mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 16:24 
Cytuj  
dominion strasznie jakiś taki ciotowaty i drugiego odcinaka już nie oglądałem, flash pierwszy odcinek w stylu usa teendrama ale dam im szanse i oglądnę drugi :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 16:38 
Cytuj  
the 100 też się na jakąś teen dramę zapowiadało a czekam na drugi sezon ;)

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 19:21 
Cytuj  
Fabuła w serialu tyrant jest tak głupia, że zęby bolą. Koleś po 20 latach pod wpływem żony wraca do dyktatorskiej rodziny. Żona lekarka głupia i naiwna jak but. Nie mówiąc, że niby koleś po tym co przeżył w dzieciństwie zdecydował się pod wpływem tekstu "to już 20 lat" od żony wrócić do tego koszmaru. Wytrzymałem może 10 minut.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 19:47 
Cytuj  
flash jest bardzo si, fajne efekty, arrow w tle. czego chciec wiecej.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 29 cze 2014, 19:58 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
flash jest bardzo si, fajne efekty, arrow w tle. czego chciec wiecej.


pegi 18? hihi


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 cze 2014, 06:34 
Cytuj  
Last Ship.
Po pierwszym odcinku, ten serial moze miec dwa problemy:
- amerykanski patriotyzm
- ten serial "nie plynie", polaczenie poszczegolnych scen jest dla mnie jakies skokowe; nie wiem czy to wynika z tempa akcji (a to jest wysokie), czy ze sposobu montazu, czy moze wreszcie z tego, ze pierwszym odcinku musieli wsadziec zawiazanie intrygi, przedstawienie swiata, pierwsze relacje miedzy bohaterami
mimo tych dwoch minusow czekam na wiecej, bo wciagnelo.

Penny Dreadful za to siada mocno.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2014, 07:37 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Penny Dreadful za to siada mocno.

Mnie te kilka odcinków zmęczyło. Pierwsze odcinki były ok, ale później już niekoniecznie. A scena gejowska 2 odcinki temu mnie dobiła :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2014, 07:47 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Last Ship.
Po pierwszym odcinku, ten serial moze miec dwa problemy:
- amerykanski patriotyzm
- ten serial "nie plynie", polaczenie poszczegolnych scen jest dla mnie jakies skokowe; nie wiem czy to wynika z tempa akcji (a to jest wysokie), czy ze sposobu montazu, czy moze wreszcie z tego, ze pierwszym odcinku musieli wsadziec zawiazanie intrygi, przedstawienie swiata, pierwsze relacje miedzy bohaterami
mimo tych dwoch minusow czekam na wiecej, bo wciagnelo.



Glupkowaty patriotyzm wkurwia jak zawsze. Moze tam producenci dostaja jakies wsparcie od panstwa za wrzucanie takich scen?

Ja ocenie serial po piewszych 3-4 odcinkach. Piloty to wiele serialow mialo fajne, ale dalej bywalo roznie. Na teraz wyglada calkiem obiecujaco.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 cze 2014, 07:49 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):


Pierwszy odcinek niby ok, ale jakos dalej nie chce mi sie ogladac. Nie wciagnal mnie, ale moze jeszcze do niego wroce jak nie bede mial nic lepszego do ogladania.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 08:48 
Cytuj  
Salem, obejrzałem kilka odcinków i nie polecam.Imo amatorka trochę.
Fabuła średnia , efekty beznadziejne. Postacie płaskie

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 09:01 
Cytuj  
last ship obejrzałem 1 odcinek i póki co gówno straszne - dużo, ale to dużo gorsze od helix


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 09:14 
Cytuj  
A dla mnie wręcz odwrotnie, szczególnie drugi odcinek:)
Helix mnie osłabiał monotonią lokacji...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 09:24 
Cytuj  
nie no bez przesady, Last Ship gorsze od Helix? No way:)
Natomiast drugi odcinek jakis taki nijaki jednak, gorszy niz pierwszy. Mam wrazenie, ze ten serial jakos tak po lebkach jest krecony. Tu wrzucimy jakies zagrozenie, raz, dwa, zagrozenie zlikwidowane, jedziemy dalej. Plus rzeczy typu:
Spoiler:


ogolnie srednio sie na postapo zapowiada, po prostu taki lekki serial akcji. Tej calej epidemii to chyba rownie dobrze mogloby nie byc. Po prostu film o przygodach zalogi statku.

No i kurwa ten patriotyzm. SZCZELANIE DO ZLYCH TALIBUFF!!!!


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.


Ostatnio edytowano 1 lip 2014, 09:32 przez candidoser, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 09:25 
Cytuj  
"Reckless" - http://www.imdb.com/title/tt2734804/?ref_=fn_al_tt_1

nuda....dupczenie i nic ciekawego poza tym :) Dla tępych yankee....

"The last ship" - zajebisty :)


_________________



***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 09:49 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
last ship obejrzałem 1 odcinek i póki co gówno straszne - dużo, ale to dużo gorsze od helix


haha co za głupi troll


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 09:55 
Cytuj  
Lol The Last Ship gorszy od Helix... :wtf:

Btw. Ruszyl nowy sezon Falling Skies. Nowy scenarzysta..... poki co mieszane uczucia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 10:09 
Cytuj  
Ta, jakiś taki dziwny ten Falling Skies, nie pasuje mi :( Ghetto hero, wtf.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 10:57 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Natomiast drugi odcinek jakis taki nijaki jednak, gorszy niz pierwszy.


Gorszy, ale serial na szczescie nie poszedl w strone jakis romansow na statku i dennych dialogow.

Mimo wszystko jedna z lepszych premier tego roku, jak beda wymyslac fajne kolacje i bedzie troche postapo filingu to bedzie spoko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 11:11 
Cytuj  
No Helix to było dumb sf z overpowered motherfuckers, ale jako tako się dało oglądać. Przymykając oko na debilizm naukowców hehe.
A tutaj patosik goni patosik, dumb sciencists tak jak i w helix, nuda, statek, nuda, statek, nic się nie dzieje.
Póki co niesprawiedliwie jest oceniać, bo Helix miał już cały sezon, a LS dopiero jeden odcinek widziałem. Ten jeden odcinek był po prostu słabiutki i usypiający. Helix też oglądałem jako tło do innych zadań, bo nie był to serial, przy którym człowiek miałby się skupiać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2014, 11:18 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
candidoser napisał(a):
Natomiast drugi odcinek jakis taki nijaki jednak, gorszy niz pierwszy.


Gorszy, ale serial na szczescie nie poszedl w strone jakis romansow na statku i dennych dialogow.

Mimo wszystko jedna z lepszych premier tego roku, jak beda wymyslac fajne kolacje i bedzie troche postapo filingu to bedzie spoko.
Trzymam kciuki bo to ostatni serial który oglądam :( W sumie spoko, niech nie robią za dużo takich akcji jak w tym magazynie bo sceny batalistyczne wychodzą im jak w 07 zgłoś się.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.