mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 21:02 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
=>god<= or bad ? o.0


Satan.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 21:09 
Cytuj  
minuta ciszy

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 21:10 
Cytuj  
Widac dla niektorych to juz synonim od Ten Ktorego Imienia Nie Wolno Wymawiac ;) A teraz gdzie bylo moje radio Ma-ryja...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 21:37 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Widac dla niektorych to juz synonim od Ten Ktorego Imienia Nie Wolno Wymawiac ;) A teraz gdzie bylo moje radio Ma-ryja...


Jechowi ci zapieprzyli 8)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:26 
Cytuj  
Jak widze ciekawie się mówi na temat :]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 13:49 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jechowi ci zapieprzyli 8)

Po 1. Jehowi.
Po 2. Nie zapieprzyli, bo nie sa zlodziejami.
Po 3. Nie obrazaj wyznan innych niz twoje.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:54 
Cytuj  
Mi ciezko jest _NIE_ obrazac ludzi ktorzy regularnie, pukaja do drzwi i zaklocaja spokoj. Gdyby to jeszcze bylo na zasadzie:

-Dzien do...
-Nie *zamykam drzwi*

to pukaja drugi raz do czasu az nie otworzy im sie ponownie :\.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 14:56 
Cytuj  
X rownie dobrze moglem napisac, mulzumani, zydzi ortodoksyjni itd.
Chyba nie zrozumiales dowcipu :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 15:04 
Cytuj  
Widac nie zrozumialem. Poprostu defaultowo drazni mnie przypisywanie roznych glupot roznym wyznaniom i tyle :)

X.

PS. Asmax, masz racje, tak samo mozna powiedziec o muzulmanach: mordercy i bandyci. Chyba nie o to chodzi, prawda? Nie generalizujmy, jesli paru jehowych cie wkurwia, to nie znaczy ze wszyscy sa tacy, tak samo jak to, ze paru muzulmanow podklada bomby, to nie znaczy ze wszyscy bez wyjatku tez.

PS2. Bo wszyscy gracze MMO to debile. Ciezko mi nie obrazac ludzi, ktorzy zachowuja sie jak kretyni w Tibii. Identyczna analogia ;)


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 15:11 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Asmax, masz racje, tak samo mozna powiedziec o muzulmanach: mordercy i bandyci. Chyba nie o to chodzi, prawda?


Nie. Chodzi o to, ze domokrazenie i 'nawracanie' jest 'wpisane' (mniej czy bardziej oficjalnie) w ich wiare. O ile muzlmanie moga sie nie zgadzac z pogladami fanatykow mordujacych ludzi, to tak, moge sie zalozyc, ze nie ma Jehowego ktory bylby przeciwko krazeniu po domach i pierdoleniu bzdur.

Cytuj:
Nie generalizujmy, jesli paru jehowych cie wkurwia, to nie znaczy ze wszyscy sa tacy, tak samo jak to, ze paru muzulmanow podklada bomby, to nie znaczy ze wszyscy bez wyjatku tez.


Ja mam troche odmienne zdanie, ale to nie miejsce na takie rozmowy. :roll:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 15:14 
Cytuj  
Mnie Jehowi nie nawiedzaja juz.
Poprostu pewnego niedzielnego ranka po sobotniej zabawie, z bolem glowy o 11 zapukali. Ja otwieram (wygladam jak trup ofkors) i dziendobry, nastepnie uslyszalem od nich ze sa Swiadkami Jehowy, no to dobranoc ide spac dalej. Ide do pokoju i slysze pukanie, slysze przez nastepne 5 minut, zdenerwowany otwieram drzwi i co do Chu.. dajcie pospac do jeba... poludnia i kur.. wypie.... nastepnych jak zobacze to za jaja powiesze.
Potem mi sie glupio zrobilo z emnie tak ponioslo ale za to nie mam juz co miesiecznej ksiazeczki od nich.

Ogolnie to jak mawiala moja stara nauczycielka od geografii "Natrectwo gorsze od faszyzmu", nienawidze tego u ludzi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 15:34 
Cytuj  
mnie nie denerwuja sami jehowi tylko pare motywow w ich wierze. Ale jak to assma0r napisal to nie miejsce do takich rozmow.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.