mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 mar 2004, 10:58 
Cytuj  
tia. Byłem przez parę godzin u rodziców mojego znajomego. To nie ci sami schorowani emeryci co w polsce. Oni tam żyją sobie w bardzo ładnym, typowo Fińskim, domku nad jeziorem z perfekcyjnie zadbanym ogrodem (jak to emeryci), sauną itp. a nie należeli do ludzi zamożnych ot taka klasa średnia. Nawet głupi sklep z grami (tylko) wygląda zupełnie inaczej niż w polsce, na ścianach plakaty z gier, gadzety, konkursy itp.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2004, 22:18 
Cytuj  
No coz, bo tam mozemy mowic o klasie sredniej, ktora w Polsce niestety nie istnieje nawet.
Aha co do domku... mialem taki nad jeziorkiem... zabezpieczony jak bunkier to i tak sie bezdomni wlamali i sobie mieszkali... no ok niech sobie siedza zima, ale:
- palili w kominku panelami ze scian
- stolem
- obudowa od kanapy

Jak zostalo all wyniesione zeby nie kradli to ukradli... schody (omg!) krecone na pieterko wyzej :<


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2004, 23:04 
Cytuj  
A Kopernik, Chopin, Wałęsa, Jan Paweł II, Linus to finowie którzy są na ustach całego świata.
Też nie lubię tych brudasów polaczków.

{dla yntelygencji - dopisałem z opcją ironia on}

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2004, 23:42 
Cytuj  
Mareczek jak nie rozumiesz sensu dyskusji to STFU.

Na zachodzie wlasnie jestesmy postrzegani jako banda zlodziei. I taka jest wlasnie metalnosc wiekoszosci polakow, wystarczy poczytac dzial darmowe mmorpg.

Peonz0r jak nie ukradna to zniszcza i to mnie wlasnie zalamuje. Niech sobie mieszkaja ale po ch@# niszczyc? Zajebac schody no qrva.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 00:43 
Cytuj  
Aenima, prosze nie urzywaj pojecia "wszyscy polacy" bo ani ty ani ja ani nikt poza prezedentem niema prawa mowic za cala nacje. W kazdym narodzie sa "zgnile jablka" ok? To samo mozna powiedziec ze WSZYSCY arabowie to terorysci i wszyscy CZARNI to zlodzieje i mordercy. To ze w Polsce jest bieda zmusza coraz wiecej ludzi do zlodziejstwa , nie znaczy to jednak ze WSZYSCY polacy to zlodzieje.


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 01:06 
Cytuj  
To ze w Polsce jest bieda zmusza coraz wiecej ludzi do zlodziejstwa , nie znaczy to jednak ze WSZYSCY polacy to zlodzieje.

To nie przymus tylko taka mentalnosc:< Watpie, zeby sie to zmienilo kiedykolwiek...

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 01:47 
Cytuj  
Cytuj:
I taka jest wlasnie metalnosc WIEKSZOSCI polakow


Wiekszosci to nie wszystkich :wink:

Mimo ze mam dopiero 20 lat do juz zdazylem sie wysluchac w Londynie jakie zdanie maja o Polakach :/ Nie sadze aby to sobie wymyslili...


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 02:41 
Cytuj  
Mentalnosc... z zycia wziete:
Tak sie zlozylo, ze moj staruszek na pre dni wyladowal w Dani. Poszedl tam ze swoim szefem do pubu. No i ten sie nawalil lekko i zaczal opowiadac barmance, ze moj ojciec jest xz Polski, ze dobrze mu sie z nim pracuje itd. Gdy to uslyszala barmanka wykrzyknela:
" Oh my god! From Poland???? I left my bicycle near the entrance and its unsecured!!!"

n/c


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 06:52 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-25 23:42, Aenima napisał:
Mareczek jak nie rozumiesz sensu dyskusji to STFU.

Na zachodzie wlasnie jestesmy postrzegani jako banda zlodziei. I taka jest wlasnie metalnosc wiekoszosci polakow, wystarczy poczytac dzial darmowe mmorpg.


Aż przeczytałem paszkwil tego niewykształconego pajaca fina (może po porstu gnój nie lubi historii) jeszcze raz i nie ma tam słowa o złodziejstwie polaków.
Za to dużo o historii, powiązaniach politycznych kraju, wasalstwie dla rosji, braku znaczenia na arenie politycznej, czy braku sławnych polaków.

Ani jednego słowa o złodziejstwie. To juz sami wymyśliliście. Więc oba moje posty - ten z cytatem fina i ten ze sławnymi polakami i jednym finem są faktycznie nie na temat. Dyskusja jak na onecie.
Jeden pisze o podatkach - następny się dopisuje że politycy kradną, trzeci że go pobili i coś ukradli, czwarty zaczyna od morderców, a gdy piąty dopisze coś o kolejnej luce w prawie podatkowym to pisze nie na temat.

I dowcip na zkończenie tej durnej dyskusji która w tym miejscu w ogóle nie ma prawa istnieć :/
1. Słyszałem, że Moskwie na placu Czerwonym rozdają mercedesy?!?!?
2. Tak.... tylko, że nie w Moskwie a w Brześciu.... nie mercedesy a rowery.... i nie rozdają tylko kradną.

Tak to widzi polak - złodziejstwo u ruskich jeszcze większe. Teraz proszę zerknąć do linku fina i przeczytać:
"So, no one should bother traveling to Poland. If you really have to go into an old communist country, rather choose Russia - it is much richer and actually offers interesting sights to tourists. "


Aenima napisz do faceta, żeby napisał coś o złodziejach w Polsce - bo faktycznie gość jakiś nieoświecony i zapomniał :/

Sens dyskusji: gość pisze bzdury o Polsce. A wy dopisujecie, że w środku lasu w Finlandi zaskoczył was niezabezpieczony domek do którego przez tydzień nikt nie przyjechał - mistrzostwo offtopicu! buahhaa

Chuj mnie obchodzi co jest w środku lasu tego ubogiego historycznie, słabego politycznie, małego, nic nie znaczącego na świecie kraju.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-26 07:50 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 08:22 
Cytuj  
IMO troche przesadzacie z tym postrzeganiem. Tak jestesmi postrzegani w Szwablandii oraz najczesciej w Danii (kiedys byl nawet o tym artykul duzy, we Wprost albo Przekroju).

Forum o MMO to podam przyklady z takich gier. W ile gier nie gralem to oprocz 2-3 idiotow z Shadowbane (ktorych tam bylo od groma) prawie wszystkie 'przypadkowe' osoby ktore dowiaduja sie, ze jestem z PL reaguja w typowo amerykanski sposob, slowem "cool". Nie tak dawno, gadalem w UO z jednym Amerykaninem, w koncu rozmowa zeszla na temat Iraku i o Polakach teraz mowi sie podobno na prawde dobrze.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 10:02 
Cytuj  
Też nigdy w grach online nie spotkałem się z jakąś krytyką polaków - raczej ludziska z Europy i USA reagują bardzo pozytywnie.

Ja z kolei nie lubię francuzów :wink: no i od pewnego czasu nie przepadam za finami - ale ukurat mało ich w sieci (chyba mało kto ma net)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 11:04 
Cytuj  
Luki napisalem wiekoszosc.
Mareczek geniuszu a kto twierdzi ze to napisal ten fin? Moze wrocisz doczytania forum onetu pls.
Chuj mnie obchodzi co jest w środku lasu tego ubogiego historycznie, słabego politycznie, małego, nic nie znaczącego na świecie kraju.
Heh dopiero teraz to przeczytalem. Naprawde EOT z mojej strony.Szkoda z toba dyskutowac.
Myslalem ze ty tylko udajesz zalosnego ale pomylilem sie.

Asmax postrzeganie w mmorpgach polakow to zupelnie inna rzecz. Wiekszosc pewnie nie miala stycznosci z polakami a reszta pewnie nie wiem gdzie polska lezy. (Z tym tez sie spotkalem).
_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2004-03-26 11:08 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 11:38 
Cytuj  
NIe moja wina Aenimo, ze właśnie za taką średniej wielkości dziurę uważam ten jego kraj finlandię.
Nie znam ani wybitnych finów, ani kina fińskiego, ani fińskich pisarzy, ani naukowców, nobla też dawno (o ile w ogóle) żaden fin nie dostał, sporty jedyne zimowe (ostatnio dupsko im łoił polak).
Założę się, że więcej amerykanów wie gdzie leży Polska, niż taki kraj jak Finlandia.
O nas przynajmniej jest głośno na świecie, no i mamy kilka nazwisk który każdy kto skończył szkołę podstawową powinien umieć wymienić.

Więc powtarzam: "chuj mnie to obchodzi że w tym ich kraiku o zerowym znaczeniu w Europie i na świecie, można zbudować sobie chatę w środku lasu i zostawić ją przez tydzień otwartą". To wcale nie świadczy, że ich kraj jest lepszy lub bardziej ceniony na świecie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 11:41 
Cytuj  
Cytuj:
Mareczek geniuszu a kto twierdzi ze to napisal ten fin?


Nikt - kto w takim razie walnął offtopica i nie trzyma się tematu? Ja?
Przeczytaj pierwszego posta i dyskutuj na temat - jak nie potrafisz to konrador gdzieś zarzucił linka do forum filipinka.
Idź płacz jacy to polacy są nieliczącym się narodem na świecie, bo kradną sobie rowery spod knajp z piwem :/

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 11:45 
Cytuj  
Cytuj:
Ja z kolei nie lubię francuzów :wink: no i od pewnego czasu nie przepadam za finami - ale ukurat mało ich w sieci (chyba mało kto ma net)


Francuzikow tez nie lubie.

Malo kto ma net w finlandii - afair to najbardziej rozwiniety kraj pod wzgledem telekomunikacji/internetu, no i wlasnie z FI pochodza najlepsi hackerzy - nie ma zadnego przepisu karajacego przestepstwa internetowe.
Co do tego, ze niektorzy nie widza gdzie jest Polska - owszem, ze 3 lata temu pewien Amerykaniec spytal sie mnie czy to socjalistyczne:< panstwo w Azji, ale po naszej pomocy w Iraku sadze, ze duza wiekszosc mieszkancow USA nas 'kojarzy'.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 12:07 
Cytuj  
Idź płacz jacy to polacy są nieliczącym się narodem na świecie, bo kradną sobie rowery spod knajp z piwem :/

Widzales zebym gdzies cos takiego napisal?
brak mi slow aby opisac twoja glupote martinez... rozmowa z toba to jak z uposledzonym dzieciakiem. Zreszta i tak wiekszosc na tym forum juz poznal twoje iq rowne lvl twojego chara w ffxi,wiec idz lepiej grac.

_________________
Some say the end is near.
Some say we'll see armageddon soon.
I certainly hope we will.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aenima dnia 2004-03-26 12:13 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 12:14 
Cytuj  
Zapomniałem o jednym - "nie dyskutuj z idiotą bo zrówna cię do swego poziomu i pobije doświadczeniem" :/

owned

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mark24 dnia 2004-03-26 12:21 ]</font>

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 12:30 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-26 11:38, Mark24 napisał:
NIe moja wina Aenimo, ze właśnie za taką średniej wielkości dziurę uważam ten jego kraj finlandię.
Nie znam ani wybitnych finów, ani kina fińskiego, ani fińskich pisarzy, ani naukowców, nobla też dawno (o ile w ogóle) żaden fin nie dostał, sporty jedyne zimowe (ostatnio dupsko im łoił polak).
Założę się, że więcej amerykanów wie gdzie leży Polska, niż taki kraj jak Finlandia.
O nas przynajmniej jest głośno na świecie, no i mamy kilka nazwisk który każdy kto skończył szkołę podstawową powinien umieć wymienić.

Więc powtarzam: "chuj mnie to obchodzi że w tym ich kraiku o zerowym znaczeniu w Europie i na świecie, można zbudować sobie chatę w środku lasu i zostawić ją przez tydzień otwartą". To wcale nie świadczy, że ich kraj jest lepszy lub bardziej ceniony na świecie.


Twoja wina, to ze nie masz pojecia o Finalndii i ze nie znasz slawnych finow jest tylko i wylacznie Twoja zasluga.
A Twoje slowa swiadcza o Twojej ignorancji i glupocie.

Finowie maja kilku noblistow z dziedziny chemii i biofizyki.
Muminkow pewnie tez w zyciu nie widziales ani nie czytales a tak sie skalda ze napisal je Tove Jansson.

O slawnych kierowacach F1 tez pewnie nie slyszales, tak sie sklada ze jednymi z najlpeszych byli wlasnie finowie (Mika Hakkinen to byl fin)

Wiecej amerykanow wie gdzie jest Finlandia, ale nie byles tam wiec nie widziales tych wielkich statkow pasazerskich z calymi tabunami amerykanow...

Mam dalej wymienac?

Twoja glupota i ignorancja nie zna granic.
Przez takich ludzi jak Ty polacy na zachodzie sa postrzegani wlasnie jako narod idiotow i prymitywow...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zematis dnia 2004-03-26 12:37 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 12:40 
Cytuj  
No to jeszcze raz:
1. Kopernik
2. Curie-Skłodowska
3. Jan Paweł II
4. Wałęsa
5. Chopin

Znajdź amerykanina, który nie słyszał o którymkolwiek z tych nazwisk.
Potem zapytaj amerykanina o tego jonsona czy kogoś tam (twórcę muminków).

I zobaczysz co ci powiedzą.


Po drugie - wcale nie twierdziłem, że Finlandia to kraj słaby, biedny, bez historii, bez sławnych ludzi, bez naukowców itd. Ale jak facet (fin) pisze, że Polska jest takim krajem to równie dobrze mogę powiedzieć, że Finlandia jest jeszcze gorszym krajem - bo imo o Polsce jest głośniej na świeci i więcej było nazwisk które zapisały się w historii niż o Finlandii.

Jeżeli przeczytałeś Zemanits ten artykuł to widzisz jakie bzdury pisze ten pajac i jak wywyższa swój mały kraj nad inny mały kraj POlskę. Ja twierdzę, że polska mimo tego, że kradną i jest biedna jest bardziej znacząca na świecie i zapisała się kilkanaście razy więcej w historii nauki, sztuki niż jakaś tam finlandia.

Więc, jeżeli facet pisze, że polska to ostatnia dziura, polacy to głąby (oprócz Lem-a) to ja z całą surowością i pewnością powiem, że Finlandia to jeszcze większa dziura a finowie to jeszcze większe głąby.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 mar 2004, 12:45 
Cytuj  
Czytalem ten arytkul, to jest dowcip...
Co zreszta stoi tam napisane.

Po drugie - wcale nie twierdziłem, że Finlandia to kraj słaby, biedny, bez historii, bez sławnych ludzi, bez naukowców itd. Ale jak facet (fin) pisze, że Polska jest takim krajem to równie dobrze mogę powiedzieć, że Finlandia jest jeszcze gorszym krajem - bo imo o Polsce jest głośniej na świeci i więcej było nazwisk które zapisały się w historii niż o Finlandii.


Nie twierdziles? A to niby co mialo znaczyc?

NIe moja wina Aenimo, ze właśnie za taką średniej wielkości dziurę uważam ten jego kraj finlandię.
Nie znam ani wybitnych finów, ani kina fińskiego, ani fińskich pisarzy, ani naukowców, nobla też dawno (o ile w ogóle) żaden fin nie dostał, sporty jedyne zimowe (ostatnio dupsko im łoił polak).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.