


Himalaje to może na dłuższy urlop i jak już będe miał trochę doświadczenia. Ja myślę o takich dłuższych weekendach typu przedłużone o piątek i poniedziałek. Czyli trzy dni i powrót :) Parę takich wyjazdów w roku i człowiekowi humor się maksymalnie poprawia...

A po zagazowaniu samochodu opłaty już tak nie uderzają w kieszeń :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 15:43 
Cytuj  
Dzieki mrynar. tczewiak hint "obiecalem zonie".


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 16:51 
Cytuj  
Na sardynii jest wiecej do "poogladania" niz na sycylii?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 16:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Na sardynii jest wiecej do "poogladania" niz na sycylii?


Mniej, ale Piszpan napisal wyraznie ze jedzie z dzieciakiem i chce w wodzie posiedziec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 17:02 
Cytuj  
AA... myslalem, ze wlasnie nie chce sie byczyc ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 17:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Mi wstyd przyznać, większość wakacji spędzałem nad morzem, naszym lub czarnym :)

W tym roku zainwestowałem trochę w ubranka trekkingowe, jakieś porządne buty, skarpetki, kurtka itp. i pojechałem w nasze góry. No masakra.

W sumie obleźliśmy całą Dolinę Kościeliska + okolice, masa zdjęć, masa niesamowitych wrażeń:

- Smocza Jama
- Jaskinia Raptawicka (!)
- Jaskinia Mylna (!)
- Smerczyński Staw - jeden z najpiękniejszych widoków który widziałem do tej pory :)

Stwierdzam, że morze be a góry to je to. Pora zebrać się na jakąś podróż po schroniskach :)

Czy ma ktoś z Was jakieś dolinki/szlaki do polecenia od których warto zacząć swoją przygodę + żeby były jakieś trudniejsze trasy (niekoniecznie długie) typu wspięcie się do jaskini, droga wzdłuż łańcuchów itp.

Dostaliśmy też zaproszenie w okolice Muszyny, ale to jest dla mnie już całkowita magia, zna ktoś to miejsce?


Ja od lat łażę po turystycznie górach. Z polskich Tatr wejście na Świnice przez Zawrat ma kawałki z łańcuchami, piękna widokowo trasa i niezbyt trudna, nawet jak ktoś nie jest obyty z górami. Potem chyba tylko orla perć. Ja nie byłem na orlej, kiedyś muszę nadrobić. Sporo czasu spędziłem w słowackich Tatrach. Polecam, bo mniej ludzi, więcej tras i ogólnie przyjemniej. Mogę polecić kilka ciekawych szlaków jakbyś tam się wybierał.

W tym roku spadam już w Alpy, Słowenia - Alpy Julijskie. Jeśli ktoś był to chętie przyjmę rady. Mam nadzieję, że obejdzie się bez sprzętu na ferraty. Nie planuję kupować. Autem, więc wymoczę pewnie nogi w Adriatyku i wpadniemy do Chorwacji na 2-3 dni. Jest coś must see w tym rejonie?


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 18:22 
Cytuj  
Mrynar moglbys rozwinac jeszcze o co ci chodzi z ta afryka w sensie klimatu czy bardziej warunkow?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 18:26 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mrynar moglbys rozwinac jeszcze o co ci chodzi z ta afryka w sensie klimatu czy bardziej warunkow?


Warunkow - poludnie to wieksza bieda, brud itp, ma to oczywiscie swoj klimat, ale jak jedziesz kulturanie wypoczac to sardynia lepsza, dla Wlochow to takie troche elitarne miejsce. Znajomi z Mediolanu mieli tam dom letni i byl to dla nich powod do dumy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 21:35 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
W tym roku zainwestowałem trochę w ubranka trekkingowe, jakieś porządne buty, skarpetki, kurtka itp. i pojechałem w nasze góry. No masakra.

:)
Bo to tak jest. Znajomi raz wyciągają i potem się łapie bakcyla.
Do Smreczyńskiego stawu polecam się też wybrać zimą w ładną pogodę.

Na trasie na Rohacze w Tatrach Zachodnich jest sporo łańcuchów + Świnica, którą wspominał Blend. Potem będzie Ci mało i i tak polecisz na Orlą Perć, (która imo pod względem trudności jest trochę przereklamowana, no ale statystyki są nieubłagane - przeciętnie ginie tam jedna osoba rocznie).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:16 
Cytuj  
Cytuj:
Czy ma ktoś z Was jakieś dolinki/szlaki do polecenia od których warto zacząć swoją przygodę + żeby były jakieś trudniejsze trasy (niekoniecznie długie) typu wspięcie się do jaskini, droga wzdłuż łańcuchów itp.


Bystra i Błyszcz bardzo fajnie się idzie.Z tym,że tam to trzeba wyjść jakoś o 5 z domu :p
No i zawsze można na mnicha się wspiąć

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:56 
Cytuj  
Ja Kope Kondracka fajnie wspominam, trudnosc zadna, ale ladne widoki. W sam raz na jednodniowe wyjscie z Zakopca.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:01 
Cytuj  
Z fajnych tras w polskich Tatrach polecam z Kuźnic przez Czerwone Wierchy do doliny Kościeliskiej. Trudności nie ma, ale widokowo bardzo ładna. Tłumy na odcinku na Giewont, ale potem praktycznie pustki jak byliśmy.

W ogóle u nas ciężko o trudne trasy turystycznie. Na Słowacji najtrudniejsze to Rohatka i Czerwona Ławka, ale każdy sobie spokojnie da radę, jak nie ma problemów z ekspozycją. Wyzwania to chyba dopiero Alpy i ferraty, albo chodzenie poza szlakami (uprawnienia). Kondycyjnie natomiast często nasze góry dają w kość. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:02 
Cytuj  
Cholera, aż nosi... człowiek siedzi w tym biurowcu a tam takie szlaki czekają.

Dzięki, poczytam na temat tego co podaliście :)

A co do okolicy Muszyny, znacie coś?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 10:25 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Zastanów się nad Cyprem. W tym roku mało popularny kierunek co przekłada się na ceny. No i dzięki temu mniejsze zagęszczenie, nie będziesz musiał z rosyjskimi cyganami się tłoczyć w basenie.


cypr ponoc zajebiscie drogi, tzn. nie chodzi o cene wycieczki na cypr tylko ceny tam na miejscu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 10:30 
Cytuj  
a ktos nad polskim morzem zna fajny osrodek na tygodniowy pobyt z 2 dzieci, z pelnym wyzywieniem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 10:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
cypr ponoc zajebiscie drogi, tzn. nie chodzi o cene wycieczki na cypr tylko ceny tam na miejscu?

W tym roku mega zniżki, bo chętnych brak ;)
Gdyby nie to, że urlopu nie dostanę to sam bym się wybrał.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 11:12 
Cytuj  
Mendol: Baltic Plaza w Kołobrzegu. Byłem w zeszłym roku i było git. Hotel dla rodzin z dziećmi, pokoje z dobrym standardem, 500 m od plazy na obrzezach miasta. Korzystalem z oferty na gruponie albo gruperze. Jesli sa na gruponie/gruperze polecam zakup poza portalem i negocjowanie ceny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 11:14 
Cytuj  
Ja kolobrzegu nie polecam, w sumie tam nic nie ma poza starymi niemrami ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2013, 11:15 
Cytuj  
dzieki blasz. troche daleko od lodzi ale w sumie mozna sie wyprawic.
jakby ktos w okolicach stegny cos znal to dajcie cynk.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.