mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 21:28 
Cytuj  
Od jakiegoś czasu bawiłem się ze znajomymi w tworzenie gry Masive Multiplayer na telerony komórkowe. Wreszcie udało nam się dojść do etapu, kiedy możemy coś pokazać publicznie. Dzisiaj uruchomiliśmy stronę, forum oraz zapisy na beta testy, sama beta ruszy za klika tygodni.

W skrócie: gra jest na telefony komórkowe, wykorzystuje mechanizmy lokalizacyjne (tzn. położenie gracza w "realu" przekłada się na położenie jego XMecha w świecie gry). Akcja gry dzieje się w świecie s-f, koncentruje się na na walkach mechów (głównie PvP, z elementami PvM). W przyszłości chcemy też dodać możliwość podbojów terytorialnych, kontrolowania zasobów itp.

W międzyczasie (przed rozpoczęciem bety) chciałbym wszystkich was zaprosić do odwiedzenia naszej strony http://www.xybermech.pl/ oraz forum http://www.xybermech.pl/forum/. Czekamy na wrażenia, opinie i wszelkie uwagi.

Ponieważ to jest pierwsze moje przedsięwzięcie w tym kiedunku, boję się jak cholera, ale mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie...

Muminus.

PS. Mam nadzieję, że to nie jest off-topic, wprawdzie to prywata ;), ale w końcu dotyczy masive multiplayer.


Ostatnio edytowano 22 wrz 2004, 22:01 przez Muminus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 21:32 
Cytuj  
Na moim telefonie moge pograc sobie conajwyzej w weza ale strona jest pr0 :D

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 21:56 
Cytuj  
Na każdym telefonie w to pograsz, gra działa na SMSach.

Muminus

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2004, 23:25 
Cytuj  
Stronka od strony wizualnej powala :)

Muminus skrobnij moze cos wiecej jak wyglada rozgrywka ....


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 08:39 
Cytuj  
roball napisał(a):
Na SMS'ach?
A jak koszty? ;o


Na razie, w promocji SMS są po 5 gr. Po promocji będą po 50gr, aczkolwiek zobaczymy w becie jaki będzie ruch i ewentualnie zmodyfikujemy.

roball napisał(a):
www napisał(a):
Szpieg (nazwany pogardliwie Robalem) jest także niezastąpiony w walce elektronicznej.

DIE.


Ooops, sorry Roball. Ale to nie ja pisałem ;)

Kielas napisał(a):
Muminus skrobnij moze cos wiecej jak wyglada rozgrywka ....

Część zasad jeszcze dopracowujemy. A te, co są mniej - więcej ustalone, są opisane w FAQ na forum. Zachęcam do czytania i komentowania (liczę na wasze kreatywne uwagi).

Muminus

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 09:20 
Cytuj  
Ale zmiencie na forum zeby do opisu swiata i zasad gry mozna sie bylo dostac bez rejestracji......
Bo nie chce mi sie rejestrowac na kolejnym forum tylko po to zeby przeczytac o co w tej grze chodzi :(


_________________
--
Estne volumen in toga, an solum tibi libet me videre?

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 17:55 
Cytuj  
Zasady po krótce: Za pomocą SMSów namierzasz wrogów dookoła siebie (inni gracze oraz NPC) i atakujesz ich. Za wygrane walki dostajesz XP i kasę, za XP dostajesz poziomy, a za kasę przez www możesz sobie upgadeować Xmecha.

W sumie gra łączy w sobie elementy RPG i FPS, tyle, że jest przełożenia pozycji w świecie rzeczywistyn na pozycję w grze - np. jak chcesz uciec przed atakiem, to musisz się przebiec. Np. taki "capture the flag" zaczyna wyglądać zupełnie inaczej.

Muminus

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 21:33 
Cytuj  
He, grats artykulu w Wyborczej trojmiejskiej ;)
Ale to tylko Simplus no i 50gr za SMS :S


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2004, 12:45 
Cytuj  
Nie Simplus, tylko cały Plus. Inni operatorzy nie, gdyż po pierwsze, takie są uzgodnienia na poziomie ogólnym, a poza tym AFAIK nie mają odpowiedniej infrastruktury umożliwiającej lokalizację zgodną z naszymi potrzebami.

Muminus

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.