mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 10:50 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):

piszpan, moj byly szef jak sprzedawalem dildosy co roku lecial na dominikane, dzieci male, nie wiem czy z 8 lat maja i spoko bylo, teraz masz lozka, przestrzen, nie lecisz jakas gowniana puszka do takiego kraju.Dlugo sie leci, fakt ale podobno warto bo karaiby > all co masz w jurop


Lozko to masz ale w biznesowej w niewielu samolotach, ale na to to nawet tczewiaka nie stac nie mowiac o marku.

Ja tam lubie dlugie loty, ale nowoczesnymi samolotami, zazwyczaj sa niezle filmy, jakies gierki (nawet multi), jakies zarcie co chwile, mozna sie najebac. Duze samoloty tez maja wiecej przestrzeni.
Z dziecmi troche trudniej, ale jak ktos nie potrafi zajac dziecka przez kilkanascie godzin to moze nie powinien zostawac rodzicem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 12:08 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Lozko to masz ale w biznesowej w niewielu samolotach, ale na to to nawet tczewiaka nie stac nie mowiac o marku.

Ja to jak cebulak w ekonomicznej do USA lecę :(


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 12:21 
Cytuj  
Wczekuj się wcześnie żeby nie siedzieć między burakami!


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 13:41 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
mrynar napisał(a):
Lozko to masz ale w biznesowej w niewielu samolotach, ale na to to nawet tczewiaka nie stac nie mowiac o marku.

Ja to jak cebulak w ekonomicznej do USA lecę :(


Ile bilety?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2016, 13:46 
Cytuj  
ta alda lozka w samolocie dla cebulakow liczacych kazda dyszke w ekonomicznej rotfl.

Zreszta to samo z hotelami. Te z biur podrozy nawet renomowanych jak firstchoice to syf. Zreszta przecietnego poltarda to nawet na to najczesciej nie stac wiec o czym tu gadac.
Rosjanie omijaja takie przytulki - jeszcze kilka lat temu myslalem ze sa za biedni, ostatnio cale ich tabuny spotkalem przy Iberostarze, sprawdzilem ceny i zonk - 5k GBP za 2 osoby :D
No i kurcze co by nie mowic tu masz elite a nie angielski/niemiecki council ktory w restauracji nie potrafi sie zachowac, a jak sie ktoras rozbierze to potem koszmary drecza. Rosjanki za to pierwsza klasa.. ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2016, 22:09 
Cytuj  
sula napisał(a):
Co mnie zastanawia jak to jest z rumuńskim wybrzeżem Morza Czarnego? Trochę go przecież mają, a jakoś się nie słyszy o nim jako o miejscu wypoczynkowym.

Jest zajebiście, byłem rok temu objazdowo w Rumunii - min. 2 dni w Constancy - miejscowość wypoczynkowa Mamaia. Klimacik jak na zachodzie, ale nie tym zgniłym - kultura, plaża czysta i każdy skrawek jest we władaniu baru, więc nie ma zjebanych parawanów tylko normalne leżaki i parasole. Ogólnie Rumunię polecam bo naprawdę fajny kraj, niedoceniany a jest blisko z Polski.

Takie tam z trasy Transfogaraskiej https://www.youtube.com/watch?v=dTDxwGKsVvA


W tym roku Tajlandia w grudniu, bilety już kupione, ogarnąć noclegi w Bangkoku na pierwsze dni a potem już na bieżąco ;)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2016, 17:46 
Cytuj  
Mrynar - Wietnam jest zajebisty. Żarcie mega, przyroda niewiarygona, nadal nie jest zajebany turystami (przynajmniej w kwietniu/maju). Ceny zdecydowanie przystępne.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2016, 18:37 
Cytuj  
Cytuj:
W tym roku Tajlandia w grudniu, bilety już kupione, ogarnąć noclegi w Bangkoku na pierwsze dni a potem już na bieżąco ;)


No ktoś mądry w końcu.
Rozpierdala mnie jak w Polsce jest 30 stopni i człowiek zdycha i ktoś jedzie do " ciepłych krajów", ja pierdole kretyni oO

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2016, 18:43 
Cytuj  
Yog, świetna ta trasa, jechałem nią jako dziecko, potem też trasa z Sofii przez Bałkany do Rumunii cholernie fajne miejsca.

Gleader, znajomy był w Dubaju w tamtym roku w sierpniu i nawet miał fotki z plaży :)


A tu jak ktoś lubi filmowe podróżowanie

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2016, 18:45 
Cytuj  
@Yog-Sothoth

O fajnie dzięki, czegoś nowego się człowiek na forum dowiedział :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 maja 2016, 20:19 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Mrynar - Wietnam jest zajebisty. Żarcie mega, przyroda niewiarygona, nadal nie jest zajebany turystami (przynajmniej w kwietniu/maju). Ceny zdecydowanie przystępne.


No mi tez sie bardzo podobalo!

Mozesz polecic jakies miejsca, bo ja tylko Hanoi i Sajgon widzialem..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2016, 08:49 
Cytuj  
Pytanie co lubisz ;)
1. Góry przy granicy z Chinami + 3 co do wielkości wodospad świata.
- najbardziej znane jest SaPa, takie trochę Zakopane, ale warto wynająć przewodnika z jakiejś mniejszości etnicznej i umówić się na treking. Widoki zajebiste, tarasowe pola ryżowe robią mega wrażenie. Można też się umówić na spanie w wiosce przewodnika - taki powrót do XIX wieku. Oni nie mają praktycznie niczego.
2. Ha Long Bay - jak jest pogoda to jest naprawdę pięknie (kręcili tutaj Awatara). Niestety trzeba się zabrać ze zorganizowaną wycieczką co oznacza, że potencjał jest mocno ograniczony.
3. Hoi An - połączenie Kazimierza nad Wisłą z Sopotem ;) Piękne pokolonialne miasto położone 4 km od oceanu. Co ciekawe uratowane od "komunistycznego zaorania i postawienia bloków" przez Polaka Kazimierza Kwiatkowskiego. Około 50 km od Hoi An jest My Son - zespół świątyń hinduistycznych z X-XII w. W zasadzie ruiny, sporo zostało zniszczone w wyniku amerykańskich bombardowań.
4. Hue - od 1802 do 1945 stolica Wietnamu. Ostatni linia cesarzy wybudowała tam cytadelę + zakazane miasto + pagody + grobowce cesarzy w okolicy. Kawał fajnej architektury.

I tyle nam się udało zrobić w 2,5 tygodnia.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 maja 2016, 09:05 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Pytanie co lubisz ;)
1. Góry przy granicy z Chinami + 3 co do wielkości wodospad świata.
- najbardziej znane jest SaPa, takie trochę Zakopane, ale warto wynająć przewodnika z jakiejś mniejszości etnicznej i umówić się na treking. Widoki zajebiste, tarasowe pola ryżowe robią mega wrażenie. Można też się umówić na spanie w wiosce przewodnika - taki powrót do XIX wieku. Oni nie mają praktycznie niczego.
2. Ha Long Bay - jak jest pogoda to jest naprawdę pięknie (kręcili tutaj Awatara). Niestety trzeba się zabrać ze zorganizowaną wycieczką co oznacza, że potencjał jest mocno ograniczony.
3. Hoi An - połączenie Kazimierza nad Wisłą z Sopotem ;) Piękne pokolonialne miasto położone 4 km od oceanu. Co ciekawe uratowane od "komunistycznego zaorania i postawienia bloków" przez Polaka Kazimierza Kwiatkowskiego. Około 50 km od Hoi An jest My Son - zespół świątyń hinduistycznych z X-XII w. W zasadzie ruiny, sporo zostało zniszczone w wyniku amerykańskich bombardowań.
4. Hue - od 1802 do 1945 stolica Wietnamu. Ostatni linia cesarzy wybudowała tam cytadelę + zakazane miasto + pagody + grobowce cesarzy w okolicy. Kawał fajnej architektury.

I tyle nam się udało zrobić w 2,5 tygodnia.


Dzieki!

Wietnam to jedno z panstw do ktorego musze wrocic. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 10:04 
Cytuj  
Lece na krotko do Helsinek. Co tam warto zjesc w knajpie i kupic w sklepie do jedzenia?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 10:13 
Cytuj  
Kup burgera i zobaczymy kto wygra na burgery. Ty czy tczewiak.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2016, 10:24 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Lece na krotko do Helsinek. Co tam warto zjesc w knajpie i kupic w sklepie do jedzenia?


sledzie :) zapodaj sobie bourdeina jesli tam byl.

https://www.youtube.com/watch?v=skHY4_WQXYE


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2016, 07:15 
Cytuj  
Wrocilem z Litwy, bylo zajebiscie jak zawsze, ale zrobilo sie troche drogo (niektore kluczowe rzeczy drozsze niz w Polsce np. piwo).

Bylem na takim ich pojezierzu pod bialoruska granica. Pierwotne lasy, duzo jezior i zaskakujaco dobra infrastruktura, parki, sciezki spacerowe, silownie w parkach itp Turystow malo mimo zajebistej pogody.

Jest tam tez nieczynna elektorownia atomowa typu czarnobylskiego. Zaluje ze nie podjechalem zobaczyc...

Wilno sie robi cora ladniejsze i niestety bije na glowe polskie miasta lacznie z Krakowem...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 maja 2016, 10:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wrocilem z Litwy, bylo zajebiscie jak zawsze, ale zrobilo sie troche drogo (niektore kluczowe rzeczy drozsze niz w Polsce np. piwo).

Czyli coś musi być w tym, że prasa podaje, że pół Litwy jeździ do Polski po zakupy ostatnimi czasy.

Zresztą niedawno przyjeli euro, a to podnosi ceny szczególnie niektórych rzeczy wyraźnie. Jak mi ktoś skontruje, że to gówno prawda bo statystyka to mu odpowiem, że mieszkałem na Słowacji dokładnie w czasie kiedy euro wprowadzano także coś wiem na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2016, 10:39 
Cytuj  
Na dodatek zarobki im zostawili na tym samym poziomie :)
Chciałem pojechać na kilka dni na Litwę ale przy tych cenach wolę inne kierunki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2016, 12:57 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Na dodatek zarobki im zostawili na tym samym poziomie :)
Chciałem pojechać na kilka dni na Litwę ale przy tych cenach wolę inne kierunki.


Warto mimo wszystko!

Bardzo dobre zarcie litewskie (+ dania z Gruzji czy Armenii) i oryginalne piwo (dla mnie troche malo goryczki, ale plus za znalezienie wlasnego stylu).
Za kownem znalazlem knajpe, gdzie kazde danie bylo po 2-3 euro (duze porcje), ale dla odmiany za ormianskiego szaszlyka z lawaszem i adzyka zaplacilem 11 euro (duzo jak na przydrozny bar).

Polecam tez ktoras z knajp w Sejnach - najciekawsza kuchnia regionalna w Polsce. Soczewiaki czy kakory jadlem wczesniej, a teraz odkrylem czenak - danie jednogarnkowe, bardzo smaczne.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.