mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Kto z Was, Szanownych forumowiczow pali tyton?
Pale, bo lubie! 18%  18%  [ 17 ]
Pale, bo lubie! 18%  18%  [ 17 ]
Nie pale! Tyton zabija, a ja chce zyc w zdrowiu! 32%  32%  [ 31 ]
Nie pale! Tyton zabija, a ja chce zyc w zdrowiu! 32%  32%  [ 31 ]
Liczba głosów : 96
Autor Wiadomość
***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:54 
Cytuj  
palilem 10 latek. palilem- bo bardzo lubilem- po prostu palic. posiedziec sobie samemu i zapalic. nikt mnie nie rozumial gdy mowilem, ze najprzyjemniejsza rzecza z rana, jest papierosik i kawa :) no i w pracy, nic tak nie odprezalo, jak fajka z kumplami :) jedynie co mnie wkurzalo, to niestety wplyw na ogolnie rzecz biorac kondycje.. zadyszki itd :) rzucalem chyba przez 5 lat. no ale definitywnie sie udalo, jak w gre wszedl rower... tutaj juz niestety nie ma miejsca na fajki...
coz, zostaly tylko blanty ;] do blantow nawet ta cassablanca jest ok... ale nie jest ona w smaku imho najwyzszych lotow :)


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 11:56 
Cytuj  
No niestety kondycja siada mocno.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:01 
Cytuj  
Na szczescie sa zawody wymagajace kondycji tylko przy klepaniu w klawiature i podnoszeniu kufla z piwem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 12:10 
Cytuj  
Crategus napisał(a):
palilem 10 latek. palilem- bo bardzo lubilem- po prostu palic. posiedziec sobie samemu i zapalic. nikt mnie nie rozumial gdy mowilem, ze najprzyjemniejsza rzecza z rana, jest papierosik i kawa :) no i w pracy, nic tak nie odprezalo, jak fajka z kumplami :) jedynie co mnie wkurzalo, to niestety wplyw na ogolnie rzecz biorac kondycje.. zadyszki itd :) rzucalem chyba przez 5 lat. no ale definitywnie sie udalo, jak w gre wszedl rower... tutaj juz niestety nie ma miejsca na fajki...
coz, zostaly tylko blanty ;] do blantow nawet ta cassablanca jest ok... ale nie jest ona w smaku imho najwyzszych lotow :)

Nie jest, ale za 6.90pln nie uswiadczysz lepszego tytoniu (przynajmniej ja nie trafilem).
Ostatnio kupilem Harvesta za 16 truskawkowego i byl okropny.Suchy i ostry w smaku.

Czasem sie szarpne na Mc Barena w puszczce za ponad 20zygli heh

Co do zdrowia.
Znam ludzi ktorzy umrali na raka pluc, a byli aktywymi sportowcami i papierosa nigdy w zebach nie mieli...
Moj Dziadek ma 93 lata palil chyba z 40 lat i to taki tyton ze teraz by nas wszystkich wykrecilo po pierwszym machu.
A jest tak aktywnym fizycznie czlowiekem ze malo ktory mlodzik bylby w stanie mu dorownac.

Wiadomo ze na zdrowie to tyton nie wychodzi, ale gwarancji na raka tez nie ma ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:37 
Cytuj  
ano jesli brac cene, to faktycznie cassablanca jest ok. truskawkowy? jak wogole moze naplynac czlowieka chec by kupic cosik takiego :P

a co do spiewek typu, niepalil a umarl, czy palil a zyje dalej to... bez urazy, ale nie ma to wiekszego sensu- zawsze jest to tylko jakas forma ludzenia siebie samego. potwierdza to tylko, ze kazdy palacz mysli o raku :)

ze sportem jest to samo- tylko nie mylmy tutaj aktywnosci (sportowej) z uprawianiem (amatorsko/pro) sportu. tutaj wchodzi juz w rachube wydolnosc pluc, i nie ma bata- palisz- tlenu (nie wiem jak to fachowo nazwac) przyswajasz mniej.


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 13:53 
Cytuj  
Ja sie nie ludze ja wiem ze zwiekszam ryzyko zachorowania na raka pluc.
Ale to jest zwiekszanie ryzyka, a nie wywolywanie choroby.

I kazdy kto pali pewnie sie zastanawia czasem jak dlugo pociagnie.To naturalne =p

Ale czlowiek potrzebuje czasem sam siebie oszukiwac... takie jest zycie.

Anyways pora spadac na uczelnie, ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 16:06 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
nie paliłem, nie palę i nie bedę
x2 :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 16:07 
Cytuj  
EDIT: sry nacisnalem 2 razy :/ prosze o skasowanie tego posta...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2004, 17:06 
Cytuj  
sam sobie skasuj......


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 23:06 
Cytuj  
Ja jestem zdania ze od czegos trzeba umrzec sam nie pale.. ale nie ma nic do tych ktorzy to robia ich wybor. tak samo mozna powiedziec nie siedzcie tyle przed mmorpg bo kondycjia siada od siedzienia przed kompem i oczy sie psuja :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.