mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 20:24 
Cytuj  
Od jakiegos czasu intersuje sie sklepami internetowymi, jako ze chce sobie maly upgrejd kompa zrobic. No i jak sie okazalo nie kazdy sklep jest wart tych pseudooszczednosci jakie nam oferuje. Dam dwa linki z historiami ludzi dotyczacych jednego sklepu - sirius.pl .

http://pclab.pl/thread42591-1.html

Jak komus sie nie bedzie chcialo czytac, to przedstawiam historie w skrocie. "Pan" Colin zakupil ponad piec miesiecy temu karte graficzna w siriusie - jako ze byla wadliwa, oddal ja do servisu ( przeslal na wlasny koszt ). PRzez 5 miesiecy go zwodzili jakas paplanina, ze juz jutro - na dniach bedzie. W koncu sie wkurzyl i opublikowal swoj problem na kilku forach, co szybko przyspieszylo sprawe. Nagle mu przyslali w zamian radeona9800pro ( kupil wtedy r9700pro ) sapphire boxowego - bez pudalka/gwarancji/plyt(gry) I jeszcze uwazaja ze to male potkniecie, nie jest to ich wina i wogole po co on to rozdmuchiwal. Tylko piec miesiecy czekal ( nie mial karty graf i zaplacil wiecej niz obecnie jest wart r9800pro ) a przeciez niektorzy po pol roku czekaja. Oo

http://forum.tweak.pl/about91174.html

A tu swierzszy watek. Koles bral udzial w konkursach sponsorowanych/organzowanych przez "sirius.pl". W skorcie: wygral i czeka na nagrode ( oj dluuuuugo )... na jakims forum napisal ze mu pewnie bubel wcisna, to do po chwili dostal maila, iz "komisja" wyklucza go z konkursu ( w miedzyczasie zmieniali sobie regulamin, juz zakonczonego konkursu ). No i sie zdziwil, przeprosil ich i wogole a ci nic... w koncu opublikowal swoja historie - to dostal maila w stylu:

"Widzę że się Pan pośpieszył. Tak więc trochę inaczej się to potoczy. "

Mafia normalnie, z bejzbolami przyjada :P
Jeszcze kilka mniejszych watkow o tymze sklepie czytalem, i jezeli ktomus zalezy nie na cenie, a na jakosci (pelnym wyposarzeniu) i gwarancji danego produktu to lepiej tam nie kupowac.

PS. Warto zajzec pod linki :) Ogolnie dyskusja dot sprawy Colina toczyla sie/toczy sie na forum tweak, pc.lab i boardzie fraz.pl z tego co wiem. Moze gdzies jeszcze. Lekko panowie z Siriusa przegieli pauke w jego sprawie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 20:32 
Cytuj  
Polecam komputronik.pl, kupilem u nich juz kilka rzeczy w sumie za ponad 500pln i jestem bardzo zadowolony.
Rewelacyjna obsluga, dobre ceny (trzeba trafic) i pewny towar.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 20:48 
Cytuj  
Jednym slowem... OMG!~

Moj rekord to:

Miejsce akcji: Media Markt
Lokalizacja: Gdansk

Zamawiam plyte Anathema "Judgement" bo nie mieli aktualnie na skladzie i ktos na dniach im to przywiezie. Jakos... w lutym. W polowie.
Marzec.
Kwiecien.
...
Pazdziernik
Listopad... koncowka. Telefon. ---> Dzindybry, ja z Media, przyszla pana plyta Anathemy.
Ja -> WTF M8? :o Jaka plyta?
No zamawial pan, ZAMAWIAL PAN CZY NIE?
Ojciec mi przypomnial, ze zamawialismy... na poczatku roku jakos.
:E


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 22:33 
Cytuj  
Ja mam zupelnie inne zdanie, jak wielu moich znajomych. Z Siriusem zadnych powiazan nie mam, ale tam reklamacja idzie z platka. W komputroniku w przypadku awarii wydalem 80zl na poczworna wysylke a i tak gowno z tego bylo...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.