mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 17:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Buffchef napisał(a):
Mark24 napisał(a):
pullcord to się nazywa.
Akurat to też mam - angole mają pierdolca na punkcie elektryki w łazience i ich regulacje nie dopuszczają tam normalnych włączników.

Coooo?
Na wyspach byłem kilka razy nigdy tego nie widziałem :)


To miales szczescie, albo mieszkales w hotelach.

To jest mimo wszystko ciagle popularne rozwiazanie tutaj, podobnie jak dwa krany i wylacznik w kontaktach.


wyłącznik w kontaktach jest zawsze i wszędzie. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie. Absolutnie w niczym nie przeszkadza. Drugą zajebistą rzeczą w kontaktach jest fakt, że dopiero bolec uziemiający odbezpiecza kontakt - są one zajebiście bezpieczne np. jeżeli chodzi o małe dzieci.
W łazience nie może być żadnego włącznika. Regulacje tego zabraniają i tyle. Tzn. może być... ale minimum 6m od wanny/zlewu. W niczym nie przeszkadza mi pullcord, angolm widać też nie przeszkadza. Jeżeli ktoś odczuwa większy komfort życia korzystając ze standardowych włączników, to cóż... rotfl.
kranów z gorącą i zimną wodą za to praktycznie już nie ma. Dawno tego nie widziałem. Wystarczy wymienić baterię na normalną i po sprawie - no ale widocznie masz landlorda zakochanego w rustic english oldschool style.

Zresztą mrynar każdy kraj jest inny, każdy kraj rządzi się swoimi prawami. Albo się przyzwyczajasz do pewnych niedogodności czy też inności i się asymilujesz, albo narzekasz jak muslim na każdą pierdołę, tylko dlatego, że jest inaczej. Nie podoba się - wracaj. Bilans widocznie jest zajebiscie dodatni na korzyść bo to ~3mln polaków to przyjechało, a nie odwrotnie ;)

Mnie np. wkurza co innego. Podejście szkoły do dzieci. Tu rodzic nie może malucha zwolnić z zajęć. Jest zajebiście pod górkę, do groźby wydalenia ze szkoły lub kar pieniężnych włącznie. I stosuje się te rzeczy na porządku dziennym.
Jako, że moja córka idzie do pierwszej prawdziwej szkoły od września, to jestem zdany na holidaya w sezonie wakacyjnym. A jako, ze wszyscy angole mają go w identycznym terminie to ceny wtedy idą w górę 2-3-krotnie... To jest masakra. A nie pstryczek w kontakcie o którego istnieniu zapominasz po tygodniu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2015, 23:35 
Cytuj  
ale mi tez wszystkie rzeczy absolutnie nie przeszkadzaja, to bardziej ciekawostka

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 10:44 
Cytuj  
mrynar ,dobre dupy na ulicach , czy grube arabki ?:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 11:35 
Cytuj  
do Polski nie ma podejscia. Serio Alda, szczegolnie jak sie 2 lata w Polsce nie bylo ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lip 2015, 12:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mrynar ,dobre dupy na ulicach , czy grube arabki ?:)


U mnie Arabow nie ma, ale sa grube murzynki, Hinduski, Angielki.

Jak fajna dupa to raczej Polka albo Slowaczka, czasem jakas lepsza Rumunka sie trafi. Ogolnie szalu nie ma.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 06:43 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Aldatha napisał(a):
mrynar ,dobre dupy na ulicach , czy grube arabki ?:)


U mnie Arabow nie ma, ale sa grube murzynki, Hinduski, Angielki.

Jak fajna dupa to raczej Polka albo Slowaczka, czasem jakas lepsza Rumunka sie trafi. Ogolnie szalu nie ma.



mój stereotyp bułgarki - 1.55m, w barach dwa razy taka jak ja, włosy na rękach takie jak ja mam na nogach :lol:

Ale zdarzają się śliczne. Rzadko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 21:32 
Cytuj  
Obrazek

Piję właśnie sobie, taki lżejszy Guinness. 4.5%, praktycznie nie czuć alkoholu, wchodzi jak oranżada.

W sam raz na lato. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 21:41 
Cytuj  
To nie jest lżejszy guiness, tylko zupelnie inne piwo tej samej firmy.
To nie jest cola vs cola light. To Sprite.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 21:55 
Cytuj  
Dobrze, to zupełnie inne piwo tej samej firmy to taki lżejszy Guinness dla mnie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 22:09 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Obrazek

Piję właśnie sobie, taki lżejszy Guinness. 4.5%, praktycznie nie czuć alkoholu, wchodzi jak oranżada.

W sam raz na lato. :)


oo, nie pilem tego, a do tej pory pilem chyba 4 albo 5 roznych guinnessow. To chyba jakas nowosc.

No i jak juz to taki mocniejszy guinness bo klasyczny Guinness Draught ma 4,2% :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2015, 22:34 
Cytuj  
Chodziło mi bardziej o smak, mniej wyraźny dlatego po prostu można wlewać to w siebie na lajcie.

Raczej nie dla smakoszy, ale ja takowym nie jestem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 18:49 
Cytuj  
Moncy lager i zwykły z kormorana się pojawiły u mnie w osiedlowym i chyba najlepsze "koncerniaki"

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 19:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

mój stereotyp bułgarki - 1.55m, w barach dwa razy taka jak ja, włosy na rękach takie jak ja mam na nogach :lol:

Lol ale ty masz skrzywione strereotypy Marek. Chyba jakieś bufetowe z bułarskiego baru mlecznego znałeś.

Bułgarki są ogólnie bardzo fajne, zresztą cały ten naród ma fajny zróżnicowany wygląd - zarówno blade jasnoskóre blondynki jak i ciemniejsze osoby jak u Greków. Podobnie twarze zarówno szerokie słowiańskie jak i z rysami dość egzotycznymi. No i wszytko pomiędzy.

==========

Anyway

Spróbowałem ten powrót EB. No cóż zwykły koncerniakowe 'jasne pełne'. No może trochę lepszy od takie np. wodnistego Calsberga, ale ogólnie to najsmaczniejsza w tym piwie to nostalgia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 23:25 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Moncy lager i zwykły z kormorana się pojawiły u mnie w osiedlowym i chyba najlepsze "koncerniaki"


Kormoran po reaktywacji robi zajeibste piwa!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2015, 23:26 
Cytuj  
sula napisał(a):
Mark24 napisał(a):

mój stereotyp bułgarki - 1.55m, w barach dwa razy taka jak ja, włosy na rękach takie jak ja mam na nogach :lol:

Lol ale ty masz skrzywione strereotypy Marek. Chyba jakieś bufetowe z bułarskiego baru mlecznego znałeś.

Bułgarki są ogólnie bardzo fajne, zresztą cały ten naród ma fajny zróżnicowany wygląd - zarówno blade jasnoskóre blondynki jak i ciemniejsze osoby jak u Greków. Podobnie twarze zarówno szerokie słowiańskie jak i z rysami dość egzotycznymi. No i wszytko pomiędzy.

==========

Anyway

Spróbowałem ten powrót EB. No cóż zwykły koncerniakowe 'jasne pełne'. No może trochę lepszy od takie np. wodnistego Calsberga, ale ogólnie to najsmaczniejsza w tym piwie to nostalgia.


Wczoraj poznalem Bulgarke, dokladnie jak z opisu Marka. Do tego prawie zerowy angielski.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 08:00 
Cytuj  
miała włochy na łapach (ciężko to nazwać rękoma?)

sula - dlatego napisałem, że to mój stereotyp. Oczywiście, że zdarzają się wyjątki - akurat taką jedną właśnie bufetowa z baru do tej pory zapadła mi w pamięć. Śliczna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2015, 10:58 
Cytuj  
Obrazek

Lomza Lemonowe - piwem tego bym nie nazwal ale super na upaly, szczegolnie mocno zmrozone lub z lodem.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2015, 16:09 
Cytuj  
Kupilem sobie specjala z Calsberga. Smakuje jak polskie mocne piwa. Moze ciut mniej slodki. Piwo wyprodukowane dla Churchilla z okazji jego wizyty w Danii:

http://www.carlsberggroup.com/brands/Pa ... dXt7rLtmko

Generalnie to polskie piwa kroluja na wyspach, dzis w pobliskim sklepie spotkalem hindusow ktorzy sie zastanawiali ktore polskie piwo wybrac, niektore fajnie wymawiali. padlo na okocim mocne.

No i ogolnie chyba ma miejsce najwieksza ekspansja polskiej kultury od czasow sobieskiego. Tu w sklepach nie ma polek czeskich, ruskich czy rumunskich. Polskie za to sa w kazdym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2015, 22:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Kupilem sobie specjala z Calsberga. Smakuje jak polskie mocne piwa. Moze ciut mniej slodki. Piwo wyprodukowane dla Churchilla z okazji jego wizyty w Danii:

http://www.carlsberggroup.com/brands/Pa ... dXt7rLtmko

Generalnie to polskie piwa kroluja na wyspach, dzis w pobliskim sklepie spotkalem hindusow ktorzy sie zastanawiali ktore polskie piwo wybrac, niektore fajnie wymawiali. padlo na okocim mocne.

No i ogolnie chyba ma miejsce najwieksza ekspansja polskiej kultury od czasow sobieskiego. Tu w sklepach nie ma polek czeskich, ruskich czy rumunskich. Polskie za to sa w kazdym.

Trzeba im nasze crafty pokazać! Pintę, AleBrowar, Artezana, Pracownie Piwa. Tak z ciekawości, ile takie Okocim u nich kosztuje? W sklepach też butelki objętościowo pinty czy 0.5l?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2015, 22:44 
Cytuj  
No ale co wozić polskie powo tam jak na 10 Polaków jeden Hindus a Mrynar kupuje angielski browar :D


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.