mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 22.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 13:55 
Cytuj  
Hej,

Czy ktoś z was korzystał ostatnio ze sklepu Interact-CD, a w szczególności, czy próbował zapłacić tam kartą Visa Inteligo? Właśnie kończy mi się 14 dniowy SWG trial i chciałem kupić od nich cd-key ale odpisali mi, że karta nie została przyjęta. Co gorsza, dorzucili notkę następującej treści:
"If you are ordering from Europe and are using any sort of "e"-card or a Visa Electron credit card, we are unable to process transactions involving those credit cards at this time."
No i to jest jakby wyjaśnienie tyle że niektórzy z was pisali że płacili Visą Inteligo w Interact-CD bez problemów. No i tak przy okazji, do tych którzy grają aktualnie w SWG: czy SOE akceptuje te karty?
Dzięki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 14:03 
Cytuj  
Nie wiem skad im sie wzielo te "e-card" ale i ja i paru moich znajomych z powodzeniem tam zaplacilismy ekarta mBanku.

X.

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 14:24 
Cytuj  
Ja rowniez placilem karta internetowa tylko,ze z multibanku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 14:40 
Cytuj  
Mojej ekarty też nie mogli zaakceptować. Potem kolegi VISY z intelligo też nie zaakceptowali.
Jedno jest pewne normalna "wypukła" VISA działa w 100%.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 14:46 
Cytuj  
Mi tez eKarty nie chcieli chapnac jakis czas temu :[ Ale slyszalem, ze paru osobom dzialaly mBankowe karty...

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 15:01 
Cytuj  
interactCD przyjmuje karte z multibanku bez problemu.. za to ta sama karta nie da sie zaplacic za EVE.. ciekawostka


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 15:29 
Cytuj  
Kupilem tam Planetside i SWG, i zadnych problemow z zielona polprzezroczysta ekarta mBanku nie mialem. Szczegolnie, ze nie uzywam Visy Classic do placenia w sieci.

Podejrzewam, ze jakis czas temu zmienily sie zasady autoryzacyjne, i dlatego w wielu miejscach gdzie ekarty nie chcieli, nagle zaczeli ja akceptowac.

Za to na EVE jest inny sposob. Podaj numer ekarty, ale nie wrzucaj na nia zadnej kasy. I.. wezma kase z konta glownego hehe.. mnie tak ostatnio zalatwili :smile:

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 15:57 
Cytuj  
A to dziwna sprawa z tymi eKartami, bo ja w okolicach premiery PlanetSide'a tam probowalem go wlasnie zakupic i sie nie dalo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 16:28 
Cytuj  
dziwne ja karta z inteligo moglem narazie placic wszedzie, w interactcd tez moze cos sie im pozmienialo.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 17:34 
Cytuj  
Ja uzywam inteligo i jak narazie tylko InteractCD mi nie zadzialal, moze dlatego ze wzielem karte z sercem wspomagajaca akcje budowy sztucznego serca.


Posty: 5
Dołączył(a): 22.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2004, 17:53 
Cytuj  
No właśnie- może im się coś pozmieniało. Aenima, jak płaciłeś tą Visą to podawałeś tylko standardowy 16-cyfrowy nr karty czy dodawałeś też 3-cyfrowy CVV? Może w tym tkwi problem?
W międzyczasie rozmawiałem z Inteligo i co ciekawe, oni nie zrejestrowali nawet próby przeprowadzenia transakcji tak jakby Interact z góry odrzucał możliwość skorzystania z tej karty. No nic, spróbuję jeszcze się z nimi skontaktować, ewentualnie sprawdzę eKartę.
Nawiązując jeszcze do mojego drugiego pytania: czy ktoś z was opłaca aktualnie abonament SWG Visą Inteligo albo eKartą mBanku. Bo coraz bardziej się przekonuję, że te karty są o dupę rozbić i że można sobie nimi pomachać na Allegro ale za granicą, a szczególnie za oceanem to już nie bardzo.

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 00:17 
Cytuj  
probuj probuj, ja przed chwila kupilem keya do CoH uzywajac inteligo. W interact nie chca cvv. moze im nie pasuje adres, ale to by dostali jakis request w inteligo.

inteligo > ekarta. imo

nie mam zadnych problemow a place duzo oprocz tego ze mi zle pin zrobili :/

wlasnie mi sie przypomnialo ze osi nie lubi mojej karty

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Koma dnia 2004-06-25 01:24 ]</font>

*

Posty: 137
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 00:50 
Cytuj  
Cytuj:
inteligo > ekarta. imo

nie mam zadnych problemow a place duzo oprocz tego ze mi zle pin zrobili :/

wlasnie mi sie przypomnialo ze osi nie lubi mojej karty


czy ostatnie zdanie nie przeczy pierwszemu ? :sad:
ja mialem problem tylko z placeniem za EVE moja eKarta mbanku wszedzie indziej smiga az milo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2004, 09:22 
Cytuj  
Ja oplacam SWG ekarta mBankowa i nie ma problemu. Tak jak wczesniej nie bylo problemu z Planetside. Generalnie, SOE akceptuje ekarte bez bolu.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 5
Dołączył(a): 22.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2004, 12:50 
Cytuj  
Dzięki wszystkim za info. E-karta przeszła w Interact-CD. Po drodze sprawdziłem jeszcze http://www.cdromshop.com gdzie z kolei e-kartą pogardzili (nie wiem jak z Inteligo), ale jakby ktoś jeszcze szukał SWG i miał możliwość tam zapłacić to jest 5$ taniej (oczywiście biorąc pod uwagę sam CD-key).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.