mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sie 2004, 18:20 
Cytuj  
Mi sie podoba D3.Narazie gralem tylko SP i w sumie pewnie na tym sie skonczy =P.Grafa fajna , klimat dla mnie zajebisty.Gierka moim zdaniem naprawde warta tego zeby posiedziec przy niej pare wieczorow.

Jesli chodzi o multi to nie mam pojecia jak im to wyszlo.Ale tez Doom3 nie byl robiony z nastawieniem na multi.Mimo tego mysle ze i tak bedzie organizowanych pelno turniejow i masa pr0 playerow przerzuci sie wlasnie na D3.

Szkoda bo PK mi sie naprawde podobal jesli chodzi o multi , a pewnie zostanie zmiazdzony popularnoscia D3.Druga rzecz ze nadal nie ma dedykowanych serverow do PK pod linuxa.A samych serverow w Polsce byly chyba na maxa 3 , na ktorych i tak rzadko ktokolwiek gral.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 08:04 
Cytuj  
Theddas można wiedzieć na jakim konfigu grałeś?

**

Posty: 349
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sie 2004, 10:40 
Cytuj  
Mi sie w sumie podoba - 1024x768 szczegoly high - denerwujace jest bardzo lazenie z ta latarka , ale faktycznie robi klimat - gram wieczorami w sluchawkach wiec pare razy o malo nie wyskoczylem z fotela ... grafika ladna , chodzi plynnie , chociaz odczuwam pewien dyskomfort szczegolnie przy wlazeniu na przeszkody , b. podobaja mi sie odniesienia do internetu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2004, 15:36 
Cytuj  
dopiero zainstalowałem, odpaliłem na razie w 1024x768 też w HIGH i jest OK. Myślałem, że będę musiał dyskomfortowo grać w 800x600 ale jak zobaczyłem, że kolega w to wymiata na 4 razy gorszym sprzęcie to postanowiłem spróbować :smile:
Poczekam na wieczór, teraz nie czuję w ogóle klimatu - do tego od początku ciemnica jak ch...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 08:57 
Cytuj  
Grafika mnie nieco zawiodla - co prawda nie gralem w 1600x1200/ultra high detail, ale w 1024x768/high mam chyba prawo oczekiwac, ze pozbede sie pixelowatosc

bo widzisz , doom 3 nieco wyprzedzil nasza epoke :razz: , do plynnej gry w trybie 'ultra high' potrzebne jest graf hardware z 512 mg ram na pokladzie a takich jeszcze chyba nie ma w masowej sprzedarzy . Powodem jest to ze kazda textura,cien i smuga swiatla jest zdekompresowana do realnych docelowych rozmiarow , co powoduje ze rzeczywiscie gra przerzuca niesamowite ilosci danych , ale za to wyglada jak nie przesadzajac , cut scenki najwyzszej klasy . Moj wysluzony gf4 potrzebowal ok 2 sekund by nalozyc zdekompresowana texture na obiekt heh , pogram sobie w to na xboxie , chociaz w gorszej grafie ale z porzadnym dzwiekiem i w tych 25-30 stalych fps

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aldatha dnia 2004-08-08 09:58 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 11:42 
Cytuj  
Tutaj jest dosc fajny ''review'' D3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 14:27 
Cytuj  
Dla ciemnych , ktorym za ciemno proponuje zwiekszyc brightness :wink:.

Ogolnie gierka przyjemna , ale tak na 1 raz do pogrania mysle.Skonczylem ja przedwczoraj i nawet sie zdziwilem ze taka krotka.Mi sie fajnie gralo.Z tym ze moze mialem troche "enhanced" wrazenia z gry bo przewaznie gralem w nocy w stanie z lekka spalonym ze sluchawkami na lbie i probowalem sie "wczuwac" :smile:.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 18:56 
Cytuj  
Cytuj:
2004-08-08 15:27, Ash'Veem napisał:
Dla ciemnych , ktorym za ciemno proponuje zwiekszyc brightness :wink:.

Ogolnie gierka przyjemna , ale tak na 1 raz do pogrania mysle.Skonczylem ja przedwczoraj i nawet sie zdziwilem ze taka krotka.Mi sie fajnie gralo.Z tym ze moze mialem troche "enhanced" wrazenia z gry bo przewaznie gralem w nocy w stanie z lekka spalonym ze sluchawkami na lbie i probowalem sie "wczuwac" :smile:.


ash jako pr0 w q2 powiedz cos lepiej o multi


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 19:07 
Cytuj  
Czasami serducho potrafi załomotać :smile: popykałem sobie kilka godzin...

Zamiast bawić się brightness co w sumie tylko psuje ogólny obraz proponuję pogrzebać w configu:
seta r_brightness "2"
seta r_gamma "2"

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 19:31 
Cytuj  
Zamiast bawić się brightness co w sumie tylko psuje ogólny obraz proponuję pogrzebać w configu:
seta r_brightness "2"


n/c

A co do multi... Gralem tylko troche i na razie takie spostrzezenia. Nie ma moze skradania sie z latarka, tak jak to niektorzy wrozyli, ale mimo to gra wydaje sie byc dosc wolna... Z jednej strony sa trick/strafejumpy, z drugiej strony jest reload. Ale na multi moga wyjsc mody - przyspieszyc gre itp. to nie problem, problem jest z wymaganiami. Mi na razie nie udalo sie zrobic cfg tak, zebym na kazdej mapie mial min. stale 30fps (ktore i tak sa gowno warte, bo wiadomo, ze do komfortowej gry w multi powinno byc min. 2x wiecej). Sa pomieszczenia z jakas skomplikowana maszyneria, w ktorych framerate leci w dol na ryj do 15fps... Fakt, ze komputer nie pierwszej swiezosci, ale zeby od razu 15fps? :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 19:40 
Cytuj  
Multi wogole nie dotykam.Po pierwsze zgubilem gdzies swoj cdkey :wink:.A po drugie mam za slaby sprzet zeby grac komfortowo (czyli miec conajmniej 60 fps stalych).

Takze nawet nie gralem na multi.Ale nie sadze zeby bylo specjalnie sycace.Juz bardziej bym sie nastawial na PK , gdyby nie ten netcode i brak servow =.

No ale ogolnie mysle ze scena sie szybko rozwinie , ze wzgledu na dobry support dla mapperow , servery na linuxie , support ludzi tworzacych MODy (miedzy innymi ludzie od OSP).No i przedewszystki turnieje/ligii z duzym $ dla pr0 gam0row , ktore beda jakas ta rywalizacje i poziom rozgrywek napedzaly.Co po czesci przyczyni sie do przybicia ostatniego gwozdzia do trumny sceny PK i tak juz strasznie przezedzonej imo.

Z tym ze ja ogolnie nie wiaze jakiejkolwiek przyszlosci z graniem zawodowo , przynajmniej w Polsce.A niewidzialem nic ciekawego co mogloby mnie przykuc do D3 w multi.Moze gdybym pogral troche moglobym sie nawet wkrecic , no ale i tak do czasu sprawienia nowego sprzetu nawet tego nie sprawdze =P.

Pozatym zbliza mi sie kampania wrzesniowa i z czasem troche ciezko to widze :<.

A jak naprawde chcesz sobie poczytac i wiedziec jak to wyglada to zajrzyj sobie na jakas serwis scenowy o D3.
To chyba jeden z bardziej sensownych serwisow skupiajacych scene D3
http://www.d3euro.com
mozna powiedziec ze brat blizniak
http://www.pkeuro.com
robiony przez tych samych ludzi mniej wiecej.


_________________
The Legendary.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2004, 19:40 
Cytuj  
Nie no comment konrador tylko to odnosi znacznie lepsze efekty. Podbijanie brightness w grze jest nic nie warte: to co jest czarne, pozostaje czarne, a to co trochę się świeci napierdziela po oczach. Natomiast na takich ustawieniach gra wygląda dużo lepiej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 09:36 
Cytuj  
Falowanie powietrza pod wpływem temperatury lub "fala uderzeniowa" po rzucie granatem jest genialnie zrobione.

Generalnie o ile na początku byłem delikatnie zrażony do tej gry, to zaczyna mi się ona coraz bardziej podobać :smile:

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 11:57 
Cytuj  
Małe pytanko. Chodzi o jedną z rzeczy, które sprawiły, że po krótkiej przygodzie z Q2 wróciłem do QW...

Są odgłosy kroków? :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nukh dnia 2004-08-09 12:59 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 12:14 
Cytuj  
Są.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2004, 12:59 
Cytuj  
Cytuj:
2004-08-08 19:56, Aenima napisał:
ash jako pr0 w q2 powiedz cos lepiej o multi


ASH IS NOT PR0 =)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 13:45 
Cytuj  
Wczoraj / dzis przyszla wreszcie przesylka z D3 i... zostala zatrzymana przez urzad celny....

&%$#@^%#*@%&#

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 14:07 
Cytuj  
Pewnie sprawdzaja czy sobie fety nie zalatwiles zebys mogl grac 100godzin non stop :L
moj kumpel napierdala non stop jak gra w q3 :sad:

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 14:10 
Cytuj  
dzisiaj swoją instalkę odinstalowuję - znudził mi się Doom 3 :sad:

Życzę powodzenia Mac przy użeraniu się nadmierną ambicją celników.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2004, 14:17 
Cytuj  
Oj tak, jak sobie przypomne ta glupia pipe co mi clila moje gry to jezus...

Kto tym ludziom w ogole licencje wydaje =/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.