mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 15:36 
Cytuj  
bylem w 2011, wycieczka zorganizowana, przewodnik wyraznie ostrzegal ze to dziki kraj i lepiej nie szwendac sie po ciemku

jakos mu wierzylem :)

mrynar nie pracowales w przedszkolu to sie nie wypowiadaj, 11 malych dzieci naraz to juz jest pokazna sila, powinienes wiedziec ze halfingi maja bonus do dodge i do acc :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 16:56 
Cytuj  
I niewrażliwość na highkick.

Co do Lwowa, to polecam znaleźć sobie miejscówe w centrum i tylko dobre knajpy wybierać. Jak pojedziesz z babą to dlugo bedziesz szukał kibla z ktorego nie ucieknie z krzykiem, wiec dobrze mieć hotel blisko ;]
Tbh Lwów nie jest jakiś super ciekawy turystycznie czy rozrywkowo, Wilno >>>> Lwów.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 19:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
I niewrażliwość na highkick.

Co do Lwowa, to polecam znaleźć sobie miejscówe w centrum i tylko dobre knajpy wybierać. Jak pojedziesz z babą to dlugo bedziesz szukał kibla z ktorego nie ucieknie z krzykiem, wiec dobrze mieć hotel blisko ;]
Tbh Lwów nie jest jakiś super ciekawy turystycznie czy rozrywkowo, Wilno >>>> Lwów.


Męski wypad,zwiedzanie -> party hard, ale jeszcze inne miasta wchodzą w grę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2016, 19:43 
Cytuj  
To GL party hard meską ekipą w Lwowie. Będziecie lubiani jak te stada angoli w Krakowiu, tylko na Ukrainie współczynnik użycia maczet wyższy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2016, 11:06 
Cytuj  
Orientuje się ktoś kiedy najlepiej kupować bilety na połączenia rejsowe na długich trasach? Nie chodzi mi o promocje, bo potrzebuję na konkretny termin, ale o kształtowanie się ceny biletu na przestrzeni miesięcy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2016, 11:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Orientuje się ktoś kiedy najlepiej kupować bilety na połączenia rejsowe na długich trasach? Nie chodzi mi o promocje, bo potrzebuję na konkretny termin, ale o kształtowanie się ceny biletu na przestrzeni miesięcy.


Im szybciej kuisz tym taniej. No chyba ze bedzie malo chetnych to moga w ktoryms momencie obnizyc cene, ale to ruletka.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2016, 11:23 
Cytuj  
Duże linie to nie biura podróży z last minute. Pierwsze wyprzedają się najniższe i najtańsze klasy rezerwacyjne. Jeśli na dany moment widzisz pewną cenę to taniej nie będzie, chyba że wyskoczy jakaś promocja a do tego musiałbyś mieć farta. Tak samo jeśli liczysz na miejsca w czarterze - tu może być inaczej niż z normalnymi liniami bo lot jest zarządzany przez biuro podróży i może na kilka dni przed odlotem odblokować miejsca żeby chociaż lot się zwrócił. Zdarza się, ale rzadko.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2016, 11:34 
Cytuj  
Właśnie przespałem jedno promo, bo bilety były tańsze ~1k, za dwie sztuki. Grzebałem trochę w necie i znalazłem jakieś opinie, że najtańsze rejsowe są 6-8 tygodni przed terminem, co ma wynikać z zachowań konsumentów i mniejszej przewidywalności obsadzenia końcowych tygodni. Nie wiem ile w tym prawdy. Nie spodziewam się jakiejś dużej różnicy, ale dobry byłby i tysiak.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 10:51 
Cytuj  
Dzisiaj rocznica, więc przypomniało mi się. Jechał ktoś z jakiegoś biura podróży do Czarnobyla? :) Nie chce mi się samemu organizować.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 11:36 
Cytuj  
Strefazero.org, polecam jak najbardziej. Tak defacto to nie jest biuro podróży, dzięki temu można zobaczyć dużo więcej niż standardowe wycieczki. My po zonie szwędaliśmy się wg naszego planu, czasem chowając się przed patrolami :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 11:55 
Cytuj  
Dobre, jak prawdziwi Stalkerzy. ;) Znalazłem ich w necie, dzięki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 13:09 
Cytuj  
Turyści powinni unikać wschodniej części Morza Śródziemnego, zwłaszcza tych miejsc, które są kurortami i uchodzą za bardzo popularne w biurach podróży. Wszyscy powinni kierować się myślą o groźbie zamachów terrorystycznych. Miejsca o najmniejszym zagrożeniu terrorystycznym to Portugalia, Malta, Islandia, Polska i Nowa Zelandia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 13:16 
Cytuj  
a ja sobie pomyslalem zeby na jakas wyspe do grecji w maju skoczyc na tydzien. cieplo juz bedzie 26 stopni nie za duzo turystow no i w ciul blisko. tylko pytanie co i jak z bezpieczenstwem? takie korfu to chyba imigrantow tam nie ma?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 13:22 
Cytuj  
z UK na dominicane lec Piszpan. Dzisiaj widzialem 550GBP za 13dni all inclusive w hotelu 4-gwiazdkowym.
Jedyny minus ze w cholere trzeba sie tym samolotem telepac.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 14:03 
Cytuj  
Marek, gdzie szukasz wakacji z UK?
Myslimy, zeby gdzies niedaleko we wrzesniu na ~10 dni wyskoczyc, a w przyszlym roku jakies 2 dluzsze wycieczki. 550GBP za Dominikane 13 dni to bardzo spoko cena.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 14:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
z UK na dominicane lec Piszpan. Dzisiaj widzialem 550GBP za 13dni all inclusive w hotelu 4-gwiazdkowym.
Jedyny minus ze w cholere trzeba sie tym samolotem telepac.


odpada za daleko za dlugo i do tego ejszcze przesiadki. jakbym nie mial rodziny to ta. grecja cywilizowana blisko itd. wazne zeby byla plaza morze jakies parki wodne itd. i do tego pogoda. dzieciaki beda mialy po 14 lat cos to sie wezme za zwiedzanie swiata z nimi na powaznie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 14:55 
Cytuj  
z firstchoice latam, to to samo co thomas cook czy tui.
A ta oferta caly czas do oblookania na holidaypirates. Pewnie jakies mniejsze biuro sie promuje - nawet nie klikalem.

Czy grecja cywilizowana to nie wiem. Oby jak najmniej wzbocaczy kulturowych a w Grecji chyba jest tego sporo.

Embe - teraz najbardziej odradzaja Turcje. Czytalem artykul, ze Turcje wybiera o 40% mniej anglikow niz rok temu. Za to zyskuje Chorwacja i Bulgaria. Jeszcze rok, dwa lata zjebanych lewackich rzadow w Europie i trzeba bedzie na druga polkule wyjechac by w miare normalnie odpoczac.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2016, 20:25 
Cytuj  
Co mnie zastanawia jak to jest z rumuńskim wybrzeżem Morza Czarnego? Trochę go przecież mają, a jakoś się nie słyszy o nim jako o miejscu wypoczynkowym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2016, 11:30 
Cytuj  
sula napisał(a):
Co mnie zastanawia jak to jest z rumuńskim wybrzeżem Morza Czarnego? Trochę go przecież mają, a jakoś się nie słyszy o nim jako o miejscu wypoczynkowym.


A Constanca? To dosc slynne miejsce. Pewnie poziom nizszy niz Bulgarii ale tez napewno mniej ludzi. Znajomi Rumuni opowiaali o jakims zajebistym kurorcie ale nie pamietam nazwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 08:28 
Cytuj  
ClouD napisał(a):
Marek, gdzie szukasz wakacji z UK?
Myslimy, zeby gdzies niedaleko we wrzesniu na ~10 dni wyskoczyc, a w przyszlym roku jakies 2 dluzsze wycieczki. 550GBP za Dominikane 13 dni to bardzo spoko cena.


no nie pierdol ze tak tanio

u nas tez w sumie spadlo z 6k na 4k, ale i tak straszna chujnia z wycieczkami
lepiej leciec do london, obalic flaszke z markiem i leciec na wczasy z tamtejszego biura hehe

w sumie to trzeba by kiedys pomyslec nad takim scenariuszem :)

piszpan, moj byly szef jak sprzedawalem dildosy co roku lecial na dominikane, dzieci male, nie wiem czy z 8 lat maja i spoko bylo, teraz masz lozka, przestrzen, nie lecisz jakas gowniana puszka do takiego kraju.Dlugo sie leci, fakt ale podobno warto bo karaiby > all co masz w jurop


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.