mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 15:46 
Cytuj  
Od jakiegos czasu przymierzam sie do zakupu kompa i rejestrowalem sie w paru sklepach internetowych i kilku forach.Niepamietam zebym podawal tam swoj adres kom. , ale jest to mozliwe.I teraz taki motyw , ze dostalem ske i niewiem czy jest to poprostu sprytna reklama czy naprawde ska od jakiegos znajomego.Sms przyszedl z netu (119999)

Tresc sms'a:
"<Ja>
wejdz na www.a.pl login blabla haslo blabla tam sa ponoc najtansze czesci do kompow wogole to odezwij sie do mnie na gg jak mozesz bo mam inf...a brak twojego nr"

I teraz niewiem czy poprostu ktos zapomnial sie podpisac <Ja> , czy po prostu jest sprytna forma reklamy/naciagania kogos.Takze jesli z czyms takim sie spotkaliscie dajcie znac pls 8)


_________________
The Legendary.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 16:03 
Cytuj  
Numer, jak i opis SMS (<Ja>) wskazuje na to, ze na 99% zostal wyslany z Gadu Gadu badz ktos zrecznie to podrobil...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 16:10 
Cytuj  
Ceny rzeczywiscie sa tam nizsze niz w zwyklych sklepach inetowych , ale niewiem czy mozna ufac tej firmie.Kupowal juz cos tam ktos ?

To ze wyglada na to z gadu to widze , tylko ze po prostu to moze byc sprytna forma naciagania ludzi.Z tym ze na czym mialaby ona polegac , skoro za sprzet placilbym przy odbiorze? Wyslali by ziemniaki zamiast zamawianego sprzetu ? =\

Najsmieszniejsze jest to ze mozliwe ze to moj jakis mega sprytny znajomy(gg podpis <Ja>) , tylko jakos zupelnie nie moge skojarzyc kto to moglby byc...

Bo ta firma to chyba rzeczywiscie nie zaden fake , no ale kto wie...
http://www.computerworld.pl/top200/stop ... p?id=43504


_________________
The Legendary.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 16:20 
Cytuj  
Na moje oko to jest reklama. Dostalem kilka takich juz na maila i GG - bardzo podobna tresc. I na koncu zawsze cos w stylu: "odezwalbys sie w koncu".


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 16:38 
Cytuj  
Jest jeszcze jedno wyjscie, calkowity zbieg okolicznosci, a ten login i pass to do czyjegos konta i w Actionie jest chyba cos na zasadzie punktow za kupowany sprzet. Poszedlby do Ciebie, ale on zgarnal bonus.

Co do firmy, istnieje juz spory czas.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2004, 19:55 
Cytuj  
IMHO to jakas sciema - maja logo i nazwe zerznieta z Action S.A. ( www.action.pl ) - najwiekszej (chyba) i najstarszej warszawskiej hurtowni sprzetu komputerowego, wiec ja tam bym z nimi uwazal.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2004, 00:04 
Cytuj  
Action2 wchodzi w skład grupy kapitałowej Action największego dystrybutora w Polsce.

To jest to samo, a nie zerzniecie loga, a www.a.pl funkcjonuje juz bardzo dawno. Afair jest to po prostu sprzedaz detaliczne, bo jak wspomniales Action '1' jest hurtownikiem.

**

Posty: 478
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2004, 17:23 
Cytuj  
http://www.a.pl/article/articlestatic/144/1/8/
Firma Action 2 prowadzi wyłącznie sprzedaż hurtową

tak czy inaczej... :/

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2004, 08:40 
Cytuj  
LOL Action by sie nie reklamowalo przez smsy bo i tak tam nie mozesz nic kupic;] to nie jest sklep ze wchodzisz kupujesz i wychodzisz:D Po pierwsze musisz miec firme;] po drugie muusi byc to firma komputerowa a po trzecie musi byc ona wczesniej zarejestrowana w bazie Action :) Wiec jesli nie masz znajomego szefa takiej firmy to raczej sobie tam nie kupisz;]

na koniec dodam ze login i haslo do action jest takie same dla wszystkich uzytkownikow:) tzn ze jak np mam login i haslo do action to kazdy inny klient tego sklepu ma inentyczny login i pass;]

mysle ze poprostu ktos ci chcial podpowiedziec i tyle:P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.