mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 21:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
W piątek miałem ocenę mojej osoby w pracy.
Cieszę się, ponieważ mój progress został pozytywnie oceniony przez mojego szefa, ktory jest mega masterem i java guru dla mnie. Plus była mowa o tym w jakim kierunku chcę się rozwijać w najbliższym roku.

Poza tym, w zasadzie to dostałem nowy projekt. Więc ciągle coś nowego. W sumie to jestem w nim sam na Java backend i na początku miałem srakę co to będzie, bo jest dość problematyczny. Na szczęscie wspomaga mnie mój szefo, mimo, że jest odpowiedzialny za inny projekt. W sumie nie wiem czy to rozsądne ze strony firmy... ale dla mnie dobrze, bo sporo się uczę. Przez ostatnie 2 tygodnie robiłem tylko nowe rzeczy, więc cool.

Na razie kasa chujowa, ale według mnie to kwestia czasu jak się polepszy.


poklepal po ramieniu?

to lepsze niz kasa!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 21:35 
Cytuj  
temat przerabiany mrynar. W Polsce nie pracuje się dla pieniędzy - są inne bardziej priorytetowe korzyści 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 22:18 
Cytuj  
lol Marek.zluzujcie poslady lol.
Mój szef nie jest od kwestii kasy, nawet nie wie ile zarabiam. Na wrzesien pewnie podwyzka.

obecnie najbardziej liczy sie czego sie naucze.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 08:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lol Marek.zluzujcie poslady lol.
Mój szef nie jest od kwestii kasy, nawet nie wie ile zarabiam. Na wrzesien pewnie podwyzka.

obecnie najbardziej liczy sie czego sie naucze.

Ładnie Cię zamotali, nieświadomość kluczem do szczęścia :] :] :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 11:00 
Cytuj  
Nikt mnie nie omotał. Mam świadomość, że zacząłem niemal od zera, dopiero 3 miesiące przepracowałem. Gdzie w IT początek i tak jest lepszy niż gdzieś indziej.
A u mnie od kasy to jest zarząd, nie przełożony, który zresztą ma swoją działalność.

Spokojnie. W pewnym momencie jak kasa się nie będzie zgadzać to im to powiem lub odejdę gdzieś gdzie lepiej płacą. Już teraz dostaję więcej ofert pracy niż kiedykolwiek wcześniej. Zresztą jak do tego podejdą okaże się we wrześniu.

Póki co najważniejsze jest doświadczenie.

Brzmicie jak 'typowe polaczki'


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 12:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Brzmicie jak 'typowe polaczki'


Przemawia przeze mnie rozczarowanie polskimi zarobkami :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 12:42 
Cytuj  
High pewnie podczas rozmowy o pracę powiedział że chce się rozwijać, a pracuje dla samospełnienia, to pomyśleli że kasa nie jest dla niego ważna ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 13:17 
Cytuj  
Gdzie niby powiedziałem, że kasa nie jest ważna?
Zresztą też planuję wyjazd z PL.

Pizgnijcie się w łeb.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 14:47 
Cytuj  
Dałeś się trololololo High :wink: :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 15:40 
Cytuj  
Przecież wiem, że to trolling, ale ukierunkowany. Przy czym mareczek pisze serio.

Smutni ludzie.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:00 
Cytuj  
rotfl :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:17 
Cytuj  
Jak bedziesz wyciagal z 3k na reke to moze juz smialo sie do almy wybrac!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 22:20 
Cytuj  
pooglądać asortyment już może. Można nawet wstępnie jakąś listę zakupów ułożyć ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2015, 23:51 
Cytuj  
Mrynar, miesiąc na wyspach i juz mareczkujesz? ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 10:23 
Cytuj  
High nie patrz na nich tylko zbieraj umiejętności, kasa przyjdzie z czasem. Sam wolę posiedzieć rok dłużej w firmie w której widzę, że mam dużo czasu na naukę i ciągle pracuje przy czymś nowym, niż zmienić na lepiej płatną i klepać kod na mase.

Dwa lata temu miałem oferty za 5k, teraz mam za 10-15, głównie dzięki temu, że nie odszedłem do mniejszej firmy która dawała mi 1000zł więcej, a gdzie nie nauczyłbym się prawie nic nowego, bo to ja bym musiał tam uczyć innych.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 13:46 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
High nie patrz na nich tylko zbieraj umiejętności, kasa przyjdzie z czasem. Sam wolę posiedzieć rok dłużej w firmie w której widzę, że mam dużo czasu na naukę i ciągle pracuje przy czymś nowym, niż zmienić na lepiej płatną i klepać kod na mase.

Dwa lata temu miałem oferty za 5k, teraz mam za 10-15, głównie dzięki temu, że nie odszedłem do mniejszej firmy która dawała mi 1000zł więcej, a gdzie nie nauczyłbym się prawie nic nowego, bo to ja bym musiał tam uczyć innych.

Dokładnie, jak są umiejętności to jest i kasa. Nie ma się co śpieszyc, lepiej sobie w CV fajne story zbudować niż walczyć o jakieś skundlone 2 klocki.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 20:45 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Dwa lata temu miałem oferty za 5k, teraz mam za 10-15, głównie dzięki temu, że nie odszedłem do mniejszej firmy która dawała mi 1000zł więcej, a gdzie nie nauczyłbym się prawie nic nowego, bo to ja bym musiał tam uczyć innych.
I zakladasz ze to zasluga ze nie poszedles do innej firmy? Kwoty dla programistow poszly dosc znacznie w gore w przeciagu ostatnich 2 lat (seniorow juz tak bardzo to niedotyczy).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 21:54 
Cytuj  
Dzięki. Ja właśnie myślę podobnie i widzę perspektywy i według mnie kasa będzie rosnąć, bo i możliwości rosną.

W sumie to trochę dyskusyjne, że w mniejszej firmie gorzej.
U nas trochę ludzi jest wypożyczanych do innych dużych korpo to sporo ludzi ma pogląd, że tam mało co się robi a u nas, że zapierdol. Więc nie wiem. Mi trudno powiedzieć.

Ogólnie w życiu bym nie pomyślał, że takich tematów dotknę już po 3 miesiącach pracy, więc dla mnie cały czas na plus. Cały czas też buduję sobie bazę wiedzy, by mieć gdzie zajrzeć i pewne rzeczy nie uciekły.

A ostatni weekend bawiłem się czymś nowym, od tak, dla sportu. Nie sądzę bym w innej pracy miał chęci na coś takiego.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 21:59 
Cytuj  
Czujesz, że się realizujesz?


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2015, 22:38 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Dzięki. Ja właśnie myślę podobnie i widzę perspektywy i według mnie kasa będzie rosnąć, bo i możliwości rosną.

W sumie to trochę dyskusyjne, że w mniejszej firmie gorzej.
U nas trochę ludzi jest wypożyczanych do innych dużych korpo to sporo ludzi ma pogląd, że tam mało co się robi a u nas, że zapierdol. Więc nie wiem. Mi trudno powiedzieć.

Ogólnie w życiu bym nie pomyślał, że takich tematów dotknę już po 3 miesiącach pracy, więc dla mnie cały czas na plus. Cały czas też buduję sobie bazę wiedzy, by mieć gdzie zajrzeć i pewne rzeczy nie uciekły.

A ostatni weekend bawiłem się czymś nowym, od tak, dla sportu. Nie sądzę bym w innej pracy miał chęci na coś takiego.

w większych firmach jest komfort pracy, bo te firmy zarabiają i już nie trzeba tak zapierdalać jak w startupie, stąd więcej czasu na nauke, eksperymenty z nowymi technologiami, szkolenia itp. W startupie musisz miec szybko efekty, a to oznacza że kodujesz na pamięć tak jak potrafisz... mniej więcej.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.