mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 135  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 09:14 
Cytuj  
Klasa dokładnie ta sama co kiedyś - ale po tylu latach oczekuje się po prostu więcej ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2014, 16:44 
Cytuj  
Nowy bookrage
http://bookrage.org/
:)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 23 lut 2014, 16:51 
Cytuj  
Słabiutki ten nowy wiedźmin niestety.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 11:46 
Cytuj  
Czytał ktoś " Czarny pryzmat" b.Weeks'a ?
Dość długo leżała na półce w końcu sie zabrałem ale początek słabo sie zapowiada takie from 0 to hero

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2014, 17:33 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Czytał ktoś " Czarny pryzmat" b.Weeks'a ?
Dość długo leżała na półce w końcu sie zabrałem ale początek słabo sie zapowiada takie from 0 to hero


lekkie, latwe, przyjemne i nawet czasami zaskakuje :)
tym bardziej, ze pozniej ciezko w sumie okreslic kto jest tym hero.
poczatek mnie jakos nie zachwycil, ale pozniej juz bylo lepiej.
teraz czytam 2 tom i jest ok.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 19:50 
Cytuj  
Poszukuje dobrej książki o historii Bizancjum/Ottomanów.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 19.08.2012
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 21:13 
Cytuj  
Kiedyś już polecałem książki Rogera Crowleya:"1453. Upadek Konstantynopola" oraz "Morskie imperia". Świetna lektura :)

http://lubimyczytac.pl/autor/15140/roger-crowley

Niedawno ukazała się książka Petera Heathera "Odrodzenie Rzymu", której część poświęcona jest Justynianowi Wielkiemu:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/179068/odrodzenie-rzymu


Georgij Ostrogorski "Dzieje Bizancjum". To już typowo naukowa książka i w sumie to średnio przyjemnie się ją czyta:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/58873/dzieje-bizancjum

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2014, 21:25 
Cytuj  
Zna ktos jakas ciekawa ksiazke okultystyczna ? Najlepiej w formie opisowo-encyklopedycznej. Interesuja mnie wylacznie zestawienia informacji na temat okultyzmu (rytuały, demony, magia i inne rzeczy).

Nie interesuja mnie ksiazki pokroju, wywroz sobie z tarota swoja wielka milosc, czy inne gowna.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2014, 00:01 
Cytuj  
Aleister Crowley trochę tego napisał.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2014, 01:27 
Cytuj  
@Dendrol
dziękuje tobie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 01:56 
Cytuj  
World War Z mnóstwo ok, wciąga jak cholera. Ostatni rozdział momentami nieco traci z powodu zbyt optymistycznego zakończenia.

wcześniej widziałem film - lol

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 13:46 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
World War Z mnóstwo ok, wciąga jak cholera. Ostatni rozdział momentami nieco traci z powodu zbyt optymistycznego zakończenia.

wcześniej widziałem film - lol


WWZ jest mega zajebiste. Spojrzenie autora naprawde daje posmak życia w świecie opanowanym przez zombie. Film ma się tu nijak, ale musieli mieć jakaś konwencję.

Niestety Zombie Survival Brooksa nie jest już takie fajne. Przeczytałem rozpędem, ale w sumie to wymyślony, bardzo ogólny "poradnik" jak zachowac się w przypadku plagi zobie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 21:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Gleader napisał(a):
Czytał ktoś " Czarny pryzmat" b.Weeks'a ?
Dość długo leżała na półce w końcu sie zabrałem ale początek słabo sie zapowiada takie from 0 to hero


lekkie, latwe, przyjemne i nawet czasami zaskakuje :)
tym bardziej, ze pozniej ciezko w sumie okreslic kto jest tym hero.
poczatek mnie jakos nie zachwycil, ale pozniej juz bylo lepiej.
teraz czytam 2 tom i jest ok.


oba tomy czyta sie przyjemnie , 3 tom juz wyszedł na zachodzie- to co najbardziej mi sie podobało to ta zupełna nowość z tym "krzeszeniem kolorów" jako magią
i jak Mendol pisze potrafi zaskoczyć :)

tego autora polecam trylogię Anioł Nocy ( Droga cienia ,Na krawedzi cienia, Poza cieniem )- na początku myślałem , że to raczej taka dla młodzieży, pierwszy tom rozkręca sie jakoś koło 1/3 , ale 2 tom i 3 dla mnie bardzo dobre

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 22:19 
Cytuj  
@lordyp
Jak tak Ci sie to spodobalo to sprawdz sobie Siewce Wojny Brandona Sandersona - tez ciekawe polaczenie magii z kolorami.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 00:03 
Cytuj  
siewca jest nudny imho. przeczytałem 2 tomy, zacząłem trzeci ale nie przebrnąłem. trąci trochę malazańską, ale w znacznie gorszym wydaniu (jest trochę jak w Mieczu Prawdy Goodkinda, epizodyczne tomy połączone ze sobą co daje w sumie coś na bazie serialu typu CSI czy Supernatural, ja tego nienawidzę, więc może dlatego tak to odbieram)

anioł nocy zajebisty, zdecydowanie warte polecenia. dużo i ciekawie się dzieje, a do tego potrafi być zaskakująca miejscami.


_________________
steam: Deathel

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 09:26 
Cytuj  
Siewca to jeden tom..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2014, 09:41 
Cytuj  
Nowa edycja Bookrage, kręci się wokół twórczości Stefana Grabińskiego, przedwojennego mistrza horroru.

http://bookrage.org/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 13:50 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Nowa edycja Bookrage, kręci się wokół twórczości Stefana Grabińskiego, przedwojennego mistrza horroru.

http://bookrage.org/

Szkoda, że sprzedawane są książki, których prawa autorskie niedawno wygasły. M.in. książki Grabinskiego nalezą do domeny publicznej i każdy może sobie robić co się tam podoba. Zakładam więc, że serwis życzy sobie " co łaska" za zdigitalizowanie książki. Dla mnie ok, dałem 1 zł :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2014, 15:18 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Szkoda, że sprzedawane są książki, których prawa autorskie niedawno wygasły. M.in. książki Grabinskiego nalezą do domeny publicznej i każdy może sobie robić co się tam podoba. Zakładam więc, że serwis życzy sobie " co łaska" za zdigitalizowanie książki. Dla mnie ok, dałem 1 zł :)

Dokonując zakupu każdy klient ma wybór, na co przeznacza pieniądze. Jeśli tego nie zrobi pieniądze dzielone są po równo pomiędzy Bookrage (koszty przygotowania i digitalizacji książek, prowadzenie serwisu) a Fundację Nowoczesna Polska.

Fundacja Nowoczesna Polska walczy o konstytucyjną "wolność korzystania z dóbr kultury" (art. 73 Konstytucji RP). Nowoczesna Polska rozwija bibliotekę internetową Wolne Lektury udostępniającą za darmo ponad 2000 książek i audiobooków, uruchomiła systemowe kursy i zasoby dydaktyczne Edukacji Medialnej oraz prowadzi kampanię społeczną na rzecz praw obywatelskich w prawie autorskim Prawo Kultury.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2014, 12:25 
Cytuj  
Korzystam z bookrage. Chwalebna inicjatywa.
Co prawda horror to nie mój typ, ale i tak kupiłem pakiet za 20 zł. Trzeba wspierać dobre pomysły, zwłaszcza kiedy za wsparcie wartości czteropaku piwa lub 1,5 paczki papierosów dostajemy 8 zdigitalizowanych książek z opcją na więcej kiedy wydawcy i sprzedawcy sami nie wiedzą co robią windując ceny książek do poziomu dobra luksusowego.
No, ale to też metoda, bo jak ludzie "czytaci" i "pisaci" to dobrze, "umiją" sobie reklamę przeczytać i podpisać się pod kartą do głosowania, ale jak by tak się jeszcze naumieli nie daj "bucek" myśleć ....


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2690 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 135  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.