mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 18:46 
Cytuj  
moze zalezy od... stanu?


_________________
.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2014, 18:54 
Cytuj  
Silicon Valley to też Kalifornia, tyle że północna.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 maja 2014, 14:59 
Cytuj  
znajomy był na rozmowie o prace jako Logistyk i taką relacje mi napisał:
"wpuścili mnie do takiej budki ciemnej gdzie nic nie było widać na 5 minut i po 5 minutach zapaliły się 2 takie konsole na jednej musiałem kliknąć przyciskiem szybko i coś tam przeczytać, z drugiej przeczytać jakiś tekst a potem zajrzeć w jakaś dziurę i powiedzieć jaki kształt tam wyskoczył i kliknać przycisk jak najszybciej"
:D :D powinien ktoś założył bloga z memami z HRu


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 29 maja 2014, 18:41 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
znajomy był na rozmowie o prace jako Logistyk i taką relacje mi napisał:
"wpuścili mnie do takiej budki ciemnej gdzie nic nie było widać na 5 minut i po 5 minutach zapaliły się 2 takie konsole na jednej musiałem kliknąć przyciskiem szybko i coś tam przeczytać, z drugiej przeczytać jakiś tekst a potem zajrzeć w jakaś dziurę i powiedzieć jaki kształt tam wyskoczył i kliknać przycisk jak najszybciej"
:D :D powinien ktoś założył bloga z memami z HRu

Pewnie to "urządzenie" powstało w ramach programu innowacyjna gospodarka :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2014, 19:49 
Cytuj  
Ja bym rzucił: chyba Was pojebało.
I wyszedł.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2014, 19:50 
Cytuj  
ten ksztalt to na pewno byl kutarang ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2014, 19:51 
Cytuj  
Albo zastaliby mnie ze spodniami na dole jakby włączyli światło.
Win w ch.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2014, 20:59 
Cytuj  
gloryhole :P


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2014, 07:50 
Cytuj  
Gloryhole w pracy podczas lunchu no no

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2014, 18:14 
Cytuj  
http://www.inteligentny-start.org/
http://forsal.pl/artykuly/800821,progra ... anica.html
Program Inteligentny Start dofinansuje zatrudnianie Polaków za granicą

jeszcze sami pomagaja wyjechac ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2014, 18:30 
Cytuj  
bo dla ludzi zaczynających pracę w kraju jest inny program:
http://www.glupi-start.org ;)

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2014, 18:36 
Cytuj  
Wezmy na przyklad takie Niemcy - po przyjezdzie tam i zgloszeniu sie do urzedu masz zapewnione tymczasowe mieszkanie, rozmaite kursy (jezykowe i rozwojowe), przedstawiane sa Ci oferty pracy, z ktorych mozesz wybierac (a kazda gwarantuje Ci duzo wyzszy poziom zycia niz najnizsza placa w Polsce), dodatkowo masz przez pol roku 500 euro zasilku dla bezrobotnych. Bardziej inteligentnego startu chyba nie trzeba.

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2014, 20:54 
Cytuj  
Heh, ostatnio do mnie do roboty na frezarke przyszedl.....mgr biologii! Ludzie po obu stronach musza byc mocno zdesperowani, aby pracowac/przyjmowac takich "specjalistow" za 1700 brutto :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2014, 12:18 
Cytuj  
http://www.indeed.com/jobanalytics/jobt ... grammer&l=

http://www.indeed.com/jobtrends?q=electrician&l=

proste, zmierzch programistow i powrot rasy panów!


_________________
.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:19 
Cytuj  
Miał ktoś do czynienia z rekrutacją w google.pl? Odezwał się do mnie wczoraj telefonicznie z zastrzeżonego jakiś delikwent od rekrutacji oczekując, że rzucę pracę i wszystkie obowiązki i na drugi dzień do niego przyjadę (pare stów km) nie wiedząc nic o stanowisku, bez zaplanowania wyjazdu ewentualnie noclegu itp. Najlepiej żebym rzucił wszystko i leciał na łeb i szyję, bo dzwoni wujek G. :)
Zastanawia mnie też skąd ziom w ogóle mógł do mnie mieć kontak t - nie aplikuję od paru lat a dane telefoniczne miał bardzo aktualne. W ogóle koleś dziwny jakiś - pytam skąd ma moje CV i jasno się nie wypowiedział: "mamy w bazie"... ale skąd? :) Jak odpowiedziałem kolesiowi, że jestem mocno zaskoczony i nie rozważałem tak nagłej zmiany koleś niemal od razu zakończył rozmowę. Ogólnie jakbym rozmawiał z delikwentem z firmy krzak i s-ka, a nie poważną korporacją - dziwne to. Oczywiście kiedy już miałem czas na dłuższą rozmowę to kontakt z kolesiem niemożliwy, bo dzwoniąc na sekretariat we Wrocku nie można się z kimkolwiek połączyć, bo sekretarka nawet nie ma listy pracowników (lekki żart?). :) Tak w ogóle to się jeszcze zastanawiam czy ja jako Kowalski mam jakieś prawo wglądu w swoje dane i czy mogę w ogóle od nich oczekiwać informacji skąd mnie wyniuchali, bowiem nie podoba mi się, aby jakaś agencyjka przekazywała moje dane bez mojej wiedzy, choć czytałem w ich polityce rekrutacji, że nie korzystają z takich usług.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:23 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Miał ktoś do czynienia z rekrutacją w google.pl? Odezwał się do mnie wczoraj telefonicznie z zastrzeżonego jakiś delikwent od rekrutacji oczekując, że rzucę pracę i wszystkie obowiązki i na drugi dzień do niego przyjadę (pare stów km) nie wiedząc nic o stanowisku, bez zaplanowania wyjazdu ewentualnie noclegu itp. Najlepiej żebym rzucił wszystko i leciał na łeb i szyję, bo dzwoni wujek G. :)
Zastanawia mnie też skąd ziom w ogóle mógł do mnie mieć kontak t - nie aplikuję od paru lat a dane telefoniczne miał bardzo aktualne. W ogóle koleś dziwny jakiś - pytam skąd ma moje CV i jasno się nie wypowiedział: "mamy w bazie"... ale skąd? :) Jak odpowiedziałem kolesiowi, że jestem mocno zaskoczony i nie rozważałem tak nagłej zmiany koleś niemal od razu zakończył rozmowę. Ogólnie jakbym rozmawiał z delikwentem z firmy krzak i s-ka, a nie poważną korporacją - dziwne to. Oczywiście kiedy już miałem czas na dłuższą rozmowę to kontakt z kolesiem niemożliwy, bo dzwoniąc na sekretariat we Wrocku nie można się z kimkolwiek połączyć, bo sekretarka nawet nie ma listy pracowników (lekki żart?). :) Tak w ogóle to się jeszcze zastanawiam czy ja jako Kowalski mam jakieś prawo wglądu w swoje dane i czy mogę w ogóle od nich oczekiwać informacji skąd mnie wyniuchali, bowiem nie podoba mi się, aby jakaś agencyjka przekazywała moje dane bez mojej wiedzy, choć czytałem w ich polityce rekrutacji, że nie korzystają z takich usług.

to był jakiś pośrednik, który chciał zgarnąć prowizje. Takich telefonów na pęczki jest.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:29 
Cytuj  
Cytuj:
to był jakiś pośrednik, który chciał zgarnąć prowizje. Takich telefonów na pęczki jest.

Hm i dlatego zapraszał do Wrocka do siedziby google? Trochę dziwne, bo przedstawił się z imienia i nazwiska dodając "google.pl Wrocław".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:32 
Cytuj  
Może być jakaś rekrutacja open i naganiał ile się da. Najprościej zadzwonić i zapytać się czy taki gość pracuje dla nich.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 17:38 
Cytuj  
Cytuj:
Najprościej zadzwonić i zapytać się czy taki gość pracuje dla nich


Właśnie to uczyniłem - Pani sekretarka nie posiada listy pracowników :) Tak się zastanawiam: albo uniknąłem przejechania jak jeleń kilkuset km albo przeleciała mi koło nosa fajna okazja i... hehe sam nie wiem do końca wtf :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 21:44 
Cytuj  
jak jestes programista to w procesie rekrutacji umawiasz sie kiedy chcesz z nimi gadac na pare tygodni w przod , so raczej rozmawiales z jakims naganiaczem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.