mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.05.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:00 
Cytuj  
Cytuj:
O kurde, i korzystasz z usług operatora który jest dla Ciebie dziwką? Masz szacunek widać do siebie


Jiiizz... na to brak słów. Ja rozumiem że im interesy idą słabiej i kombinują. Ale takie rzeczy to im chyba jakieś małe dziecko wymyśla... bo kto normalny...? Richy Reach normalnie zarządza w TPSie i pewnie się świetnie bawi jak ci ludzie z 1mbitem, nie chcąc przekroczyć limitu, siedzą sobie na GG i czytają stronki.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:03 
Cytuj  
a tak przy okazji czy sie rozni SDI id ISDN'a??


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:22 
Cytuj  
Nukh napisał(a):
Są chwile, kiedy lubię swoję SDI. ;)
me2:/ niestety mam tez neo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:34 
Cytuj  
Dobrze, że DSL-e zostawiają w spokoju :)
Może wprowadzą opcję dokupowania dodatkowych pakietów transferu (5GB za 50zł) hahaha
Nie ma co się oszukiwać, w końcu ktoś musi dofinansować tani internet u żabojadów - tam jest większa konkurencja a i ludzie przyzywczajeni do innych (niższych) cen za łącza:/ A France Telecom podobno tonie w długach....

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:37 
Cytuj  
A co beda robic jak przekroczycie limit 5giga? dodatkowa oplata?
Obciecie pasma?

Ja place 55pln za moje lacze, transfer nie schodzi ponizej 230Kb/s z dobrych serverow mam do 500Kb/s (i nie nie przez proxy, mamy tarnsparente proxy i jak z niego cos ciagne to mam transfer 5-6Mb/s...)
Ale poczatki byly okropne dopiero teraz dostali dofinasowanie z USA 500tys baksow i ruszlo z kopyta...

e-wro.pl , firma corka MPEC ;) przeciwnicy ewro twierdza ze my mamy tak tanio i szybko bo oni placa duzo za cieplo w domu hehe


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:52 
Cytuj  
A co beda robic jak przekroczycie limit 5giga? dodatkowa oplata?
Obciecie pasma?


...do 32kbps. Dodatkowe MB bedzie podobno mozna dokupic dzwoniac do nich i zamawiajac :<

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 12:58 
Cytuj  
Ta... moze czuja ze zbliza sie koniec ich dominacji i chca wycisnac ile sie da nim straca klientow.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 13:11 
Cytuj  
Ale neo wczesniej nie bylo takie zle, musze poszukac innego operatora a w poznaniu za duzego wyboru nie ma :\


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 13:58 
Cytuj  
U mnie okazalo sie, ze mam umowe tylko do grudnia wiec czas zaczac szukac nowego operatora... porazka. Q.... 5GB to ja wykorzystuje miesiecznie na same transfery ze szkola nie mowiac o prywatnym uzytku :evil:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 14:04 
Cytuj  
Calis napisał(a):
U mnie okazalo sie, ze mam umowe tylko do grudnia wiec czas zaczac szukac nowego operatora... porazka. Q.... 5GB to ja wykorzystuje miesiecznie na same transfery ze szkola nie mowiac o prywatnym uzytku :evil:


A moze jak bedzie sie przedluzalo to na starych warunkach? A co z tym ktorzy mieli umowe na czas nie okreslony? Czy jak nie przedluze to przesla mi rachunek na 200zl + 5 giga limitu? Z tymi z tpsa nic nie wiadomo nigdy :/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 15:10 
Cytuj  
Wlasnie w Panoramie uslyszalem cos na temat VATu na Inet , ale nie slyszalem calej wiadomosci...

Koncowka mowila o ponownym wprowadzeniu 22% stawki, bo 7% jest wbrew ustalen przyjetych podczas negocjacji z UE.

Jeszcze tylko brakuje zeby znowi przywalili 22%!

Ide poszukac wiecej informacji =/

edit: hmm wyglada na to ze dotyczy to tylko firm, juz sie balem ze w pierwszej czesci podali ze zliwkiduja 0% stawke dla osob prywatnych...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 15:51 
Cytuj  
Czy jak nie przedluze to przesla mi rachunek na 200zl + 5 giga limitu?

Dokladnie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:22 
Cytuj  
Spokojnie panowie i panie :) , ja prorokuje ze ten smieszny limit 5gb na 1mb (nie trzeba wcale ssac warezow by sie skonczyl w 2 tyg przy takim laczu)
to taka "pilotazowa" usluga :) , otoz z tego co wiem panowie z tepsy zrobili badania rynku i okazalo sie ze "jedynie" 35% uzytkownikow neo ssa wiecej niz te magiczne 5gb (miesiac) ale szybko sie walna w czerep jak im odejdzie z 40% userow pokazujac w ich strone wesolego fucka
limitu na pewno nie zniosa ale dadza bardziej ludzki ..mniej wiecej ok 20gb to rozsadna ilosc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:26 
Cytuj  
Czyli z tego co zrozumialem , jesli niechce miec limitu poprostu nie zgadzam sie na nowe warunki i nie zwiekszaja mi przepustowosci lacza.Ale tez nie ma limitu transferow?


_________________
The Legendary.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2004, 20:34 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Spokojnie panowie i panie :) , ja prorokuje ze ten smieszny limit 5gb na 1mb (nie trzeba wcale ssac warezow by sie skonczyl w 2 tyg przy takim laczu)
to taka "pilotazowa" usluga :) , otoz z tego co wiem panowie z tepsy zrobili badania rynku i okazalo sie ze "jedynie" 35% uzytkownikow neo ssa wiecej niz te magiczne 5gb (miesiac) ale szybko sie walna w czerep jak im odejdzie z 40% userow pokazujac w ich strone wesolego fucka
limitu na pewno nie zniosa ale dadza bardziej ludzki ..mniej wiecej ok 20gb to rozsadna ilosc.


Oj nie wiem... Nie trzeba ssać warezów żeby się skończył?
Jeśli ktoś nie ściąga filmów, gier, muzyki, używa netu do przeglądania www i odbierania poczty, to to czy ma 640 czy 1024 nic prawie nie zmienia... tu się flash załaduje na stronce ciut szybciej, tu poczta ściągnie w 2 minuty zamiast 3, ale nic poza tym...
Jeżeli tylko 35% ssa powyżej 5 GB to napewno 40% nie zrezygnuje, tylko góra 20. Teoretycznie, bo zaraz się okaże że dla większości z tych 20% to neostrada jest jedynym dostępem do netu, i faktycznie zrezygnuje 5-10%. Czyli tyle ile każdy prawie operator 'wlicza sobie w koszta'.

A na koniec - póki co, ograniczenie limitu jest dla nowych abonentów. Starzy mają to co mieli. Więc na dzień dzisiejszy ilość neostrad jeszcze wzrośnie.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 08:00 
Cytuj  
juz nie. Od dzisiaj podpisuje się nową umowę (przedłuża też) na nowych warunkach.

Wczoraj był ostatni dzień kiedy można było sobie zrobić przedłużenie umowy, wykupić neo+ na starych warunkach bez żadnego limitu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 08:53 
Cytuj  
Ten limit to w obie strony? czy 5 na upload i 5 na d/l?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 198
Dołączył(a): 8.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 09:27 
Cytuj  
Tylko download.
Upload bez ograniczeń.


_________________
bolo

"Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, często wyglądają bardziej jak rzeczy niż same rzeczy."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 10:44 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
juz nie. Od dzisiaj podpisuje się nową umowę (przedłuża też) na nowych warunkach.

Wczoraj był ostatni dzień kiedy można było sobie zrobić przedłużenie umowy, wykupić neo+ na starych warunkach bez żadnego limitu.


skad wiesz?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2004, 10:48 
Cytuj  
http://www.tp.pl/otp/serwis_prasowy/biu ... p?mid=1491

juz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.