mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 00:09 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Obawiam się po prostu, ze druga seria to będzie dejavu pierwszej z nowymi twarzami.

Nie będzie drugiej serii - to jest skończona historia.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 09:28 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
TD

Spoiler:



A dla mnie pierwsze 40 minut to flaki z olejem. Ale końcówka zacna.


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 10:02 
Cytuj  
Czy ja wiem. Dla mnie końcówka właśnie średnia. Najlepszy motyw w odcinku to noże i Rachel [emoji14]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2015, 10:14 
Cytuj  
Dla takiego emosa jak ty może i fajna. Wszystkie sceny z nią w tym odcinku chujowe, szczególnie końcówka.
Rozmowa w więzieniu zajebista.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 20:31 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Obawiam się po prostu, ze druga seria to będzie dejavu pierwszej z nowymi twarzami.

Nie będzie drugiej serii - to jest skończona historia.


Wrong.
"DEADLINE: Sounds like you are diplomatically saying a Season 2 is in the cards, am I picking that up right?

SHYAMALAN: I’m actually not being diplomatic, I mean, I’m being somewhat diplomatic, but I’m genuinely being as open as I can. The one thing I’m fearful of television is its open-ended nature. I’m such an end backwards kind of filmmaker, storyteller, and that’s what I loved about doing these 10 episodes. I knew where I wanted to go. I knew I wanted the fences to come down. I knew where we were heading for the finale and so we could architecture the 10-episodes in that manner.

So, I am happy to walk away, especially with such a wonderful reaction and all that stuff. But honestly, Blake and I do have an idea."

już.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 22:30 
Cytuj  
TD
Chyba najlepszy odcinek serii
Spoiler:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 08:31 
Cytuj  
TD - mam z tym serialem spory problem. Jestem troche do tylu, wczoraj obejrzalem e05 (pierwszy po strzelaninie). I tak po 10min zaczalem sie zastanawiac, czy ja w ogole chce to dalej obejrzec. Imo wiekszosc scen, ktorej maja budowac klimat, sa po prostu nudne i irytujace. Niestety nie kazdy jest D. Lynchem i moze sobie budowac film oparty na takim "sennym" (powolnym) klimacie/tempie.
Roznica pomiedzy TD1 a TD2 jest taka jak pomiedzy Mathew M. w TD1 a w Interstellar. W TD1 byl zajebisty, w Interstellar byl parodia samego siebie i irytowal.

W tej chwili to chyba ogladam tylko dlatego, bo jedynka byla zajebista. No, fabula w sumie niezla, ale co z tego skoro calosc jest imo meczaca.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 134
Dołączył(a): 2.10.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 09:10 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
TD - mam z tym serialem spory problem...
W tej chwili to chyba ogladam tylko dlatego, bo jedynka byla zajebista. No, fabula w sumie niezla, ale co z tego skoro calosc jest imo meczaca.


Podzielam to samo zdanie, wedlug mnie TD2 to jak do tej pory zwykla kicha.
To oczywiscie spekulacje ale wyraznie widac ze Pizolatto zachlysnal sie wlasnym sukcesem po przeczytaniu reviews pierwszego sezonu i postanowil stworzyc kolejne arcydzielo, ktore okazalo sie bardzo przecietne w efekcie jaki wywiera na widza.
Albo aktorzy nie radza sobie ze zbyt ambitnym (??) skryptem albo skrypt jest po prostu beznadziejny i zle poskladany od strony warsztatowej. Sztuczne budowanie glebi i emocjonalnego tla glownych postaci jest widoczne jak na dloni, jedynym aktorem ktory w miare dobrze radzi sobie ze skryptem jest Farrel. Tak naprawde to po cholere mamy trzeciego detektywa, tego z tym PTSD, nic nie wnosi, w kazdej scenie jest w tle pozostalych dwojga, tak naprawde jego historia to juz tak przecietna sytuacja w dzisiejszych czasach (homoseksualista z zona i dzieckiem probujacy dopasowac sie do society + po powrocie z wojny z lekkim twistem), ze jest po prostu /yawn. Nie mowiac w ogole o tym, ze tak naprawde kogo jeszcze obchodzi kto zabil tego burmistrza...chyba jedynie detektywow w serialu. Morderstwo czarnego charakteru nie przyciaga do fabuly. Zeszly sezon to majstersztyk, obecny to rozczarowanie (pomimo oczywiscie smaczkow w stylu scenerii, muzyki, oraz dobrych scen mozliwych do policzenia na palcach jednej reki). Miejmy nadzieje, ze cos sie zmieni w ostatnich odcinkach. Trzymam kciuki, bo rowniez ogladam do tej pory tylko ze wzgledu na TD1.


_________________
. .. ...zap zap... .. .

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 09:51 
Cytuj  
Gdyby drugi sezon True Detective nie nazywał się "True Detective", to nikt by tego nie oglądał.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:03 
Cytuj  
zpieklarodem napisał(a):
Nie mowiac w ogole o tym, ze tak naprawde kogo jeszcze obchodzi kto zabil tego burmistrza...chyba jedynie detektywow w serialu. Morderstwo czarnego charakteru nie przyciaga do fabuly. Zeszly sezon to majstersztyk, obecny to rozczarowanie (pomimo oczywiscie smaczkow w stylu scenerii, muzyki, oraz dobrych scen mozliwych do policzenia na palcach jednej reki). Miejmy nadzieje, ze cos sie zmieni w ostatnich odcinkach. Trzymam kciuki, bo rowniez ogladam do tej pory tylko ze wzgledu na TD1.


Ale przecież to samo było w pierwszym sezonie. Kogo obchodziło, poza dwójką głównych bohaterów, że ktoś zabił dziewczynę? Fabuła też była przeciętna, ale suto obłożona dobrą wizualizacją i muzyką. W dwójce moim zdaniem jest tak samo, problemem może być to, że zamiast na dwóch głównych bohaterach trzeba się skupiać na czterech co zamiast cementować akcję bardziej rozwadnia.
Mi się drugi sezon ogląda dobrze i podoba mi się chyba jeszcze bardziej niż pierwszy, ale chyba głównie ze względu właśnie na świetne kadry i muzykę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:09 
Cytuj  
Dokładnie, to się ogląda jak niektóre filmy, nie tylko dla scenariusza, ale też dla całej wizji i klimatu budowanego przez muzykę i zdjęcia/charakteryzacje/lokacje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:11 
Cytuj  
Ja w pewnym momencie nie ogarniałem fabuły TD, musiałem się mocno skupiać przy dialogach a to męczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:12 
Cytuj  
Oj ty moje biedactwo :G


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:14 
Cytuj  
o kurwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o kurwa.

+1

Sobciu, ale wątek gejowski ogarnąłeś?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:28 
Cytuj  
Oczywiście, specjalnie nagrałem ten odcinek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 10:58 
Cytuj  
U mnie to samo, TD2 a TD1 to zupełnie inna liga.
Oglądam "bo jedynka fajna", nie ma tego klimatu co jedynka niestety.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 11:08 
Cytuj  
TD2 sporo lepsze od jedynki. W jedynce sporo nudnego jeżdżenia samochodem i pseudofilozoficznego majaczenia.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 11:16 
Cytuj  
Ale TD1 miało element zaskoczenia.

TD2 jest robiona na dokładnie tym samym schemacie, więc zatraciło ten element zaskoczenia fabułą, bo pojedyńcze sceny dalej potrafią zrobić.

TD1>TD2

Ale oba zajebiste.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 30 lip 2015, 13:41 
Cytuj  
W sumie podszedłem do TD2 tylko dlatego, że czytałem tu na forum, że zajebisty. Szczególnie po 4tym odcinku wszyscy pisali, że miazga.
Ktoś mi wyjaśni co było takiego wspaniałego w tym odcinku? Chodziło o końcówkę?
Spoiler:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.