mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2014, 16:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jedziesz na Majorkę itp. gówna i dziwisz się, że nie jest lokalnie. Brawo. Niemieckie dicho? Huragan już tam jedzie pewnie.


No to akurat dalem ciala bo sie nie zorientowalem co do Majorki, nie pomyslalem, ze tak moze byc, ale to juz dawno bylo.

na Fuerteventurze to juz mnie sie podobalo.

Mrynar - a cos godnego polecenia? bo przyznam, ze nie przyszloby mi to na mysl.


1. Litwa i Łotwa

2. Gruzja

3. Kijow, Krym (choc w najblizszych miesiacach to moze sredni pomysl)

4. Kazachstan

5. podroz koleja transyberyska (w tym obowiazkowo przystanek w Moskwie, Kazaniu i Irkucku)

6. Mongolia

Na poludniu ciekawa jest Rumunia, Czarnogora i Bulgaria (poza kurortami)

W wiekszosci miejsc bylem osobiscie, w pozostalych byli bliscy znajomi i rodzina. Wszedzie jest ciekawie i nie plastikowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2014, 16:52 
Cytuj  
Zle zrozumialem, myslalem, ze chodzi Ci na wchodzie ale W Polsce.

Bylem w Wilnie, super miasto.
Z podrozy na wschod interesuje mnie podroz kolejna transsyberyjską i jakoś tak chcialem zobaczyc Białoruś ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2014, 07:10 
Cytuj  
Moje ulubione linie lotnicze - Vietnam Airlines:

Obrazek

Strasznie mnie ciagnie, zeby pojechac do Wietnamu na conajmniej miesiac. Strasznie ciekawe panstwo: troche klimatow poludniowoazjatyckich, troche chinskich i troche europejskich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2014, 14:49 
Cytuj  
mrynar napisalbys jaki jest koszt zeby pojechac gdzies w ciekawsze miejsca niz bulgaria / grecja / egipt

na przyszly rok chcialbym sie szarpnac na cos odjechanego


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2014, 15:54 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mrynar napisalbys jaki jest koszt zeby pojechac gdzies w ciekawsze miejsca niz bulgaria / grecja / egipt

na przyszly rok chcialbym sie szarpnac na cos odjechanego


Glowny koszt to bilet lotniczy, za 2-3k polecisz w wiele ciekawych miejsc. Generalnie polecam panstwa uwazane za tanie: Indie, Nepal, Kambodza, Tajlandia, Wietnam, Malezja.

Na miejscu nocleg to 20-50 zl, za 100 zl to juz pzenocujesz w naprawde porzadnym hotelu. Ja zazwyczaj biore przemiennie te tansze hotele i te drozsze. W Wietnamie np. w takim hotelu za 100zl jest czesto komp i porzadny telewizor.

Zarcie z ulicy jest mega tanie, mozna za 10-20 zl sie wyzywic przez caly dzien.

Alkohol tez zawsze jakis tani sie znajdzie np. whisky w Indiach kosztuje malo (robione na licencjach marek brytyjskich).

Dziewczyny sa tanie. Z dostepnoscia bywa roznie od Tajlandii (gdzie momentami ma sie tego dosc) po Malezje (gdzie to jest takie troche podziemne). Ogolnie Azjatki lubia bialych, wiec latwo kogos poznac i np. poprosic o pokazanie miasta. Dziewczyny sa bardzo otwarte i kontaktowe, szczegolnie w panstwach buddyjskich.

Podroze z jednego miejsca na drugie w ramach Azji tez jest mega tanie od autobusow za pare groszy do samolotow za 100-200 zl.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2014, 17:36 
Cytuj  
mój braciak właśnie wrócił z wycieczki objazdowej po USA. Leciał do San Francisco - tam wypożyczyli samochód, autem do Nowego Yorku zahaczając po kolei o wszystko co tam było do zobaczenia i przylot do Wwy. Bilety w sumie tanio go wyniosło (niecałe 2000zł/osoba) + jakieś 2k USD/osobę wydane w USA.

Dla mnie osobiście męczarnia - ale co kto lubi ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 09:33 
Cytuj  
też coś takiego ze znajomymi planujemy, pytanie jak długo tam był, optymalnie to chyba 3tyg, żeby bez spiny przejechać z west do east coast i coś zobaczyć, bez ciśnienia czasowego

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2014, 21:24 
Cytuj  
http://www.holidaypirates.com/holidaypa ... -14-nights

fajny egzotyczny deal

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2014, 19:36 
Cytuj  
znów niezły deal:
http://www.holidaypirates.com/holidaypa ... s-21-11-14

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2014, 20:20 
Cytuj  
Ja w tym roku celuje w slowenie, pare dni nad morzem, i pare jeziora. Podobno maja zajebiscie czysta wode, jaskinie dobre zarcie i az tak daleko nie jest ;)

@Mark - all inc sam sobie odbierasz frajde z wyjazdu.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2014, 20:52 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Ja w tym roku celuje w slowenie, pare dni nad morzem, i pare jeziora. Podobno maja zajebiscie czysta wode, jaskinie dobre zarcie i az tak daleko nie jest ;)



Tez sie kiedys wybieralem, nawet sobie przewodnik kupilem.

Jedyna wada - jak na Balkany to najtaniej tam nie jest ponoc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2014, 20:56 
Cytuj  
Słowenię polecam, chociaż ja siedziałem w Alpach i wypady do Włoch nad morze. Ceny podobne do Polskich, więc nikogo nie powinny przerazić.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 lis 2014, 20:59 
Cytuj  
Z tego co czytam to podobnie jak u sasiadow czyli chorwacja i wlochy, da sie przezyc. Na razie czaje sie na Bohinj i Koper


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 20:09 
Cytuj  
Był ktoś w Neapolu?
Padł ostatnio pomysł na rodzinny wypad, na jakiś tydzień w marcu.
Był ktoś , warto ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 20:16 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Był ktoś w Neapolu?
Padł ostatnio pomysł na rodzinny wypad, na jakiś tydzień w marcu.
Był ktoś , warto ?


Nie bylem ale slyszalem sam dobre opinie. Tyle, ze to bardziej Afryka niz Wlochy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
Nie bylem ale slyszalem sam dobre opinie. Tyle, ze to bardziej Afryka niz Wlochy.

W sensie,że dużo kieszonkowców czy sam klimat miasta ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 21:26 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
Nie bylem ale slyszalem sam dobre opinie. Tyle, ze to bardziej Afryka niz Wlochy.

W sensie,że dużo kieszonkowców czy sam klimat miasta ?


Klimat. Polnocne Wlochy sa takie pouklade, a poludniowe to juz mniej :), ale ja generalnie dobrze czuje sie w krajach Poludnia. Znajomy z Mediolanu mowi, ze Afryka zaczyna sie juz na poludnie od Rzymu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2015, 22:25 
Cytuj  
Kurde, zawsze jeździłem do północnych Włoch albo do Afryki jakieś Tunezja, Maroko, Egipt.

Południowe włochy mogą być fajne, może nie takie europejskie.
Nie bardzo chce mi się z dziećmi jechać do Afryki a europa to dla mnie nie wakacje. Nie lubie miasta i cywilizacji a z dzieciakami to boje się Afryki trochę.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 8 sty 2015, 12:16 
Cytuj  
Prosze o porade, widze ze jest tu kilku wygodnych obiezyswiatow z dziecmi i doswiadczeniem jesli chodzi o spedzanie urlopu.
Pierwszy raz zamierzam jechac z rodzina (2+1) na wakacje typu full inclusive. Nie mam zadnego doswiadczenia w tej sprawie, stad prosba o pomoc.
A. Budzet £3.3k (pewnie to okolo 17k PLN)
B. Afryka + Azja + Ameryka + Australia odpada bez wzgledu na atrakcyjnosc ofert, basen morza srodziemnomorskiego najbardziej nam odpowiada
C. Aquapark/Aquamania/Kids clubs/Splash Pools to mus
D. Kilka sredniej wielkosci / jeden duzy basen dla doroslych na terenie obiektu
E. Bliska odleglosc resortu od plazy (najlepiej piaskowej) bylaby plusem
W obecnej chwili bierzemy pod uwage nastepujace miejsca :
1. Aliathon Holiday Village Pathos
2. Caretta Zante
3. Golden Coast Resort Protaras
4. Holiday Village Rhodes
5. Stella Palace Resort Analipsi (na dany moment ostateczna mozliwosc poniewaz kiedys bylismy w tym miejscu na chwile i odrzuca ilosc eastern european wannabe snobow/metr kwadratowy)
Czy ktos byc moze odwiedzil 1-4 i moze podzielic sie swoja opinia na temat wakacji tam spedzonych ?
Jakies inne sugestie, jestesmy otwarci na kazde dobre opcje pod warunkiem ze elementy A-D sa spelnione.
Dziekuje z gory.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2015, 12:55 
Cytuj  
zpieklarodem napisał(a):
W obecnej chwili bierzemy pod uwage nastepujace miejsca :
1. Aliathon Holiday Village Pathos
2. Caretta Zante
3. Golden Coast Resort Protaras
4. Holiday Village Rhodes
5. Stella Palace Resort Analipsi (na dany moment ostateczna mozliwosc poniewaz kiedys bylismy w tym miejscu na chwile i odrzuca ilosc eastern european wannabe snobow/metr kwadratowy)
Czy ktos byc moze odwiedzil 1-4 i moze podzielic sie swoja opinia na temat wakacji tam spedzonych ?
Jakies inne sugestie, jestesmy otwarci na kazde dobre opcje pod warunkiem ze elementy A-D sa spelnione.
Dziekuje z gory.


Bylem we wszystkich. Sa chujowe. Za malo basenow (lubie jak jest z 20 do wyboru roznej wielkosci), w kids clubs ciasnota, splash pools jakies takie biedne, do plazy z 20 metrow (daleko) no i przed wszystkim brak single malt w cenie i malo dan dla wegan.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.